Kamenice u Prahy - 19. - 21. 6. 2020

PROBUZENÍ A LÉČENÍ
ŽENSKÉ SEXUALITY

Probouzejte bezbřehý oceán potěšení ve svém těle...

Objevujte radost, štěstí a naplnění v ženské intimitě.

Spolu s uvolněním starých bloků otevřete prostor k léčení svých ženských orgánů a získáte větší radost ze své sexuality a potažmo i z celého života. Naleznete tak ukotvení ve vlastním středu, které vám přinese hluboký pocit klidu a vnitřní svobody. Zároveň obnovíte kontakt sama se sebou a se svou sexualitou a vnesete hloubku a potěšení do svého sexuálního života.

Naladíte se na sebe skrze zábavná cvičení posilující ženství a posílíte tak váš ženský a ve vztahu i mužský potenciál.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Naučíme vás, jak  svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce.
Vaginální mapování a práce s intimními jizvami je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

* Ač jsou tato témata velmi intimní, seminář je koncipován velmi jemnou a citlivou formou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co vim kurz přinese?

V intimním prostředí malé skupiny za podpory profesionálních Sexological Bodyworkerů se můžete Vaginální mapování naučit dávat i přijímat. Tuto i další doprovodné techniky můžete nadále využívat sama i s partnerem pro prohlubování kontaktu s vaší intimitou a prohloubení vašeho vztahu k sobě i svému muži.

Vaginální mapování:

Tato technika je pro ženy, které touží otevřít prostor k léčení svých fyzických i psychických zranění, navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit citlivost intimních partií a uvolnit radost ze své sexuality.

Tato metoda je pak obzvlášť vhodná pro ženy s jizvami po porodu nebo jiných chirurgických zákrocích v intimních partiích nebo v oblasti břicha jako je císařský řez, nástřih hráze, laparoskopie a jiné. Jizvy totiž mohou způsobovat dlouhodobé stažení, přecitlivělost nebo úplnou necitlivost v pánevní oblasti. Podobnou technikou přitom můžete vyléčit všechny své jizvy kdekoliv na těle.

Jádrem této techniky je masáž konkrétních bodů v prostoru vagíny. Během jejich stimulace se aktivuje buněčná paměť těla, která vám vyvolá stejnou emoci, kterou jste si na základě konkrétního zážitku z minulosti do daného místa uložila a opakovaně jej prožívala při každém intimním kontaktu.

Může jít o pachuť z necitlivého sexu stejně tak jako o vzpomínku na chlad gynekologických kleští, traumatický porod nebo pocit zrady a bezmoci při odhalené nevěře. Při mapování se vám podobné prožitky zvědomí, dáte jim prostor je procítit a necháte je ze svého těla navždy odejít.

 

Datum konání:

19. - 21. 6. 2020

Kurz je určen:

pro ženy, pro dvojice

Místo konání

Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice
intimní splynutí, Martin Plas, sexological bodywork, sezení, masáž, masáž pro ženy, léčení pro ženy
Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.
Janaučitelka

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Lucie a Martin jsou jedinečný pár Sexological Bodyworkerů, který na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své 8 leté zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jednotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "face to face" na jejich cestě za lepším intimním životem. Lucie je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v sexualitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní sexuální potenciál. Martin provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, nebo je zraněna. Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost. se specializuje především na partnerské vztahy a sexualitu.

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů?
(fotografie účastníku jsou ilustrační)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.
M.
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.
Jan
Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.
Míša
Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!
Karolína
Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.
Honza

Místo konání:

Místo konání:
Wellness hotel Valnovka, Benešovská

Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + plná penze 1.950 Kč / osoba se platí na místě * není v ceně kurzovného!

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.
(Nelze absolvovat kurz bez ubytování bez předchozí domluvy!)

POZOR! V případě zrušení účasti na kurzu méně než 9 dní předem je nutno uhradit 100% z ceny ubytování.

Možnost využít wellnes:
Rezervaci wellnes potvrzujeme v sobotu ráno.

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.

Cena 1h bazénuje 135 Kč
Cena 1h sauny je 150 Kč
* wellnes není v ceně kurzovného!

Podrobnosti ke kurzu:

Datum konání: 19. - 21. 6. 2020

Pátek: 18:00 až 19:00 registrace na hotelu
19:00 společná večeře 
20:00 zahájení kurzu 

Sobota: 10:00 až 19:00 program
nevedený večer - wellnes, víno, masáže, relax

Neděle: 10:00 až 17:00 program

TIP na ubytování: Pokud jste singl a budete na pokoji sami, pokoj je za příplatek. Lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem, ale spolubydlícího negarantujeme :-).

TIP na dopravu z Prahy: Doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč

Kurzovné:

  • jednotlivec: do 7.6. jen za 2.890  původně za 3.400 Kč pro uplatnění použijte slevový kód "20200522VCAS"
  • od 8.6.  za 3.400 Kč
  • dvojice: do 7.6. 2020 za 5.780 Kč původně za 6.800 Kč
    SLEVA 1.465 Kč - (PARTNER ZA PŮLKU) 
    pro uplatnění použijte slevový kód "20200522VCAS"
  • od 8.6. za 6.800 Kč

* dvojicí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu. 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...