PÁROVÝ RETREAT

INTIMNÍHO SPLYNUTÍ

Retreat je nádherný praktický kurz pro páry, kteří chtějí cítit opravdové intimmní splynutí

16. - 19.11. 2023 wellnes hotel Valnovka

Navraťte své intimitě život skrze krásné smyslné masáže a vědomé milování.

Nejoblíbenější kurz mezi účastníky našich kurzů "Intimní splynutí - Retreat pro páry" vás provede pestrou paletou partnerské intimity a seznámí vás s technikami, které posílí váš partnerský vztah.

Ukážeme vám, jak skrze komunikaci i milování a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, a jak do vašeho života navrátit intimní plnohodnotnost a hloubku. Kurz obsahuje to nejlepší z našich víkendových kurzů a je sestaven tak, aby prohluboval i zpestřoval intimní i partnerský život.

Pro koho je kurz?

Retreat pro páry je vhodný pro všechny páry, které chtějí opět zažívat radost, štěstí a naplnění nejen v intimitě, ale i ve vztahu celkově.
Také je určen všem, kteří chtějí mít hlubší i zábavnější intimní život se svým partnerem či partnerkou.

A kromě toho můžete zažít i skvělou dovolenou a potkat další fajn páry, kterým na vztahu záleží

Účastnice o kurzu...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete vědět, jak ... ?

 • Chcete vědět, jak říct partnerovi, co se vám v intimitě líbí?
 • Chcete vědět, jak společně ve vztahu růst a využívat překážek pro posílení sebe i vztahu?
 • Chcete vědět, jak najít společnou řeč, když máte každý jiné sexuální potřeby a přání?
 • Chcete vědět, jak zvýšit citlivost svého těla na doteky?
 • Chcete najít zase radost ze společných intimních chvil?
 • Chcete vědět, jaký dotek vašeho partnera zalije blahem?
 • + chcete zažít skvělou dovolenou, která současně prospěje vám i vztahu?
 • + chcete potkat další prima páry, kterým na vztahu záleží?
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka

Na kurzu se naučíte:

3minutová hra - nejlepší partnerská technika

Naučíme vás jednoduchou hru, díky které dokážete dobře najít své hranice a přání a obojí beze studu a obav vykomunikovat. Tato hra zábavnou formou přepisuje staré vzorce chování nejen v intimitě a pomáhá nám tak zlepšit vztah, komunikaci i intimitu v páru. Jde o velmi účinný a hlavně jednoduchý nástroj, který využijete nejen v intimitě, ale v jakékoliv situaci v životě.

Erotická meditace

Skvělá párová technika, která vás naučí užívat si intimitu, i když dosud vás intimita spíše děsila či obtěžovala. Pomůže vám sladit se s partnerem ve vzájemných intimních potřebách.

Celostní smyslné masáže

Masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám vám odhalí tajemství vašeho i partnerova těla. Přestože jste nikdy nemasírovali, naučíme vás dotýkat se vašeho partnera/-ky tak, že bude vrnět blahem :-).

Vědomé milování

Pomalé vědomé milování otevírá úplně nový svět intimního sdílení. Skrze pomalé vychutnávání si a prožívání milování při plném uvědomění se stává prožívání citlivější, smyslnější a přináší více uvolnění. Budete se pak cítit mnohem více propojeni se svým partnerem i se sebou samými. Spíše, než aby vás sex vyčerpával, vás bude vyživovat. Vědomé milování je lék proti neustále se zrychlujícímu tempu moderního života.

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Lucie a Martin jsou jedinečná dvojice Sexological Bodyworkerů, která na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jednotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "na individuálních sezeních a terapiích" na jejich cestě za lepším intimním a partnerským životem.

Lucie Sitařová je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v intimitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní potenciál.

Martin Plas se specializuje především na partnerské vztahy a intimitu. Provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a intimita slábne, nebo je zraněna. V sezeních se zaměřuje i na traumatické zkušenosti a jejich následky nepříznivě ovlivňující schopnost "jít v intimitě hlouběji". Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost a pocit spříznění.

"Objevte rovnováhu mezi mužským vědomím a ženskou energií, láskou a sexem, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."
Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Co říkají účastníci našich kurzů?

(fotografie účastníku jsou ilustrační)

šťastný pár, který se učí tantrické techniky a tantrické masáže
Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie
Vřelé objetí na tantrickém kurzu školy intimního splynutí
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.
M.
Objímající se pár na tantrickém kuru školy intimnho splynutí
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.
Jan
Partneři na tantrickém kurzu školy intimního splynutí wheel of consent
Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.
Míša
Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!
Karolína
Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.
Honza

Místo konání:

Ubytování a stravování

Wellness hotel Valnovka
Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + plná penze na 3 noci
6x noc, 6x snídaně, 6x oběd, 6x večeře
7.380 Kč / pro 2 osoby
- platí se na místě v hotovosti
- není v ceně kurzovného

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.
(Nelze absolvovat kurz bez ubytování bez předchozí domluvy!)

STORNOPODMÍNKY: V případě zrušení účasti méně než 14 dní předem je nutno uhradit 100% z ceny ubytování a stravy.
TIP na ubytování: Pokud jste singl a budete na pokoji sami, pokoj je za příplatek. Lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem, ale spolubydlícího negarantujeme.
TIP na dopravu z Prahy: Doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč.

Wellnes v hotelu

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.
Rezervujeme saunzu na 2h druhý večer.
Bazén dle dohody na místě.

Cena 1h bazénuje 100 Kč (min 4 osoby)
Cena 1h sauny je 150 Kč (min 2 osoby)
* wellnes není v ceně kurzovného!

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Program kurzu

Pátek: 18:00 až 19:00 registrace na hotelu
19:00 společná večeře 
20:00 zahájení kurzu 

Sobota: 10:00 až 19:00 program
volný večer - wellnes, posezení, relax

Neděle: 10:00 až 18:00 program
od 20:00 dobrovolný program - Večerní Intimnight™ 

Pondělí: 10:00 až 17:00 program

Kurzovné:

 • pro dvojice - zvýhodněná cena:
  od 1. 11. 2023 za 9.990 Kč
  Předprodej 8.490 Kč (slevový kód: VCAS2)
  Předprodej pro prvních 5 párů 7.490 Kč
  (slevový kód: VCAS1)

V ceně kurzovného není:
* Ubytování 650 Kč, bohatá snídaně 150 Kč, 2x hlavní jídlo 200 Kč
pro 2 osoby na 3 noci  celkem za 7.200 Kč - platí se na místě v hotovosti při registraci.

* dvojicí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu. 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...
* ubytování a stravu rezervuje organizátor kurzu - účastník jej hradí na místě.

Zrušení účasti - stornopodmínky

 • Zrušení účasti na kurzu dříve než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 100% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 50% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před zahájením kurzu zaniká nárok na vrácení uhrazené částky za kurz (z platby i stornopoplatek za hotl.
 • TIP: V případě zrušení účasti na kurzu si můžete najít náhradu, či kurz darovat.