24.1. 2020 - Kamenice u Prahy -  kurz pro páry

KURZ
PARTNERSKÉ SBLÍŽENÍ

polarita muže a ženy

Tento kurz je o lásce, porozumění, intimitě a otevřeném srdci...

Zažijte znovu radost, štěstí a naplnění nejen v intimitě, ale i ve vztahu celkově.

Krásný kurz pro páry vás provede základními dovednostmi, posilující partnerství. Tento kurz je vhodný i pro stydlíny, jeho součástí nejsou techniky vyžadující nahotu. Naopak půjdeme hluboko do naší vnitřní intimity.

Vzájemně se na sebe naladíte skrze zábavná cvičení posilující vztah a váš mužský i ženský potenciál.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DARUJ KURZ PARTNERSKÉ SBLÍŽENÍ
1+1 ZDARMA

Dárkový poukaz

PŘIHLAŠTE SE VČAS A POUKAZ JE VÁŠ!

 6.800 Kč 

AKCE 1+1 ZDARMA

3.400 Kč

pro uplatnění použijte
slevový kód "NOVYROK"

Pro koho je kurz?

 Kurz je vhodný jak pro šťastné páry, které chtějí prožívat krásné společné okamžiky a učit se novým dovednostem posilující vztah, tak pro páry, které procházejí bolestivým obdobím a touží najít cestu zpátky k sobě.
Tento kurz je obvzláště vhodný pro "prvonávštěvníky kurzů".

Kurz nezahrnuje techniky vyžadující nahotu (nezahrnuje intimní masáže atp.).

Účastnice o kurzu...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete vědět, jak...?

 • Chcete vědět, jak pracovat s ženskými emocemi a co dělat s mužem, když je nevrlý?
 • Chcete vědět, jak společně ve vztahu růst a využívat překážek pro posílení sebe i vztahu?
 • Chcete vědět, proč mají muži radši sex a ženy mazlení? A je tomu opravdu tak?
 • Chcete si se svým partnerem opravdu rozumět? Být vyslyšeni a pochopeni?
 • Chcete vědět, co dělat, když jste se s partnerem vzájemně vzdálili?
 • + chcete zažít skvělou dovolenou, která současně prospěje vám i vztahu?
 • + chcete potkat další prima páry, kterým na vztahu záleží?
"Objevte rovnováhu mezi mužem a ženou, vědomím a energií, láskou a vášní, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."
Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Hlavní témata kurzu:

Vzájemné porozumění a fáze vztahu

Základem harmonického vztahu je porozumění, ale jsme toho schopni, když často ani nerozumíme tomu, co se děje v nás samotných? Nebo to neumíme partnerovi srozumitelně sdělit? Podíváme se na to, jak lépe pochopit sami sebe i partnera. Kromě jiných technik vám k tomu pomůže, když s námi odhalíte tři roviny intimity a sexuality a uvědomíte si, jakou pozici v nich zastáváte Vy a jakou váš partner.

Partnerská (nejen sexuální) polarita

Sexuální polarita je kromě lásky důležitým pilířem partnerského vztahu. Pokud mezi námi a partnerem není přitažlivost jako mezi dvěma póly magnetu, náš vztah ztrácí náboj a přestaneme pro sebe být atraktivní. Aniž bychom porozuměli tomu, proč, začne se postupně vytrácet i láska, vzdalujeme se navzájem a stanou se z nás spíše přátelé, kteří žijí ve společném bytě, než partneři a milenci.

Naučíme vás rozumět principům partnerské polarity. Díky tomu lépe pochopíte, proč se váš partner/-ka chová tak, jak se chová, přijmete mnoho vlastností, které vám na partnerovi vadily, a zlepší se tak i vaše intimní prožívání. .

Na kurzu se budeme učit kultivovat i sdílet sexuální polaritu v páru i sami se sebou.

3minutová hra - nejlepší partnerská technika

Naučíme vás jednoduchou hru, díky které dokážete dobře najít své hranice a přání a obojí beze studu a obav vykomunikovat. Tato hra zábavnou formou přepisuje staré vzorce chování nejen v intimitě a pomáhá nám tak zlepšit vztah, komunikaci i intimitu v páru. Jde o velmi účinný a hlavně jednoduchý nástroj, který využijete nejen v intimitě, ale v jakékoliv situaci v životě.

Naučíte se:

 • Komunikační a dotekovou "3minutovou hru" podle konceptu The Wheel of Consent®
 • Kultivovat důvěru, porozumění, komunikaci, oporu ve vztahu.
 • Jak pracovat se společným záměrem a jak jej posilovat.
 • BONUS - Vytvoříte si svůj vlastní VISIONBOARD (nástěnku přání) na rok 2020!

Bonusový novoroční program

NÁSTĚNKA PŘÁNÍ (Visionboard)

Vědět, kam chcete jít...

Chcete-li ve svém životě naplňovat své sny, je skvělé zamyslet se nad tím, kam chcete jít. Chcete jet na dovolenou, stavět, podnikat, mít děti, odpočinout si, věnovat se sobě, druhým, zdraví, svému tělu nebo duchu?
Nástěnka přání, nebo také "Visionboard", je nádherný způsob, jak si ve vztahu můžete každý den připomínat to, co je pro vás důležité.  
Na tomto kurzu si vytvoříte svůj Visionboard a navíc vás s ním naučíme pracovat...
(Zajímá vás téma sexuální magie???
Koho by nezajímalo 🙂 ?

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Lucie a Martin jsou jedinečný pár Sexological Bodyworkerů, který na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své 8 leté zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jednotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "face to face" na jejich cestě za lepším intimním životem. Lucie je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v sexualitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní sexuální potenciál. Martin provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, nebo je zraněna. Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost. se specializuje především na partnerské vztahy a sexualitu.

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů?
(fotografie účastníku jsou ilustrační)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.
M.
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.
Jan
Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.
Míša
Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!
Karolína
Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.
Honza

Místo konání:

Místo konání:
Wellness hotel Valnovka, Benešovská

Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + plná penze 1.950 Kč / osoba se platí na místě * není v ceně kurzovného!

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.
(Nelze absolvovat kurz bez ubytování bez předchozí domluvy!)

POZOR! V případě zrušení účasti na kurzu méně než 9 dní předem je nutno uhradit 100% z ceny ubytování.

Možnost využít wellnes:
Rezervaci wellnes potvrzujeme v sobotu ráno.

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.

Cena 1h bazénuje 135 Kč
Cena 1h sauny je 150 Kč
* wellnes není v ceně kurzovného!

Podrobnosti ke kurzu:

Datum konání: 24. - 26. 1.

Pátek: 18:00 až 19:00 registrace na hotelu
19:00 společná večeře 
20:00 zahájení kurzu 

Sobota: 10:00 až 19:00 program
nevedený večer - wellnes, víno, masáže, relax

Neděle: 10:00 až 17:00 program

TIP na ubytování: Pokud jste singl a budete na pokoji sami, pokoj je za příplatek. Lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem, ale spolubydlícího negarantujeme :-).

TIP na dopravu z Prahy: Doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč

Cena kurzu do 17. 1. 2020:

 6.800 Kč 

AKCE 1+1 ZDARMA

3.400 Kč

pro uplatnění použijte
slevový kód "NOVYROK"

Kurzovné: 

 • dvojice: do 17. 1. 2020 za 5.100 Kč původně za 6.800 Kč
  SLEVA 25% - (PARTNER ZA PŮLKU) 
  pro uplatnění použijte slevový kód "20200124VCAS"
 • od 18. 1. 2020 za 6.800 Kč

* dvojicí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu: 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...