9. - 11.6. 2023 - Kamenice u Prahy

KURZ
UMĚNÍ INTIMNÍ MASÁŽE
MUŽE  A ŽENY

Od erotické meditace k extatickým prožitkům

Umění intimních masáží, to je víc, než jen skvělý intimní zážitek. Je to probuzení svého těla, vědomí i mysli. Je to navázání kontaktu se sebou. Je to příležitost projevit se a být sám sebou. Odhoďte předsudky a přijďte prožít něco výjimečného.

Máte možnost získat úžasné informace, vidět inspirativní ukázky a budete-li chtít, můžete zažít i srdce otvírající a tělo oživující cvičení a momenty dávání a přijímání masáží.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O kurzu:

Umění intimních masáží, to je víc než jen skvělý intimní zážitek. Je to probuzení svého těla, vědomí i mysli. Je to navázání kontaktu se sebou. Je to příležitost projevit se a být sám sebou. Odhoďte předsudky a přijďte prožít něco výjimečného. Máte možnost získat úžasné informace, vidět inspirativní ukázky a budete-li chtít, můžete zažít i srdce otvírající a tělo oživující cvičení a momenty dávání a přijímání masáží.

Většina lidí zná jeden až dva způsoby, jak uspokojit sebe a jeden až tři způsoby, jak uspokojit partnera. Většinou je tento postup výsledkem nejefektivnějšího způsobu, jak nejrychleji a nejsilněji “udělat” sebe či svého partnera. Při přicházejícím orgasmu je často celé tělo v napětí, aby sexuální energii natlačilo do pohlaví a dosáhlo tak příjemného, ale vyčerpávajícího vrcholu.

Poznáváte se v něčem z toho, co zde popisujeme? Pokud toto čtete, nepochybně už i víte, že od sexu a vzrušení můžeme dostat mnohem víc. Můžeme z něj čerpat energii, můžeme se cítit extaticky, můžeme se dotknout svých nejniternějších témat, můžeme milovat celý vesmír nebo v sobě probouzet divokost šelmy. Ženy mohou ejakulovat, muži mohou prožívat celotělové multiorgasmy. Můžeme své tělo léčit nebo si jej užívat. A můžeme tyto zážitky zprostředkovávat i sdílet s milovanou osobou.

Rozšiřte své zkušenosti, těšíme se na vás.

 

Kurz je určen:

pro jednotlivce i pro páry

Místo konání

Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice
intimní splynutí, zamilovanýpár, láska, vášeň, ložnice

Naučíte se:

Umění intimních masáží a rozdíl mezi mužským a ženským vnímáním - sexuální polarita
Tantrické a taoistické techniky masáží lingamu-penisu a joni-vagíny
Techniky pro energetický celotělový orgasmus, multiorgasmus
Techniky práce se sexuální energií

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Lucie a Martin jsou jedinečná dvojice Sexological Bodyworkerů, která na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jednotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "na individuálních sezeních a terapiích" na jejich cestě za lepším intimním a partnerským životem.

Lucie Sitařová je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v intimitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní potenciál.

Martin Plas se specializuje především na partnerské vztahy a intimitu. Provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a intimita slábne, nebo je zraněna. V sezeních se zaměřuje i na traumatické zkušenosti a jejich následky nepříznivě ovlivňující schopnost "jít v intimitě hlouběji". Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost a pocit spříznění.

Reference:

