Kurz

Zranitelnost a intimita

... o lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ...

Navraťte své intimitě život

skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Další krásný kurz Školy Intimního splynutí vás provede hlubšími tématy, které postupně a nevyhnutelně krystalizují na povrch v dlouhodobém partnerském vztahu.

Ukážeme vám, jak skrze komunikaci, milování a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, a jak do vašeho života navrátit intimní plnohodnotnost a hloubku.

Kurz vás prakticky seznámí s tématem intimního léčení a navázání hlubšího vztahu prostřednictvím partnerských masáží a milostných technik, jako např. Vaginální mapování a vědomé léčivé milování, ale i technik vzájemného porozumění ve verbální i nonverbální komunikaci.

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.

Klárapodnikatelka

Kurz je určen všem, kteří...

  • chtějí otevřít prostřednictvím svého těla i své srdce. Jednoduše proto, že je to možné a obohacující
  • se neumí bezprostředně otevřít dotekům, stimulaci
  • zažili nepříjemné sexuální zážitky a nyní nedokážou prožitek cítit tak intenzivně, jak je to možné a přirozené
  • řeší partnerskou krizi nebo nedorozumění, pocity nepochopení z jednání ve vztahu
  • touží zkvalitnit svůj život objevením toho, co jim schází nebo přináší radost
  • se chtějí naučit komunikovat v páru vhodným a jasným způsobem ohledně svých sexuálních potřeb

Datum konání:

2018, bude upřesněno

Kurz je určen:

Pro páry

Místo konání

Bude upřesněno

"Objevte rovnováhu mezi mužským vědomím a ženskou energií, láskou a sexem, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."

Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Cíle kurzu:

Vzájemné porozumění a fáze vztahu.

Základem harmonického vztahu je porozumění, ale jsme toho schopni, když často ani nerozumíme tomu, co se děje v nás samotných? Nebo to neumíme sdělit partnerovi tak, aby to pochopil? Podíváme se na to, jak více porozumět sobě i partnerovi. Kromě jiných technik vám k tomu pomůže, když s námi odhalíte tří roviny intimity a sexuality a uvědomíte si, jakou pozici v nich zastáváte vy a jakou váš partner.

Léčivé ženské masáže - základy vaginálního mapování

Naučíme vás masáž, která pomáhá ženám uvolňovat vše, co si ve spojení se svou intimitou nesou. Pro ženy je totiž vagína, děloha a celá pánev psychosomatickým mostem mezi vnějším a vnitřním světem a cokoliv, co na ženu vytvářelo v životě nátlak či překračovalo její hranice (např. porod a jizvy, nátlak při milování, nepříjemné gynekologické prohlídky a zákroky, zneužívání, ale i nátlak na ni jako ženu obecně a mnohem více...), se ukládá v pánevní oblasti a později se projevuje jako bolest, necitlivost, stažení-vaginismus, frigidita, anorgasmie či chronické gynekologické potíže, atd.... Tak mohou intimní masáže pomoci ženě podobně, jako klasické masáže pomáhají uvolňovat stres usazený na šíji.

Masáž rozetky a prostaty - prevence i potěšení

Napětí z neustále se zrychlujícího tempa moderního života a zvyšujících se nároků se ukládá v různých částech těla. Uvědomte si, jak často prožíváme stres a stahujeme svěrače. Není divu, že mnoho mužů má problémy s erekcí, předčasnou ejakulací či prostatou. Například zbytněním, jako by se všechny ty stresy v ní ukládaly... Naučíme vás citlivým přístupem tuto oblast uvolnit a najít v ní potěšení. Současně je masáž prostaty ideální prevencí zdravotních potíží a podporuje správné fungování erekce.

Vědomé milování (Slow sex)

Pomalé vědomé milování otevírá úplně nový svět intimního sdílení. Skrze pomalé vychutnávání si a prožívání sexu při plném uvědomění se stává prožívání citlivější, smyslnější a přináší více uvolnění. Budete se pak cítit mnohem více propojeni se svým partnerem i se sebou samými. Spíše, než aby vás sex vyčerpával, vás bude vyživovat. Vědomé milování je lék proti neustále se zrychlujícímu tempu moderního života.

Orgasmická meditace

Aby ti z vás, kteří na kurzu nebudete s partnerem, nebyli ochuzeni o vědomé milování, naučíme vás sólo orgasmickou meditaci (vědomé sebemilování) z Orgasmické jógy jako bonus k tomuto kurzu.

 

Naučíte se:

Otevřeně sdílet své potřeby, techniky harmonické komunikace a vzájemného porozumění.

Smyslné masáže a dechové techniky nacítění se na partnera/partnerku

Základní princip Vaginálního mapování

Techniky pomalého vědomého milování

 

Průběh kurzu:

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám. Cvičení se nemusíte účastnit nebo je můžete absolvovat v soukromí svého pokoje.

Pokud je vám více než 18 let a zajímá vás téma osobního rozvoje skrze intimitu, je tento kurz určen právě pro vás! Každému ze srdce tento kurz doporučujeme. Proč? Díky osobní zkušenosti víme, že rozumíme-li sobě i svému partnerovi, je vše mnohem snadnější a krásnější!

Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními, která vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednosti, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata, jako jsou, masáže, orgasmická jóga, milostné techniky a další, vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak, dle své volby, můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje. Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.

 

Autor a lektor kurzu:

Martin Plas, CSB

Sexological Bodyworker ∗ terapeut ∗ kouč životního úspěchu

 

Mou vášní je kreativní činnost, kterou lze obohatit okolí. Pokaždé chci porozumět do hloubky všemu, čemu se věnuji, a rád hledám řešení i ve zdánlivě příliš komplikovaných situacích. Opírám se o moderní poznatky koučování, základní principy psychologie i o bohaté zkušenosti z oblasti práce s tělem a sexuologické práce s tělem.

Podporou na kurzu mi bude má partnerka, Mgr. Lucie sitařová, CSB - průvodkyně ženskou intimitou a partnerskými vztahy

Děláme, co nás baví a plníme si své sny. Rádi se zdokonalujeme a čelíme výzvám, které nám život přináší.

Připojíte se k nám a nastartujete s námi rok 2018 jak se patří?

Více informací o Martinovi

Organizace kurzu:

Termín: 2018, bude upřesněno

Místo konání: bude upřesněno

Kurzovné pro jednotlivce: 4400 Kč ( 1100 Kč/osoba/den)

Kurzovné pro pár: 
SLEVA PRO PÁR 1000 Kč
7800 Kč 8800 Kč (975 Kč/osoba/den)

 

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

 

PŘIHLÁŠKY SPUSTÍME JIŽ BRZY!

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Retreat pro páry

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Zranitelnost a intimita

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Kurz intimní masáže

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Kurz Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.