Vaginální mapování
a práce s jizvami

Přestaňte se trápit a obraťte se na nás, pomůžeme vám najít v intimitě radost i potěšení.

Naučíme vás, jak  svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce

Vaginální mapování je citlivá technika, díky které navážete hlubší kontakt se svým tělem, zvýšíte svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudíte v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti. Spolu s uvolněním starých bloků otevřete prostor k léčení svých ženských orgánů a získáte větší radost ze své sexuality a potažmo i z celého života. 

Co vám Vaginální mapování přinese?

Díky technice vaginálního mapování nemusíte hlavou pochopit, proč při milování skoro nic necítíte, proč vás sex bolí nebo proč trpíte opakovanými gynekologickými problémy, aby vaše obtíže odezněly. Stačí se uvolnit, dovolit si prožít všechny staré pocity a pustit je. Naleznete tak ukotvení ve vlastním středu, které vám přinese hluboký pocit klidu a vnitřní svobody. Zároveň obnovíte kontakt sama se sebou a se svou sexualitou a vnesete hloubku a potěšení do svého sexuálního života.

  • Uvolnění napětí, bolesti a zvýšení citlivosti
  • uvolnění se a zvýšení chuti k milováná
  • Přijetí své intimity a objevování potěšení
  • Lepší komunikace o intimních potřebách

Jak se Vaginální mapování provádí?

intimní splynutí, kurz pro odborníky, kurz pro profesionály, profesní etika, etika při práci s lidmiúvodem chceme říci, že klientky projdou jemnou průpravou, než se přijde k jakýmkoliv intimním dotekům. Ověřujeme si tak vhodnost techniky a současně tak na techniku samotnou citlivě klientku připravujeme. Je-li to vhodnější pro klientku, k samotnému Vaginálnímu mapování někdy dochází až na následujících sezeních. Předtím se věnujeme například mapování těla a práce s konkrétním tématem klientky. Než se začne, klientku vždy předem se vším důkladně seznámíme.

Jádrem této techniky je masáž konkrétních bodů v prostoru vagíny. Během jejich stimulace se aktivuje buněčná paměť těla, která vám vyvolá stejnou emoci, kterou jste si na základě konkrétního zážitku z minulosti do daného místa uložila a opakovaně jej prožívala při každém intimním kontaktu. Může jít o pachuť z necitlivého sexu stejně tak jako o vzpomínku na chlad gynekologických kleští, traumatický porod nebo pocit zrady a bezmoci při odhalené nevěře. Při mapování se vám podobné prožitky zvědomí, dáte jim prostor je procítit a necháte je ze svého těla navždy odejít. 

Je tato technika vhodná právě pro vás?

Vaginální mapování a masáž intimních jizevTato technika je pro ženy, které touží otevřít prostor k léčení svých fyzických i psychických zranění, navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit citlivost intimních partií a uvolnit radost ze své sexuality. Tato technika je pro všechny věkové kategorie žen. Omezením může být nepříznivý zdravotní nebo psychický stav

Jizvy po porodu
Tato metoda je pak obzvlášť vhodná proženy s jizvami po porodunebo jiných chirurgických zákrocích v intimních partiích nebo v oblasti břicha jako je císařský řez, nástřih hráze, laparoskopie a jiné.
Jizvy totiž mohou způsobovat dlouhodobé stažení, přecitlivělost nebo úplnou necitlivost v pánevní oblasti. Podobnou technikou přitom můžete vyléčit všechny své jizvy kdekoliv na těle.

Vyberte si svého bodyworkera

Mgr. Lucie Sitařová, CSB

Sexological Bodyworker, lektorka, terapeutka
Lucie je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Zabývá se řešením témat z této oblasti již od roku 2012. Nabyté znalosti bohatě uplatňuje v praxi formou individuálních sezení i prostřednictvím kurzů, které vedu spolu s Martinem Plasem.

"Při naší spolupráci vám pomohu přijmout svojí přirozenost a svou sexuální stránku. Podpořím vás na cestě k přijetí vlastní hodnoty a vytvořím vám prostor pro objevování potěšení a změny. Pomohu vám najít, co byste si vlastně v intimitě přála, pomohu vám nastavit si v intimitě vlastní hranice a umět s nimi zacházet, pomohu vám najít svoji pravou a celistvou sexuální podstatu a žít ji."

Martin Plas, CSB

Sexological Bodyworker, lektor, terapeut Love and Life Coach
Martin je velice citlivým lektorem a terapeutem s bohatými zkušenostmi s metodou Vaginální mapování. Bylo mu umožněno projít také akreditovaným výcvikem Školy pánevního dna (přestože je jinak výhradně pro ženy) a tak své mužské vnímání ženského světa intimity ještě více obohatit. Nyní metodou provádí ženy i páry, které si ji odnáší do svých ložnic.