Co říkají účastníci našich kurzů?
(fotografie účastníku jsou ilustrační)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka
Ahoj Lucko a Martine, moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s Vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si Vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky.
M.marketingová konzultantka
Děkuji vám oběma z celého srdce za to, co děláte a jak to děláte. Napsat, že absolvování tohoto kurzu nám přineslo mnoho nového, je neadekvátní. V našem dvacetiletém vztahu (17 let manželství) to udělalo doslova revoluci! Nikdy jsme podobný kurz neabsolvovali, takže jsme na něj odjížděli s obavami a nejistotou. Co tam bude za lidi, jací budou lektoři, co se tam bude dělat? Všichni účastníci kurzu byli fajn lidi, lektoři moc milí, přesto byl pro mě první večer docela šok. Byla jsem dosud značně bezdotyková s velkou osobní zónou a přijmout fakt, že mi něčí doteky (i manželovy) mohou dělat dobře, chtělo jednu probdělou noc plnou překonávání nedůvěry a pochopení bubáků z minulosti. Ráno jsem měla sto chutí ujet (naučený způsob řešení problémů), moje komfortní zóna byla úplně narušená. Ale protože mi to bylo trapné, řekla jsem si, že to nějak přežiju (já hodná holka). Hodně mi pomohla hned první technika orgasmická meditace, kdy se sice hladila intimní místa, ale pomalu a podle jasně daných pravidel, takže jsem se po chvíli cítila celkem komfortně a bezpečně. Pak už mě to všechno začalo vyloženě bavit a následující aktivity jsem si moc užila. S tréninkem nově naučených technik poctivě pokračujeme doma, vlastně se nemůžeme dočkat, až spolu budeme večer v posteli! Napsat na upoutávku ke kurzu, že páry se do sebe znovu zamilují, mi přišlo opravdu přehnané. Z vlastní zkušenosti to ale mohu potvrdit. Dokonce bych řekla, že je to nějaká vyšší forma zamilovanosti, kde je více důvěry a respektu k sobě i k partnerovi. Je to naprosto úžasné a děkuji za to!
Míšacvičitelka jógy
Tenhle víkend byl fakt jízda. Odnáším si víc, než jsem si původně odvézt chtěla. Myslela jsem, že si odnesu nějakou inspiraci, nové techniky, ale odvážím si svoje nové já, a to po všech možných stránkách. A tohle nové já chci poznávat dál. Určitě bych ráda jela na nějaký další kurz, abych posunula své limity. A moc bych si přála nezapomenout všechny nové hmaty a techniky.
Zuzkaprodukční
Cítím se moc fajn. Dělá mi radost masírovat svého muže. I když jsem ráda masírovaná, ještě raději dávám svému partnerovi. Neuměla jsem si předem představit, jak nám budou lektoři ukazovat intimní věci, a přitom to bylo tak hezky bezprostřední, že nad tím pak člověk ani nepřemýšlel. Chtěla bych si odnést, abych uměla dávat a dostávat doteky přirozeně, abych u toho nemusela přemýšlet a mohla volně s partnerem splynout.
Romana
Když jsem se při masáži podíval na svou partnerku, tak jsem věděl, že je to realita, ale když jsem zavřel oči, měl jsem pocit, jako bych lítal. Cítil jsem, jak mi jde energie do rukou, nohou, celého těla...hlava mě vůbec netlačila.
Libor
Cítím se hrozně šťastný. Vůbec bych si nedokázal představit, že uvidím a zažiju intimní masáž. Cítím se teď hodně sebevědomě, strašně posílený, zahrnutý láskou a jako by se ve mně vynořil nový charakter, který se teď chce rozpínat do celého vesmíru. A jako nejcennější mi přišlo dýchání – z toho se mi úplně až třásly ruce.
Láďa

Místo konání:

Ubytování a stravování

Wellness hotel Valnovka
Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + snídaně na 2 noci
1.600 Kč /osoba

- platí se na místě v hotovosti
- není v ceně kurzovného
- oběd a večeře se hradí dle útraty v restauraci

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.
(Nelze absolvovat kurz bez ubytování bez předchozí domluvy!)

STORNOPODMÍNKY: V případě zrušení účasti méně než 14 dní předem je nutno uhradit 100% z ceny ubytování a stravy.
TIP na ubytování: Pokud jste singl a budete na pokoji sami, pokoj je za příplatek 200Kč. Lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem, ale spolubydlícího negarantujeme.
TIP na dopravu z Prahy: Doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč.

Wellnes v hotelu

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.
Rezervujeme saunu na 2h druhý večer.
Bazén dle dohody na místě.
* wellnes není v ceně kurzovného!
Cena 1h bazénuje 100 Kč (min 4 osoby)
Cena 1h sauny je 150 Kč (min 2 osoby)
* ceny jsou orientační

Podrobnosti ke kurzu:

Datum konání: 9. - 11.6. 2023

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Program kurzu

Pátek: 18:00 až 19:00 registrace na hotelu
19:00 společná večeře 
20:00 zahájení kurzu 

Sobota: 10:00 až 19:00 program
nevedený večer - wellnes, víno, masáže, relax

Neděle: 10:00 až 17:00 program
přibližně v 18:00 úplný konec

Kurzovné:

 • jednotlivec: 
  od 21.5.2022 za 4.990 Kč
  Předprodej 20% SLEVA do 20.5. 2023 za 3.990 Kč
  Slevový kód: VCAS20
 • pro dvojice:  9.980 Kč
  zvýhodněná cena od 21.5.2022 za 8.980 Kč
  Předprodej 30% SLEVA do 20.5. 2023 jen za 6.980 Kč
  Slevový kód: VCAS30

V ceně kurzovného není:
Ubytování + plná penze za 2.560 Kč na 1 osobu - platí se na místě v hotovosti při registraci.

* dvojicí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu. 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...
* ubytování a stravu rezervuje organizátor kurzu - účastník jej hradí na místě.

Zrušení účasti - stornopodmínky

 • Zrušení účasti na kurzu dříve než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 100% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 50% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před zahájením kurzu zaniká nárok na vrácení uhrazené částky za kurz (z platby i stornopoplatek za hotl.
 • TIP: V případě zrušení účasti na kurzu si můžete najít náhradu, či kurz darovat.