11.12. až 13.12. 2020 - Kamenice u Prahy

Kurz
PROBUZENÍ VÁŠNĚ

zpestřete si svůj intimní život

Tento kurz je o vášni, důvěře a odevzdání, hravosti i zlobení

Zažijte znovu radost, štěstí a naplnění nejen v intimitě, ale i ve vztahu celkově.

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit základy BDSM technik, nebo si jen zpestřit intimní život či erotickou masáž.

Klasické milování si můžete okořenit i dalšími technikami, které dále rozvinou vaši sexualitu a nabídnou vám novou dimenzi prožitku i vzrušení. Širokou oblast pro objevování v tomto ohledu představuje hra s bondážemi, dominancí a technikami S&M. V našem pojetí nejde o způsob, jak si navzájem vylévat zlost, agresivitu nebo násilí, ale o hravý přístup, který vás otevře novým druhům prožitku a tím obohatí váš sexuální život.

Techniky BDSM zvyšují polaritu mezi mužskou a ženskou energií partnerů a tím vytvářejí větší sexuální náboj a vzájemnou přitažlivost.

Proč zkusit BDSM?

Protože díky němu můžeme více poznat sami sebe i své partnery a obohatit náš život o větší hloubku, lásku a sílu, skrze práci s důvěrou a odevzdáním.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro koho kurz je?

Svazování, plácání nebo dominance nepatří jen mezi příznivce BDSM. Tyto aktivity zpestřují intimní životy mnoha tisícům párů a mnoho lidí touží tyto smyslné hry vyzkoušet. Touha probudit své divoké nebo odevzdané já se může probudit v každém z nás.

Na tento kurz můžete přijít ve dvojci nebo sami. V průběhu kurzu dbáme na respekt k vašim hranicím a potřebám.

Kurz_BDSM_technik

Chcete vědět, jak...?

 • Chcete vědět, jak si zpestřit intimitu BDSM hrátkami a necítit se při tom nepřirozeně a neohrabaně?
 • Chcete vědět, jak hrát BDSM hru bezpečně a tak, abyste z ní oba měli radost?
 • Chcete se naučit zacházet s BDSM pomůckami?
 • Chcete vědět, jak je možné najít v bolesti potěšení a vzrušení?
 • Chcete vědět, kde se potkává tantra a BDSM?
 • + chcete zažít skvělou dovolenou, která současně prospěje vám i vztahu?
 • + chcete potkat další prima páry, kterým na vztahu záleží?

O tomto kurzu:

Hravé BDSM techniky zaručeně zpestří váš intimní život! Mnohému se naučíte a v mnohém se posunete, nejen v ložnici, ale i v osobním životě. Objevíte svou sílu, překročíte svůj strach, objevíte nový rozměr prožívání a potěšení.

Naučíme vás hrát si s důtkami, dráždit tělo partnera či partnerky všelijakými hračkami a provedeme vás uměním bondáže. Svázáním svému protějšku umožníte pocítit nový rozměr odevzdanosti a důvěry vůči vám. Zároveň ale volnější bondáží můžete vytvořit smyslnou erotickou dekoraci těla. Celým procesem vás citlivě provedeme, ukážeme vám, jak si stanovit hranice a vytvořit si prostředí bezpečí a důvěry.

Naučíte se probouzet sexuální energii a touhu v sobě i partnerovi třeba jen pouhým pohledem nebo gestem. Poznáte sami sebe i svého partnera v novém světle a posunete se o velký kus dál.

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám.

 

Naučíte se:

Základy BDSM

Základ, který je dobré znát, když chcete začít s BDSM hrami - pravidla a hranice pro bezpečnou BDSM hru, kdo je za co zodpovědný, jak připravit jednoduchý scénář, a několik dalších jednoduchých tipů, které vám pomohou užít si hru.

Práci s pomůckami

Jak držet důtky a jiné radosti a jak s nimi zacházet tak, aby: 1) hra neskončila příliš brzy 2) hra nebyla nejen o bolesti, ale i o potěšení a transformaci.

Využívat tělo pro prohloubení prožitku

Klíče k probuzení energie, aneb biodynamika a neuropsychologie v praxi.

Základy svazování

Základy, které je dobré umět, když chcete vnést více vášně do vaší ložnice za pomoci provázků.