"Né vždy musí žena absolvovat Vaginální mapování s ženskou terapeutkou. I mapování s mužem má své specifické výhody. Kromě objevování své citlivosti vám pomohu posílit svůj vztah k mužskému principu. Díky nové zkušenostii s respektujícím mužem se můžete zbavit obav, posílit tak schopnost vymezovat své intimní hranice, komunikovat své potřeby a odbourávat stud, napětí či bolest, které vám může mužská přítomnost obecně vyvolávat. Není třeba se však na sílu nutit, vždy můžete od Lucie přijít na jakékoliv sezení se mnou."

CENÍK

Úvodní sezení 60 min.
1.300 Kč
1.300 Kč za hodinu
Pokud si nejste jistá
Chcete-li začít neintimně
4. a další sezení
3.900 Kč
2.990 Kč
990 Kč za hodinu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.
Je li třeba sezení více

Reference

"Lucie, s trochou nadsázky se dá říci, že není den, kdybychom já nebo manžel neděkovali za Vaše služby :-)."
Klára
"Potkala jsem tu nejlepší průvodkyni k poznání své vnitřní Bohyně. Dokázala jste mi pomoci otevřít, poznat, objevit a uzdravit mojí ženskou energii a hlavně díky ní jsem probudila v sobě Bohyni. Lucie, děkuji Vám :)."
O.
„Cítím, jak moje vagina reaguje na blízkost mého muže, cítím touhu i vášeň. Všechno cítím mnohem intenzivněji. Myslela jsem na to, jaká je škoda, že mi taková krása tolik let unikala, přišlo mi, že jsem měla hrozně ochuzený život... Samotné spojení má taky úplně novou kvalitu, vůbec nemusím ujíždět hlavou do nějakých fantazií, abych se vzrušila, stačí mi vnímat manžela, jeho dotyky. I uvnitř jsem citlivá, vnímám naprosto přesně různou citlivost v různých místech uvnitř. Vůbec se to nedá srovnat se stavem před mapováním, je to jako bych měla dřív uvnitř nějakou plastovou trubku a ta je teď pryč a my se dotýkáme jeden druhého přímo, ne přes tlustý plast.“...
Martina
"Po sezeních s Vámi si uvědomuji, že moje tělo je to nejdůležitější, co mám a chci o něj láskyplně pečovat a starat se. Došlo mi, že to, co mám uvnitř sebe, je potřeba chránit, takže nastavit hranice pro ostatní lidi - na tom jsem začala ,,makat". Bohužel jsem dlouhou dobu dovolila blízkým lidem, aby si se mnou dělali, co chtějí. Také jsem přestala pojídat antidepresiva (postupně jsem je vysadila) a dala důvěru tělu, že to spolu zvládneme bez nich."
Jana
„Jak mě posunulo vaginální mapování? Asi nejčastěji si uvědomuji svůj dech, vědomě ho prohlubuji do břicha a celého těla... naučila jste mě to, když jste dýchala se mnou. (Během celé terapie jste se ke mně velmi láskyplně a velmi ohleduplně chovala a já se cítila bezpečně, i když občas mapování nebylo příjemné... Velmi si vážím Vašeho láskyplného přístupu ke mně. I tímto jste mě hodně naučila, ukázala jste mi, jak se mám k sobě chovat.) Jsem mnohem více vnímavější k pocitům v těle...chodím několik měsíců na psychoterapie a tam jsem si od doby mapování všimla, že i vzpomínky na nepříjemné zážitky mají svůj nepříjemný pocit v těle. Předtím jsem to nevnímala. Dovolila jsem si odřeknout dobře placenou práci, kterou jsem v době mapování získala, jenom proto, že by mi nepřinášela žádnou radost. Po tom, co jsem se přítelem nechala donutit k interupci, už jsem s ním byla schopná mít jen tvrdý sex. Při mapování se mi nějak vybavilo, že jsem se tím nechala trestat a poškozovat na těle, abych nemusela cítit při sexu tu obrovskou bolest na duši kvůli potracenému dítěti. Při vracení se do minulosti, se často musím sebe ptát, jak jsem to mohla sama sobě dopustit. Svoje tělo mám od doby mapování mnohem více ráda, jsem na sebe hodnější. A o hodně více vnímám svoji vagínu a celý podbřišek, pomáhá mi k tomu i dýchání...je to příjemný a hezký pocit. Přesouvám pozornost z hlavy do těchto oblastí. Přináší mi to radost, lehkost těla, ukotvení v sobě“...
Marie

Články o Vaginálním mapování

V dnešním příspěvku s velkou vděčností sdílíme nádhernou zpětnou vazbu od našich kurzistů Jany a Honzy. Děkujeme!…
Celý článek
Vaginální mapování. Lucie Sitařová, intimní splynutí, kurz pro ženy, léčení pro ženy
Jmenuji se Lucie Sitařová, jsem Sexological bodyworker a tomto videu vám odpovím na 6 nejčastějších otázek, které…
Celý článek
intimní splynutí, vaginální mapování, živé vysílání
Vaginální mapování je jednou z metod oboru Sexological Bodywork - sexuologické práce s tělem. Tato metoda vychází…
Celý článek