KURZ PRO NESLYŠÍCÍ ŽENY

PROBUZENÍ

VSTUP DO NOVÉHO ROKU JAKO PROBUZENÁ ŽENA BOHYNĚ

11. 2. -12. 2. 2023 wellnes hotel Valnovka

Ahoj krásko, přijď PROBUDIT svou
ženskost, kreativitu a smyslnost!

První kurz pro neslyšící ženy, které touží více se otevřít, uvolnit se a užívat si intimitu. Chcete poznat tantru? Naučit se, jak zlepšit vztah k sobě i k muži? Jak ho překvapit? Chcete probudit svou smyslnou energii a kreativitu v ložnici i v životě?

Na kurzu budeme pracovat s ženskou energií. Budeš poznávat sebe. Budeš poznávat muže. Seznámíš se s tantrickou filosofií a tantrickou masáží a uděláme rituál na podporu štěstí a harmonie vztahů v roce 2023.
Přijďte s námi PROBUDIT lásku, radost, intimitu a ženskost do kruhu neslyšících žen...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro koho je kurz?

"Probuzení" je kurz pro neslyšící ženy, které chtějí opět zažívat radost, štěstí a naplnění nejen v intimitě, ale i ve vztahu k sobě a k muži.

Je určen všem, kdo  chce mít hlubší i zábavnější sexuální život se svým partnerem.

A kromě toho je to krásný ženský kruh, ve kterém budeme vytvářet nástěnku přání (tzv.Jantru) a dělat rituál pro šťastný rok 2023.

Na kurz se nehlaste jen proto, abyste vyhověla muži! Přihlaste se kvůli sobě! Muž bude mít radost, ale pro vás to bude velký osobní posun. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete vědět, jak ... ?

 • Chcete vědět, proč je dobrá Tantra a co to je?
 • Chcete vědět, jak se rozvíjet a probouzet ženství?
 • Chcete vědět, jak se dotýkat muže, aby se mu to opravdu líbilo?
 • Chcete vědět, jak se více napojit na sebe a cítit se nespoutaná?
 • Chcete vědět, jak lépe komunikovat o intimitě?
 • Chcete si vytvořit svou Jantru - magickou nástěnku přání?
  Text odrážky
 • + chcete zažít skvělou dovolenou, která současně prospěje i vám a vašemu vztahu?
 • + chcete potkat další úžasné ženy, které PROBOUZÍ Bohyni a Ženství v sobě?
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka

Na kurzu se naučíte:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co je to TANTRA?

Seznámíme vás se základní filozofií tantry a proč vám může pomoci zlepšit vztahy i život. Tanra pomáhá v rozvoji sebe(osobní rozvoj). Tanra pomáhá léčit stará traumata, změnit zlo/zvyky a výchovu vedoucí k studu a pocitům méněcennosti. A také Tantra pomáhá osvobodit se a probudit svou vnitřní ženu Bohyni.

CVIČENÍ "PROBUZENÍ"

Tento kurz není jen o tom, jak potěšit muže, ale je hlavně o tom, jak v sobě probouzet Bohyni a ženství. Probuzená žena má pak lepší vztah k sobě, poté i k životu a také k muži, intimitě, sexualitě. To dělá její život krásnější a pestřejší.

Jak potěšit muže?

Na kurzu vám představíme základy smyslné intimní masáže a to, co mají muži rádi. Těšit se můžete na živou ukázku, ale i různé masážní techniky. Nebojte, nemusíte se dotýkat cizích mužů. Na kurzu bude jen 1 muž - lektor Martin Plas.

Vize a rituál pro rok 2023

Seznámíme vás s principi práce s myšlenkou a přáním, pozitivní afirmací, rituálem a dokonce i s pozitivní magií. Naučíte se podporovat svá přání, vztahy i sny. Opravdu to funguje a je to zábava! Společně si pak vytvoříme Jantru - nástěnku přání a nabijeme ji Ženskou PROBUZENOU energií!

Pokud se v roce 2023 chcete posunout o velký kus dopředu a hledáte motivaci i podporu zvenčí, je tento kurz určen právě pro VÁS!

Na kurz navážeme dalším celoročním programem, abychom se stále udržovali motivovaní, pozitivní a podporovaní.

Vytvořte si svou...

NÁSTĚNKU PŘÁNÍ
(Vision Board)

Vědět, kam chcete jít...

Chcete-li ve svém životě naplňovat své sny, je skvělé zamyslet se nad tím, kam chcete jít. Chcete jet na dovolenou, stavět, podnikat, mít děti, odpočinout si, věnovat se sobě, druhým, zdraví, svému tělu nebo duchu?
Nástěnka přání, nebo také "Vision-Board", je nádherný způsob, jak si každý den, celý rok připomínat to, co je pro vás důležité. 
Na tomto kurzu si vytvoříte svůj Vision-Board a navíc vás s ním naučíme pracovat.
(Zajímá vás téma pozitivní magie?) 

