Reference

Napište nám také - inspirujte ostatní.

  1. M. napsal:

    Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší :o). Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky :o)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Noemova archa smyslnosti vyplula v sobotu 11.7. v Paragaté. Okolní svět zmizel a na palubě zůstali jen vyvolení, kteří si dovolili prožít pár hodin vnímání smyslů, blízkosti a lásky. Nechali se unášet svou sexuální energií a otevřeli se sobě i druhým. Je překvapivě snadné, odpoutat se od reality okolního světa a plout jen ve svých pocitech a prožitcích. Dělat jen to co cítíme, podvědomě chceme a nestydět se za to. Stačí najít tu správnou archu a udělat ten důležitý krok, nastoupit. Vnímat dotyky, vůně, hudbu. Být spolu. Okusit chuť ovoce, dívat se, nebo jen se zavřenýma očima být v sobě a promítat si své vlastní obrazy. Tento kouzelný večer se to podařilo. Za to patří dík skvělému Noemu Martinovi a jeho úžasné partnerce Lucii, že tuto archu, plnou smyslnosti, dokázali postavit. A dobrá zpráva je, že archa stále stojí a zase někdy vypluje znovu.

Erikředitel a jednatel úspěšné firmy - Intimnight

Děkuju Lucii a Martinovi a všem ženám a mužům za víkendový kurz "Po čem ženy touží", moc sem si to užila a jsem potěšena! ;-) Vřele doporučuji jejich kurzy. Některé akce jsou vhodné i pro stydlíny, kteří chtějí svému intimnímu životu dát nový rozměr ,-)

Martina Mija LandergottPo kurzu

Včera jsem se zúčastnil intimnight a chci poděkovat za silné a hluboké prožitky. Poznal jsem jiný rozměr intimity. Děkuji za úžasnou atmosféru, která mi dovolila se naplno otevřít, vnímat a cítit a nechat volný průchod emocí. V průběhu masáže a převážně v její závěrečné fázi jsem měl pocit, že jsem donucený pustit nějaké vnitřní napětí, bloky a strnulost a plně se odevzdat radosti, vášni, něze,... to pro mě byl úplně nový zážitek a myslím že hodně přínosný. Ze srdce děkuji tobě i všem masérkám,

Jan L.po Intimnightu

"Kurz sebepotěšení a sebeláska mi přinesl absolutní přijetí sebe a možnost v intimním prostředí vnímat sebe a své tělo hluboce a se vším všudy. Všechny techniky, které jsme během dne prováděly mne naladily tak hluboce k sobě. Cítila jsem spojení se svým pánevním dnem a podařilo se mi uvolnit do takové míry jako se mi zatím nepovedlo ani skrze masáže. Cítila jsem se živá, ženská, vzrušená... Při objevování svých míst rozkoše, jsem z počátku byla skeptická, protože jsem se bála, že to dopadne stejně jako u mých předchozích pokusů, kdy jsem se odhodlala k sebepotěšení neboli masturbaci, a to tak, že jsem se vzrušila jen do určitého stupně a dál to nešlo. Nyní jsem si řekla, že se od všech těchto starých programů odprostím a prostě jsem se hladila a vzrušovala. Jednu chvíli jsem si myslela, že už to dopadne stejně, a byla jsem na sebe dokonce naštvaná. A tak jsem všechno to snažení vzdala. Prostě jsem si řekla, že si budu hrát se sebou jako s hračkou a že se budu prozkoumávat nehledě na to, jestli dosáhnu orgasmu anebo ne! V jednu dobu rozkoš začala náhle stoupat a já cítila, že moje erotická energie vzrůstá...Pokračovala jsem tedy v sebepotěšení. Pak v momentě, kdy jsem se napřímila a úplně se vším přestala, se to stalo. Nejkrásnější zážitek, co jsem zatím zažila v oblasti své sexuality a duchovní cesty: Od mého perinea až do oblasti mezi obočím začaly vystřelovat proudy energie spojené s jemnými stahy těla, tak jemnými, že jsem skoro až nemohla uvěřit. bylo to extatické, fyzické a ve stejné chvíli i enegetizující jemnohmotné opojení. Spojení se sebou samou. před očima jsem viděla barvy a světla jako nikdy. Cítila jsem absolutní klid a mír a nechtěla jsem se vrátit zpět... Až později mi došlo, že jsem zažila své první probuzení Kundalini-Shakti, živoucí energie, která spala v oblasti kostrče. Ze srdce přeji všem ženám možnost propojení se sebou samou a prožití jakýhkoliv zážitků, které nás navrací k naší pravé podstatě bytí."

