20. 9. 2019 - Kamenice u Prahy -  pro páry

Kurz
PARTNERSKÉ SBLÍŽENÍ

polarita muže a ženy

Tento kurz je o lásce, porozumění, intimitě a otevřeném srdci...

Zažijte znovu radost, štěstí a naplnění nejen v intimitě, ale i ve vztahu celkově.

 Kurz je vhodný jak pro šťastné páry, které chtějí prožívat krásné společné okamžiky a učit se novým dovednostem posilující vztah, tak pro páry, které procházejí bolestivým obdobím a touží najít cestu zpět k sobě.
Tento kurz je obvzláště vhodný pro "prvonávštěvníky kurzů".

Kurz nezahrnuje techniky vyžadující nahotu (intimní masáže atd.).

Další krásný kurz pro páry vás provede základními dovednostmi, posilující partnerství. Tento kurz je vhodný i pro stydlíny, jeho součástí nejsou techniky vyžadující nahotu. Naopak půjdeme hluboko do naší vnitřní intimity.

Vzájemně se na sebe naladíte skrze zábavná cvičení posilující vztah a váš mužský i ženský potenciál.

Účastnice o kurzu...

 • Chcete vědět, jak pracovat s ženskými emocemi a co dělat s mužem, když je nevrlý?
 • Chcete vědět, jak společně ve vztahu růst a využívat překážek pro posílení sebe i vztahu?
 • Chcete vědět, proč mají muži radši sex a ženy mazlení? A je tomu opravdu tak?
 • Chcete si se svým partnerem opravdu rozumět? Být vyslyšeni a pochopeni?
 • Chcete vědět, co dělat, když jste se s partnerem vzájemně vzdálili?
 • + chcete zažít skvělou dovolenou, která současně prospěje vám i vztahu?
 • + chcete potkat další prima páry, kterým na vztahu záleží?

"Objevte rovnováhu mezi mužem a ženou, vědomím a energií, láskou a vášní, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."

Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Hlavní témata kurzu:

Vzájemné porozumění a fáze vztahu

Základem harmonického vztahu je porozumění, ale jsme toho schopni, když často ani nerozumíme tomu, co se děje v nás samotných? Nebo to neumíme sdělit partnerovi srozumitelně sdělit? Podíváme se na to, jak lépe pochopit sami sebe i partnera. Kromě jiných technik vám k tomu pomůže, když s námi odhalíte tří roviny intimity a sexuality a uvědomíte si, jakou pozici v nich zastáváte vy a jakou váš partner.

Partnerská(nejen sexuální) polarita

Sexuální polarita je kromě lásky důležitým pilířem partnerského vztahu. Pokud mezi námi a partnerem není přitažlivost jako mezi dvěma póly magnetu, náš vztah ztrácí náboj a přestaneme pro sebe být atraktivní. Aniž bychom porozuměli tomu, proč, začne se postupně vytrácet i láska, vzdalujeme se navzájem a stanou se z nás spíše přátelé, kteří žijí ve společném bytě, než partneři a milenci.

Porozuměním a vědomým prožitím projevů těchto principů partnerské polarity se vám otevřou nové obzory porozumnění sobě i svému partnerovi, stejně tak i nové obzory intimního prožívání.

Na kurzu se budeme učit kultivovat i sdílet sexuální polaritu v páru i sami se sebou.

3minutová hra - nejlepší partnerská technika

Naučíme vás jednoduchou hru, díky které dokážete dobře najít své hranice a přání a obojí beze studu a obav vykomunikovat. Tato hra zábavnou formou přepisuje staré vzorce chování nejen v intimitě a pomáhá nám tak zlepšit vztah, komunikaci i intimitu v páru. Jde o velmi účinný a hlavně jednoduchý nástroj, který vužijete nejen v intimitě, ale v jakékoliv situaci v životě.

Jak kurz probíhá?

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Martin a Lucie jsou jedinečný pár Sexological Bodyworkerů, který na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství.

Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích.

Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své 8 leté zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jdnotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "face to face" na jejich cestě za lepším intimním životem.

Lucie je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v sexualitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní sexuální potenciál.

Martin provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, nebo je zraněna. Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost. se specializuje především na partnerské vztahy a sexualitu.

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů?
(fotografie účastníku jsou ilustrační)

Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.

Marie

Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.

M.

Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.

Jan

Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.

Míša

Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!

Karolína

Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.

Honza

Místo konání a doplatek:

Místo konání: Wellness hotel Valnovka, Benešovská

Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + plná penze 1.560 Kč / osoba se platí na místě a není v ceně kurzovného!

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.

Možnost využít wellnes:
Rezervaci wellnes potvrzujeme v sobotu ráno.

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.

Cena 1h bazénuje 135 Kč
Cena 1h sauny je 150 Kč
* wellnes není v ceně kurzovného!

Podrobnosti ke kurzu:

Datum konání: 20. - 22. 9.

Pátek: registrace na hotelu: 18:00 až 19:00
společná večeře 19:00
zahájení kurzu 20:00

Sobota: 10:00 až 19:00 program
nevedený večer - wellnes, víno, masáže, relax

Neděle: 10:00 až 17:00 program

Kurzovné:

 • dvojice:do 8.9. .za 5.100 Kč původně za 6.800 Kč
  SLEVA 1.700 Kč - (PARTNER ZA PŮLku) 
  pro uplatnění použijte slevový kód "190920VCAS"
 • od 9.9. jen za 6.800 Kč

Zvýhodněná cena kurzu:

slevový kód: "NOVYKURZ"

 6.100 Kč 

SLEVA 50%

3.400 Kč

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů