Kurz
Umění intimní masáže muže a ženy

Od erotické meditace k extatickým prožitkům

 

Na tomto kurzu vám odhalíme tajemství sexuální polarity. Naučíme vás intimní masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám. Dostanete základy tantrické a taoistické masáže lingamu-penisu a joni-vagíny.

Naučíte se, jak využívat svou sexuální energii. Jak rozšiřovat a objevovat svůj orgasmický potenciál a jak čerpat ze sexuální energie sílu pro jiné oblasti v životě. Také se naučíme, jak se vzájemně otevírat důvěře, lásce a potěšení.

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám. Pokud je vám více než 18 let a zajímá vás téma osobního rozvoje skrze intimitu, je tento kurz určen právě pro vás! Můžete být zadaní či ne, čerstvě zamilovaní nebo v dlouhodobém vztahu, bez ohledu na sexuální orientaci a preferenci. Každému ze srdce tento kurz doporučujeme. Proč? Díky osobní zkušenosti víme, že rozumíme-li sobě i svému partnerovi, je vše mnohem snadnější a krásnější!
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka
Tenhle víkend byl fakt jízda. Odnáším si víc, než jsem si původně odvézt chtěla. Myslela jsem, že si odnesu nějakou inspiraci, nové techniky, ale odvážím si svoje nové já, a to po všech možných stránkách. A tohle nové já chci poznávat dál. Určitě bych ráda jela na nějaký další kurz, abych posunula své limity. A moc bych si přála nezapomenout všechny nové hmaty a techniky.
Zuzkaprodukční
Cítím se hrozně šťastný. Vůbec bych si nedokázal představit, že uvidím a zažiju intimní masáž. Cítím se teď hodně sebevědomě, strašně posílený, zahrnutý láskou a jako by se ve mně vynořil nový charakter, který se teď chce rozpínat do celého vesmíru. A jako nejcennější mi přišlo dýchání – z toho se mi úplně až třásly ruce.
Láďa
Cítím se moc fajn. Dělá mi radost masírovat svého muže. I když jsem ráda masírovaná, ještě raději dávám svému partnerovi. Neuměla jsem si předem představit, jak nám budou lektoři ukazovat intimní věci, a přitom to bylo tak hezky bezprostřední, že nad tím pak člověk ani nepřemýšlel. Chtěla bych si odnést, abych uměla dávat a dostávat doteky přirozeně, abych u toho nemusela přemýšlet a mohla volně s partnerem splynout.
Romana
Když jsem se při masáži podíval na svou partnerku, tak jsem věděl, že je to realita, ale když jsem zavřel oči, měl jsem pocit, jako bych lítal. Cítil jsem, jak mi jde energie do rukou, nohou, celého těla...hlava mě vůbec netlačila.
Libor

O kurzu:

Umění intimních masáží, to je víc než jen skvělý intimní zážitek. Je to probuzení svého těla, vědomí i mysli. Je to navázání kontaktu se sebou. Je to příležitost projevit se a být sám sebou. Odhoďte předsudky a přijďte prožít něco výjimečného. Máte možnost získat úžasné informace, vidět inspirativní ukázky a budete-li chtít, můžete zažít i srdce otvírající a tělo oživující cvičení a momenty dávání a přijímání masáží.

Většina lidí zná jeden až dva způsoby, jak uspokojit sebe a jeden až tři způsoby, jak uspokojit partnera. Většinou je tento postup výsledkem nejefektivnějšího způsobu, jak nejrychleji a nejsilněji “udělat” sebe či svého partnera. Při přicházejícím orgasmu je často celé tělo v napětí, aby sexuální energii natlačilo do pohlaví a dosáhlo tak příjemného, ale vyčerpávajícího vrcholu.

Poznáváte se v něčem z toho, co zde popisujeme? Pokud toto čtete, nepochybně už i víte, že od sexu a vzrušení můžeme dostat mnohem víc. Můžeme z něj čerpat energii, můžeme se cítit extaticky, můžeme se dotknout svých nejniternějších témat, můžeme milovat celý vesmír nebo v sobě probouzet divokost šelmy. Ženy mohou ejakulovat, muži mohou prožívat celotělové multiorgasmy. Můžeme své tělo léčit nebo si jej užívat. A můžeme tyto zážitky zprostředkovávat i sdílet s milovanou osobou.

Rozšiřte své zkušenosti, těšíme se na vás.

 

Datum konání:

19. - 21. 7.

