29.11. až 1.12. 2019 - Kamenice u Prahy

Kurz
Smyslné (tantrické) masáže

Odhalte způsoby, jak rozmazlit svůj protějšek - relax, něha, smyslnost

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným uměním smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví, a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství partnerské polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Kurz NEZAHRNUJE cvičení, pro která by byla nezbytná nahota účastníků. Pokud Vás zajímá téma osobního rozvoje v oblasti intimity a vztahů, je tento kurz určen právě pro Vás!

Můžete být zadaní či ne, čerstvě zamilovaní nebo v dlouhodobém vztahu, bez ohledu na sexuální orientaci a preferenci. Každému ze srdce tento kurz doporučujeme. Proč? Díky osobní zkušenosti víme, že rozumíme-li sobě i svému partnerovi, je vše mnohem snadnější a krásnější!

Kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky.

Pozvánka na kurz:

Reference:

Skvělý článek od účastníků:

"Rozšiřte repertoár, jak spolu trávit intimní chvíle. Erotické a intimní prožitky nejsou jen o klasickém sexu..."

Martin Plas & Lucie Sitařová

O kurzu:

Chcete potěšit svého partnera/ku něčím novým?

Naučíme vás smyslné masáže, díky kterým porozumíte potřebám vašeho partnera. Naučíte se, jak se vzájemně otevírat důvěře, lásce i potěšení.

Chcete být stále přitažlivý/á pro svého partnera?

Čím silnější je polarita mezi dvěma lidmi, tím neodolatelnější přitažlivost mezi nimi vzniká. Odhalíte tajemství, jak posilovat tento princip skrze dotek.

Chcete vědět, po čem ženy touží a jak to mají muži?

Podíváme se na to, jak muži a ženy vnímají intimitu a začneme přepisovat mylná přesvědčení, která nám do vztahů vnáší nespokojenost.

Datum konání:

29.11.- 1.12. 2019

Kurz je určen:

pro jednotlivce i pro páry

Místo konání

Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

intimní splynutí, zamilovanýpár, láska, vášeň, ložnice

Velmi upřímná zpověď účastnice kurzu

Chtěla bych se vyjádřit k vašemu kurzu a myslím, že mluvím za oba. Předčilo to naše očekávání, Honza netušil vůbec do čeho jde, ale tak nějak mi věřil, takže ten je z toho překvapený úplně... Moc se mi líbila celá struktura kurzu... První den se mi dostalo přesně toho, co jsem potřebovala...Ten druhý den byl pro Honzu prý velice intenzivní a užila jsem si ho skvěle i já. Jo a doma potom, to si nedokážete představit...


Naučíte se:

Celostní smyslné masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám

Masáže s pomůckami, olejovou masáž, esence doteků a dotek se záměrem, smyslné rituály, energetické techniky.

Absolutní přijímání

Techniky prohlubující prožitek a uvolňující mysl při přijímání.

Využívat tělo pro prohloubení prožitku

Tantrické klíče k probuzení energie, aneb biodynamika a neuropsychologie v praxi.

Posílíte polaritu a vzájemnou přitažlivost

Poznáváním skutečných svých potřeb i svého partnera posílíme vaši intimitu i lásku.

 

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

 


Jak kurz probíhá?

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvojTěšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata, (jako jsou obecně na kurzech masáže, Orgasmická jóga, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není-li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.

Janaučitelka

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.

Klárapodnikatelka

Ahoj Lucko a Martine, moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s Vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si Vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky.

M.marketingová konzultantka

Děkuji vám oběma z celého srdce za to, co děláte a jak to děláte. Napsat, že absolvování tohoto kurzu nám přineslo mnoho nového, je neadekvátní. V našem dvacetiletém vztahu (17 let manželství) to udělalo doslova revoluci! Nikdy jsme podobný kurz neabsolvovali, takže jsme na něj odjížděli s obavami a nejistotou. Co tam bude za lidi, jací budou lektoři, co se tam bude dělat? Všichni účastníci kurzu byli fajn lidi, lektoři moc milí, přesto byl pro mě první večer docela šok. Byla jsem dosud značně bezdotyková s velkou osobní zónou a přijmout fakt, že mi něčí doteky (i manželovy) mohou dělat dobře, chtělo jednu probdělou noc plnou překonávání nedůvěry a pochopení bubáků z minulosti. Ráno jsem měla sto chutí ujet (naučený způsob řešení problémů), moje komfortní zóna byla úplně narušená. Ale protože mi to bylo trapné, řekla jsem si, že to nějak přežiju (já hodná holka). Hodně mi pomohla hned první technika orgasmická meditace, kdy se sice hladila intimní místa, ale pomalu a podle jasně daných pravidel, takže jsem se po chvíli cítila celkem komfortně a bezpečně. Pak už mě to všechno začalo vyloženě bavit a následující aktivity jsem si moc užila. S tréninkem nově naučených technik poctivě pokračujeme doma, vlastně se nemůžeme dočkat, až spolu budeme večer v posteli! Napsat na upoutávku ke kurzu, že páry se do sebe znovu zamilují, mi přišlo opravdu přehnané. Z vlastní zkušenosti to ale mohu potvrdit. Dokonce bych řekla, že je to nějaká vyšší forma zamilovanosti, kde je více důvěry a respektu k sobě i k partnerovi. Je to naprosto úžasné a děkuji za to!

Míšacvičitelka jógy

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací
intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Organizace kurzu:

Termín: 29.11 - 1.12. 2019

Pátek:

 • registrace na hotelu: 18:00 až 19:45
  společná večeře 19:00
  zahájení kurzu 20:00
  konec programu v cca 23:00 

Sobota:

 • snídaně od 8:00 do 10:00
  10:00 až 19:00 program
  pauza na oběd 90 až 120 min
  sobota dobrovolný wellness večer - 20:00 až 22:00 sauna bazén
  20:00 až 23:00 nevedený večer - otevřený masážní prostor

Neděle:

 • snídaně od 8:00 do 10:00
  10:00 - 17:00 program
  pauza na oběd 60 až 90 min

Místo konání: Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

sobotní Wellness večer:

 • wellness se platí na místě a je dobrovolný
 • zájem se potvrzuje v sobotu ráno
 • cena činí 135 Kč/os za 1h bazén 31°C a 150 Kč/os za 1h saunování

ubytování a strava

 • Ubytování i strava se platí na místě.
 • Ubytování + plná penze: 1 560 Kč / osoba - zahrnuje 2 noci (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli), večeři v pátek, snídani, oběd a večeři v sobotu, snídani a oběd v neděli

rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného!

 • Pokud jste vegetarián, nebo máte jinou dietu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.

TIP na ubytování: Singl pokoj je za příplatek cca 100 až 200 Kč, lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem.

TIP na dopravu z Prahy: doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč

Kurzovné:

 • osoba: do 17.11. jen za 2 890 Kč  původně za 3 400 Kč
  SLEVA 15% - pro uplatnění použijte slevový kód "20191129VCAS"
  • od 18.11. za 3400 Kč
 • dvojice:do 17.11. za 4 335 Kč původně za 6800 Kč
  SLEVA pro pár 2465 Kč - pro uplatnění použijte slevový kód "20191129VCAS"
  • od 18.11. jen za 5 100 Kč původně  za 6800 Kč
   SLEVA pro pár 1 700 Kč 

* dvojcí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu. 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

PŘIHLÁŠKA NA KURZ