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektor kurzu Martin Plas

Průvodce v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Martin Plas, CSB je velmi populárním autentickým lektorem a terapeutem.

Specializuje se především na partnerské vztahy a sexualitu. Provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, nebo je zraněna. V sezeních se zaměřuje i na traumatické zkušenosti a jejich následky nepříznivě ovlivňující schopnost "jít v intimitě hlouběji". Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost.

.

Odvedl s Lucií S. 100+ kurzů, 1000+ sezení a výrazně přispěli k uznání Sexological Bodyworku odbornou i běžnou veřejností. Je řečníkem, autorem, ale především lektorem a průvodcem. Spolu s Lucií Sitařovou založil před 12 lety tuto školu Intimního splynutí.

Lektorka kurzu Markéta Plas Zelenková

Průvodckyně Probuzení Bohyně
Kdo jsem? Jsem neslyšící žena, jsem super manželka, která je občas náladová, jsem milující empatická matka, která občas brečí a řve, jsem trpělivá asistentka učitele, která občas láme tužky, jsem profesionální moderátorka, která občas nestíhá svou práci. Jsem členka týmu organizace Neslyšící ženy, která se snaží být dokonalá. Jsem sexy milenka, která občas usne ve froté pyžamu. Jsem zkrátka Žena. Jsem ale také asistentkou a lektorkou v ČZJ Školy Intimního splynutí a stávám se i průvodkyní dalších lidí a především neslyšících na jejich cestě za naplňujícím životem.

Zde si můžete přečíst více o mých zkušenostech:

Prošla jsem:

– výcvikem smyslných masáží a práce s tělem Školy intimního splynutí

– věnuji se 3 rokem rozvoji ve vztahu a intimitě

– procházím 2. ročník výcviku psychoterapeutky Mgr. Soni Procházkové

– prošla jsem výcvikem "Probuzení ženské intimity" Školy intimního splynutí

– procházím programem Ecstatic love a jsem aspirankou ženského 3 letého výcviku “Kněžka Bohyně” Lilie A. Khousnoutdinové

Co říkají účastníci našich kurzů?

(fotografie účastníku jsou ilustrační)

šťastný pár, který se učí tantrické techniky a tantrické masáže
Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie
Vřelé objetí na tantrickém kurzu školy intimního splynutí
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.
M.
Objímající se pár na tantrickém kuru školy intimnho splynutí
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.
Jan
Partneři na tantrickém kurzu školy intimního splynutí wheel of consent
Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.
Míša
Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!
Karolína
Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.
Honza

Místo konání:

Ubytování a stravování

Wellness hotel Valnovka
Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

SOBOTA - NEDĚLE
Ubytování  + plná penze na 1 noc
1x noc, 1x snídaně, 2x oběd, 1x večeře
1520 Kč
- platí se na místě v hotovosti
- není v ceně kurzovného
+ PÁTEK - Kdo chce, může se ubytovat den předem - cena se snídaní je + 800 Kč

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.
(Nelze absolvovat kurz bez ubytování bez předchozí domluvy!)

STORNOPODMÍNKY: V případě zrušení účasti méně než 14 dní předem je nutno uhradit 100% z ceny ubytování a stravy.
TIP na dopravu z Prahy: Doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč.

Wellnes v hotelu

V prostoru je sauna kterou podle zájmu využijeme nebo nevyužijeme.

Cena 1h sauny je 150 Kč (min 2 osoby)
* wellnes není v ceně kurzovného!

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Program kurzu

Pátek: možnost ubytování od pátku

Sobota: od 9:00 registrace
9:45 učebna otevřena
10:00 až 19:00 program
večer - překvapení

Neděle: 10:00 až 17:00 program
do 18:00 úklid a loučení se

Kurzovné

1 osoba:
od 29. 1. 2023 za 3.490 Kč
Předprodej do 28. 1. 2023

jen za 2.990 Kč

AKCE DO

V ceně kurzovného není:
Ubytování + plná penze se platí na místě v hotovosti při registraci.
* ubytování a stravu rezervuje organizátor kurzu.

TIP: Pokud chcete ubytovat 1 den před kurzem (již v pátek) tak si pokoj objednejte sami a nahlaste, že jedete na kurz paní Zelenkové.

Zrušení účasti - stornopodmínky

 • Zrušení účasti na kurzu dříve než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 100% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 50% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před zahájením kurzu zaniká nárok na vrácení uhrazené částky za kurz (z platby i stornopoplatek za hotl.
 • TIP: V případě zrušení účasti na kurzu si můžete najít náhradu, či kurz darovat.