Intimnight
Večer smyslných masáží

Smyslný prostor pro objevování hlubších intimních prožitků

 

Intimnighty (intimní večery nebo večery intimity) jsou večery zasvěcené inspiraci, objevování, rozšiřování a umocňování vašich intimních prožitků a zkušeností vědomou praxí.

O Intimnightech: 

Večery probíhají v příjemném prostředí s respektem k vašim hranicím.  Cílem je vytvořit prostor pro praxi technik osobního rozvoje skrze práci s tělem. Témata se liší. Některé večery jsou zasvěcené masážím, tantrickým rituálům, jiné poznávání světa BDSM nebo vědomému milování (pro páry). Praxe ve skupině vytváří podpůrné prostředí, které vám nedovolí spadnout do "zajetých kolejí". Otevírá vám inspirativní prostor, ve kterém se ponoříte do smysly probouzrjících prožitků, masážních či partnerských tantrických technik i sdílení zkušeností s podobně nalazenými účastníky. 

* Intimnight není výukový kurz, Intimnight je prožitkový večer, určeným pro vaši praxi a místem sdílení zkušeností.


intimní splynutí, zamilovanýpár, láska, vášeň, ložnice

"Tyto večery jsou oslavou intimity, osobitosti, potěšení, přítomného okamžiku, sexuality, něhy i divokosti, života, krásy a všech možností, které nám vesmír přináší. Je to něco, co se doma jen těžko vytváří."

Lenkažena na mateřské

O tomto intimnightu:

Naše tělo bylo obdarováno pěti smysly, které nám dopřávají prožívat tento svět a těšit se z něj. Intimnight smyslných masáží je večer plný doteků a prožitků.

Na tomto kurzu budeme skrze vzrušující a napínavé dráždění smyslů probouzet citlivost těla, nabíjet sexuální polaritu a připravovat naše tělo na smyslný a hluboký intimní zážitek.

Večer bude postaven na základech tantrické masáže, na vaší intuici i zkušenostech. Také se můžete těšit na krásnou ukázku rituálu, který zahrnuje tantrické techniky, dechové i energetické techniky. Dále vám Intimnigt nabídne prostor pro vaši praxi.

Musím být nahý/á a nechat na sebe sahat lidi které neznám?

Ne, Nemusíte!
Intimita je tím co si neseme v sobě, není tedy třeba být nazí fyzicky abychom se svému partnerovi či partnerce mohli odhalit. Vše budete praktikovat do míry intimity, kterou si sami zvolíte. Celý zážitek zážitek může mít takovou podobu, jakou si sami určíte. Smyslnou masáž můžete přijímat zcela oblečení, v sarongu(plážovém šátku), erotickém krajkovém prádle či zcela nazí. I místa doteků si předem se svým masážním partnerem upřesníte.

Proč tedy této příležitosti nevyužít a nezažít něco neobvykle krásného ve společně s dalšími, stejně naladěnýmii lidmi? 

Seznámíte se s:

Úvodní rituál tantrické masáže

Datum konání:

9. 5. od 18:00

Kurz je určen:

pro jednotlivce i páry

Místo konání

Příběnická 8, Praha 3

Místo konání

Příběnická 8, Praha 3


 

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

 

Dodatečné informace:

Proč jít na Intimnight?

 • Prostě proto, že jinde nezažijete tak úžasný zážitek.
 • Chcete prožívat krásné intimní chvíle, ale nemáte pro ně ideální prostředí a podmínky?
 • Zkoušíte nové věci, abyste vystoupili z navyklého stereotypu a posunuli se dál?
 • Toužíte poznat nový rozměr sexuality?
 • Dáme vám inspiraci, kterou byste jinde jen těžko hledali.

"Naše večery vám skrze smyslné techniky vnesou

radost, lásku a sebevědomí do vašeho běžného života!" 

 
Komu jsou Intimnighty určeny?

Vítáni jsou začátečníci i zkušení,  páry i jednotlivci.
Můžete být stidliví, zadaní či nezadaní, čerstvě zamilovaní nebo v dlouhodobém vztahu, bez ohledu na sexuální orientaci a preferenci, podmínkou jsou srdeční lidé.  (*Některé večery jsou určeny jen párům.)