Stačí sebrat odvahu jít do hloubky své intimity. Martin a Lucie umí bezpečně provést kruh setkáním se svou sexualitou a sdílet podstatu Deidy, bodyworkingu a tantry. Týká se to práce s polaritní energiií ve vztahu, i v těle při masáži a milování, např. masáž na rozhraní jinových a jangových oblastí těla, a kombinace jemnosti a síly.

Jan KillianPo kurzu

Silná pro mě byla masáž, ale i všechna cvičení, která mě dostala z hlavy do těla. Spousta věcí se v principu jistě bude hodit. Děkuji, bylo to skvělé.

JirkaIT-specialista

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.

Klárapodnikatelka

Cítil jsem, že jsem vnitřně zaujal takovou mužskou, drzou, divokou energii, které moc nedovoluji se projevit. Vnitřně jsem v tom projevu pociťoval radost a viděl jsem, že partnerce to dělalo také radost. Uvědomil jsem si, že bejt drzej, odvážnej, zařvat, popadnout lidi a "vrazit do nich", mi dovoluje taky předat do svého okolí více sám sebe a své lásky. Prostě, tohle jsem byl JÁ.

Alešprogramátor

Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.

Janaučitelka

„Účast na semináři u mě vyvolala nečekané emoce a motivovala mě k práci na svých hlubších blocích a limitech. Během jednotlivých cvičení, aktivit a sdílení jsem měla možnost znovu prožít situace, na které ani v běžném životě neumím adekvátně zareagovat. Díky kurzu jsem si je opět živě připomněla, a to během dvou intenzivních dní. Jednalo se především o situace v partnerství nebo v komunikaci s protějškem. A že pokud chci tyto pro mě nepříjemné situace změnit, musím především já změnit svůj přístup k nim. Díky tomuto intenzivnímu víkendu jsem přesně zjistila momenty, které neumím zvládat a spouštěče v myšlení a nastavení, které za nimi stojí. Dalo mi to obrovské pochopení. Pokud tedy tápete, určitě přijďte na kurz. Pro mě tím začala velká výzva ke zkvalitnění svého postoje ke vztahům“

Evakurz Muž a žena

"Čeho si opravdu vážím, je to, že jsem poznala sexualitu jako takovou... S vámi při různých cvičeních jsem prožila orgasmus, i když muž byl na druhým konci místnosti. Tak silnou vášeň jsem neprožívala ani, když jsem se uspokojovala sama...bylo to překrásný...:-) Určitě bych chtěla pochválit všechna cvičení. Každé cvičení mělo něco za úkol. Poznat ostatní, poznat sebe, poznat bolest, poznat lásku... Co cvik to něco nového a já si z každé lekce něco odnesla"...

Verčakurz Zranitelnost a intimita

"Otevřelo se ve mně spousta citlivých míst. Cítím, že váš seminář, mi pomohl plně se otevřít přítomnosti a zpracovat, to co ještě nebylo plně uchopeno. Děkuji vám za víkend naplněný nezapomenutelnými a hodnotnými okamžiky a prožitky."

Janakurz Muž a žena

"Byl to pro mě první kurz tohoto druhu. Nejvíc mě fascinovala otevřenost a upřímnost pro mě naprosto cizích lidí. Snad poprvé v životě jsem si nemusel na nic hrát, nemusel se přetvařovat, hrát jakoukoli roli, bylo naprosto nepodstatné i moje jméno, byl jsem to prostě a jenom já. Můj přístup byl výjimečný třeba v tanci, který nemám rád a když něco nemám rád, tak to přece nedělám :), tady ano."

TomášIntenzivní kurz Orgasmické jógy