KURZ INTIMNÍ SPLYNUTÍ
Retreat pro páry

prodloužený víkend
25. 9. až 28. 9.

... o lásce, porozumění a prohlubování intimity ...

Navraťte své intimitě život skrze krásné smyslné masáže a vědomé milování.

Nejoblíbenější kurz mezi účastníky našich kurzů "Intimní splynutí - Retreat pro páry" vás provede pestrou paletou partnerské intimity a seznámí vás s technikami, které posílí váš partnerský vztah.

Ukážeme vám, jak skrze komunikaci i milování a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, a jak do vašeho života navrátit intimní plnohodnotnost a hloubku. Kurz obsahuje to nejlepší z našich víkendových kurzů a je sestaven tak, aby prohluboval i zpestřoval intimní i partnerský život.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro koho je kurz?

Retreat pro páry je vhodný pro všechny páry, které chtějí opět zažívat radost, štěstí a naplnění nejen v intimitě, ale i ve vztahu celkově.
Také je určen všem, kteří chtějí mít hlubší i zábavnější sexuální život se svým partnerem či partnerkou.

A kromě toho můžete zažít i skvělou dovolenou a potkat další fajn páry, kterým na vztahu záleží

Účastnice o kurzu...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete vědět, jak...?

 • Chcete vědět, jak říct partnerovi, co se vám v sexu líbí?
 • Chcete vědět, jak společně ve vztahu růst a využívat překážek pro posílení sebe i vztahu?
 • Chcete vědět, jak najít společnou řeč, když máte každý jiné sexuální potřeby a přání?
 • Chcete vědět, jak zvýšit citlivost svého těla na doteky?
 • Chcete najít zase radost ze společných intimních chvil?
 • Chcete vědět, jaký dotek vašeho partnera zalije blahem?
 • + chcete zažít skvělou dovolenou, která současně prospěje vám i vztahu?
 • + chcete potkat další prima páry, kterým na vztahu záleží?
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka
"Objevte rovnováhu mezi mužským vědomím a ženskou energií, láskou a sexem, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."
Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Na kurzu se naučíte:

3minutová hra - nejlepší partnerská technika

Naučíme vás jednoduchou hru, díky které dokážete dobře najít své hranice a přání a obojí beze studu a obav vykomunikovat. Tato hra zábavnou formou přepisuje staré vzorce chování nejen v intimitě a pomáhá nám tak zlepšit vztah, komunikaci i intimitu v páru. Jde o velmi účinný a hlavně jednoduchý nástroj, který využijete nejen v intimitě, ale v jakékoliv situaci v životě.

Celostní smyslné masáže

Masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám vám odhalí tajemství vašeho i partnerova těla. Přestože jste nikdy nemasírovali, naučíme vás dotýkat se vašeho partnera/-ky tak, že bude vrnět blahem :-).

Vědomé milování (Slow sex)

Pomalé vědomé milování otevírá úplně nový svět intimního sdílení. Skrze pomalé vychutnávání si a prožívání sexu při plném uvědomění se stává prožívání citlivější, smyslnější a přináší více uvolnění. Budete se pak cítit mnohem více propojeni se svým partnerem i se sebou samými. Spíše, než aby vás sex vyčerpával, vás bude vyživovat. Vědomé milování je lék proti neustále se zrychlujícímu tempu moderního života.

Erotická meditace

Skvělá párová technika, která vás naučí užívat si intimitu, i když dosud vás intimita spíše děsila či obtěžovala. Pomůže vám sladit se s partnerem ve vzájemných intimních potřebách.

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Lucie a Martin jsou jedinečný pár Sexological Bodyworkerů, který na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své 8 leté zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jednotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "face to face" na jejich cestě za lepším intimním životem. Lucie je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v sexualitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní sexuální potenciál. Martin provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, nebo je zraněna. Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost. se specializuje především na partnerské vztahy a sexualitu.

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů?
(fotografie účastníku jsou ilustrační)

Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.
M.
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.
Jan
Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.
Míša
Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!
Karolína
Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.
Honza

Místo konání a doplatek:

Místo konání: Wellness hotel Valnovka, Benešovská

Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + plná penze na 3 noci 
2.340 Kč / osoba.
Platí na místě a není v ceně kurzovného!

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.

Možnost využít wellnes:
Rezervaci wellnes potvrzujeme v sobotu ráno.

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.

Cena 1h bazénuje 135 Kč
Cena 1h sauny je 150 Kč
* wellnes není v ceně kurzovného!

Podrobnosti ke kurzu:

Datum konání: 25. 9. - 28. 9. 2020

Pátek: Přihlášení na hotel od 18 hod.
společná večeře: od 19:00 hod
program: 20:00 - 23:00 hod
Sobota a neděle:
program: 10:00 - 19:00 hod
pátek večer: 20:00 - 22:00 hod dobrovolný wellness (sauna + bazén)
sobota večer: 20:00 - 23:00 program s dobrovolnou účastí
Pondělí:
program: 10:00 - 17:00 hod

Organizace kurzu:

Kurzovné:

 • dvojice: do 31. 8. 2020 za 6.630 Kč původně za 7.800 Kč
  SLEVA 15%
  pro uplatnění použijte slevový kód "200430VCAS"
 • dvojice: od 1. 9. 2020 za 7.800 Kč)

Zrušení účasti

 • Zrušení účasti na kurzu dříve než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 100% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 50% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před zahájením kurzu zaniká nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.