Kurz je určen:

pro jednotlivce i pro páry

Místo konání

Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

intimní splynutí, zamilovanýpár, láska, vášeň, ložnice

Naučíte se:

Umění intimních masáží a rozdíl mezi mužským a ženským vnímáním - sexuální polarita

Tantrické a taoistické techniky masáží lingamu-penisu a joni-vagíny

Techniky pro energetický celotělový orgasmus, multiorgasmus

Techniky práce se sexuální energií

 

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

 

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka
Ahoj Lucko a Martine, moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s Vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si Vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky.
M.marketingová konzultantka
Děkuji vám oběma z celého srdce za to, co děláte a jak to děláte. Napsat, že absolvování tohoto kurzu nám přineslo mnoho nového, je neadekvátní. V našem dvacetiletém vztahu (17 let manželství) to udělalo doslova revoluci! Nikdy jsme podobný kurz neabsolvovali, takže jsme na něj odjížděli s obavami a nejistotou. Co tam bude za lidi, jací budou lektoři, co se tam bude dělat? Všichni účastníci kurzu byli fajn lidi, lektoři moc milí, přesto byl pro mě první večer docela šok. Byla jsem dosud značně bezdotyková s velkou osobní zónou a přijmout fakt, že mi něčí doteky (i manželovy) mohou dělat dobře, chtělo jednu probdělou noc plnou překonávání nedůvěry a pochopení bubáků z minulosti. Ráno jsem měla sto chutí ujet (naučený způsob řešení problémů), moje komfortní zóna byla úplně narušená. Ale protože mi to bylo trapné, řekla jsem si, že to nějak přežiju (já hodná holka). Hodně mi pomohla hned první technika orgasmická meditace, kdy se sice hladila intimní místa, ale pomalu a podle jasně daných pravidel, takže jsem se po chvíli cítila celkem komfortně a bezpečně. Pak už mě to všechno začalo vyloženě bavit a následující aktivity jsem si moc užila. S tréninkem nově naučených technik poctivě pokračujeme doma, vlastně se nemůžeme dočkat, až spolu budeme večer v posteli! Napsat na upoutávku ke kurzu, že páry se do sebe znovu zamilují, mi přišlo opravdu přehnané. Z vlastní zkušenosti to ale mohu potvrdit. Dokonce bych řekla, že je to nějaká vyšší forma zamilovanosti, kde je více důvěry a respektu k sobě i k partnerovi. Je to naprosto úžasné a děkuji za to!
Míšacvičitelka jógy

Jak kurz probíhá?

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvojTěšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata, (jako jsou obecně na kurzech masáže, Orgasmická jóga, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není-li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací
intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Organizace kurzu:

Termín: 19. - 21. 7. 2019

Pátek:

 • registrace na hotelu: 18:00 až 19:45
  společná večeře 19:00
  zahájení kurzu 20:00
  konec programu v cca 23:00 

Sobota:

 • snídaně od 8:00 do 10:00
  10:00 až 19:00 program
  pauza na oběd 90 až 120 min
  sobota dobrovolný wellness večer - 20:00 až 22:00 sauna bazén
  20:00 až 23:00 nevedený večer - otevřený masážní prostor

Neděle:

 • snídaně od 8:00 do 10:00
  10:00 - 17:00 program
  pauza na oběd 60 až 90 min

Místo konání: Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

sobotní Wellness večer:

 • wellness se platí na místě a je dobrovolný
 • zájem se potvrzuje v sobotu ráno
 • cena činí 135 Kč/os za 1h bazén 31°C a 150 Kč/os za 1h saunování

ubytování a strava

 • Ubytování i strava se platí na místě.
 • Ubytování + plná penze:1 560 Kč / osoba - zahrnuje 2 noci (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli), večeři v pátek, snídani, oběd a večeři v sobotu, snídani a oběd v neděli

rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného!

 • Pokud jste vegetarián, nebo máte jinou dietu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.

TIP na ubytování: Singl pokoj je za příplatek cca 100 až 200 Kč, lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem.

TIP na dopravu z Prahy: doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč

Kurzovné:

 • osoba: do 14. 7. jen za 2 890 Kč  původně za 3 400 Kč
  • od 15.7. za 3400 Kč
 • dvojice:do 14.7. za 4 335 Kč
  původně za 6800 Kč
  • od 15.7. jen za 5 100 Kč původně  za 6800 Kč
   SLEVA pro pár 1 700 Kč 

* dvojcí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu. 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Přihlášky z EU a jiných států nám pište emailem info@intimnisplynuti.cz