 • Pokud je vám více než 18 let a zajímá vás téma osobního rozvoje skrze intimitu a sexualitu, jsou tyto večery určeny právě pro vás!
 • Pro všechny, bez ohledu na sexuální orientaci a preferenci.
 • Pro zadané i nezadané, čerstvě zamilované nebo v dlouhodobém vztahu.

Každému ze srdce tyto večery doporučujeme. Proč? Díky osobním i vašim zkušenostem  víme, že postupný a vědomý rozvoj skrze sexualitu velmi rychle pozitivně ovlivňuje všechny aspekty života!

Intimnight NENÍ VHODNÝ pro:

 • pro jednotlivce, kterým dělá obtíž vyjádřit se či se vymezit ve skupině. Přestože se maximálně snažíme vytvářet ideální a maximálně bezpečné prostředí pro intimní práci, nemůžeme nést odpovědnost za pocity účastníků o kterých nejsme srozumněni.
 • pro jednotlivce, kteří si nesou traumatický sexuální zážitek. Nejde o terapii ani výuku, jde o prostor pro praxi smyslných a intimních zážitků pro radost a potěšení.

Každému ze srdce tyto večery doporučujeme. Proč? Díky osobním i vašim zkušenostem  víme, že postupný a vědomý rozvoj skrze sexualitu velmi rychle pozitivně ovlivňuje všechny aspekty života!

Pravidla

Na kurzu se stanovují jasná pravidla, dříve než večer začneme. Rádi vám je sdělíme podrobně i po telefonu. Nejdůležitějším pravidlem je, že se nikdo nechová tak, aby překračoval komfortní zónu druhých.

Jaké jsou hranice intimity?

Intimnighty nejsou swingers párty a tak si pozorně přečtěte, které Intimnighty jsou výhradně pro páry a které jsou otevřené všem. Večery probíhají v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám. Často nás navštěvují i mírně stydliví lidé i páry, které se díky přirozenému vývoji večera cítí příjemně a svým tempem posouvají své hranice. Tak mnozí zjišťují, že co jim při myšlení přišlo nevhodné je při pomalém zkoumání zcela přirozené, nabíjející a silně inspirující. Večera se účastníte vždy jen natolik, kolik sami sobě dovolíte.

Proč probouzet smysly?

Naše tělo bylo obdarováno pěti nebo šesti? 🙂 smysly, které nám dopřávají prožívat tento svět a těšit se z něj.

Zrak, čich, sluch, hmat, chuť.

Mnoho těchto smyslů je otupělých, protože svou pozornost zaměřujeme více do vnějšího světa, než do sebe a svých pocitů... Pocity jsou však často tím, co nám může dát odpovědi na základní otázky v životě, jako např.: "Je to pro mě vhodné? Zdravé? Mám zde být či ne?" ...a mnohem více. Být ve spojení se svými smysly neznamená jen si užívat, ale opravdu žít nejlepší život pro sebe a posléze i pro druhé.

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací
intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Organizace kurzu:

Termín: 9. 5. 2018

 • středa: 18:00 - 22:00

Místo konání: Příběnická 8, Praha 3, Žižkov

Kurzovné:
590 Kč/ jednotlivec

AKCE: Přijďte s přítelem či kamarádkou a ušetříte 200,-*
980 Kč / dvojice

(*platí pouze pro dvě ženy či partnerský pár)

Co s sebou najdete ZDE!

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

 

PŘIHLÁŠKA NA INTIMNIGHT

Kalendář akcí

Kurz Relaxační masáže pro uvolnění a odpočinek

Tento kurz je zaměřen na relaxační a regenerační (neintimní) techniky, které zdokonalí vaše dovednosti. Naučte se masáže od konečků prstů po hlavu, milovaný protějšek vás za to bude zbožňovat.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže pro muže a ženy

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Vaginální mapování (a práce s intimními jizvami)

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Kurz Profesionální a etický přístup

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.