Rolové hry

Lákají vás kostýmy a hra na přísného pana učitele a neposlušnou žačku, sekretářku a ředitele, herečku a jejího obdivovatele, policajtku a rošťáka, prostitutku a jejího klienta? Vyzkoušíte si, jaké je být dominantní a submisivní a ve které roli se cítíte lépe.

Propojení BDSM technik a smyslné masáže

Jak můžete oživit smyslnou partnerskou masáž elementy BDSM a získat tak úžasný program na celý večer.

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

Jak kurz probíhá

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. 

Hlavní témata, (jako jsou například komunikační hry, masáže, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Lektoři a autoři kurzu

Martin Plas a Lucie Sitařová

Průvodci v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů
Lucie a Martin jsou jedinečná dvojice Sexological Bodyworkerů, která na profesionální úrovni vzdělává veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jsou aktivními účastníky na sexuologických a psychologických konferencích, festivalech a tematických veletrzích. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze sdílet své zkušenosti z osobního i profesního života. Společně i jednotlivě provedly stovky účastníků kurzů a stovky klientů "na individuálních sezeních a terapiích" na jejich cestě za lepším intimním a partnerským životem.

Lucie Sitařová je učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality. Nejčastěji pomáhá ženám objevovat v intimitě to, co je jim přirozené a objevovat vlastní potenciál.

Martin Plas se specializuje především na partnerské vztahy a intimitu. Provází páry i jednotlivce tématy v jejich vztahu i intimitě. Ukazuje, jak skrze komunikaci, milostné techniky a porozumění zvládat období, kdy vztah a intimita slábne, nebo je zraněna. V sezeních se zaměřuje i na traumatické zkušenosti a jejich následky nepříznivě ovlivňující schopnost "jít v intimitě hlouběji". Pomáhá tak do života navrátit intimní plnohodnotnost a pocit spříznění.

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů?
(fotografie účastníku jsou ilustrační)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
šťastný pár, který se učí tantrické techniky a tantrické masáže
Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie
Vřelé objetí na tantrickém kurzu školy intimního splynutí
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s vámi. Je to obrovská radost sdílet s vámi čas. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali.
M.
Objímající se pár na tantrickém kuru školy intimnho splynutí
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma.
Jan
Partneři na tantrickém kurzu školy intimního splynutí wheel of consent
Odvážím si domů plno nových zážitků a pocitů. Bylo to nádherný. Určitě bych si to chtěla užít nejen tady na kurzu, ale i pak v reálném životě.
Míša
Chceme vám moc poděkovat za úžasný víkend, nikdy bych nevěřila, jaká změna se díky němu může v našem vztahu stát. Jste báječní a děláte skvělou věc. Mně osobně jste strašně moc pomohli, vážně. Děkuju milionkrát!
Karolína
Zjistil jsem, že se zase tolik nestydím, jak jsem si myslel. Jelikož jsem na kurz jel poprvé, byl jsem opatrný. Pomohli jste mi rozvíjet vztah s partnerkou, a za to moc děkuju. Bylo tu i spoustu takových aha momentů. I že třeba taková ta chvíle, kdy žena řekne, že chce něco jinak, nemusí být brána jako kritika. Předtím jsem to bral jako potupu nebo selhání. A přitom to tak není. Teorie i praxe byla super, mám touhu to vyzkoušet doma znovu. Uvědomil jsem si, že je opravdu potřeba se zastavit, vypnout hlavu, mobil, nic neřešit a věnovat se sobě. Na konci jsme s partnerkou společně dýchali a já u toho cítil opravdové splynutí.
Honza
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka
Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.
JanaUčitelka
Ahoj Lucko a Martine, moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s Vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si Vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky.
M.
Děkuji vám oběma z celého srdce za to, co děláte a jak to děláte. Napsat, že absolvování tohoto kurzu nám přineslo mnoho nového, je neadekvátní. V našem dvacetiletém vztahu (17 let manželství) to udělalo doslova revoluci! Nikdy jsme podobný kurz neabsolvovali, takže jsme na něj odjížděli s obavami a nejistotou. Co tam bude za lidi, jací budou lektoři, co se tam bude dělat? Všichni účastníci kurzu byli fajn lidi, lektoři moc milí, přesto byl pro mě první večer docela šok. Byla jsem dosud značně bezdotyková s velkou osobní zónou a přijmout fakt, že mi něčí doteky (i manželovy) mohou dělat dobře, chtělo jednu probdělou noc plnou překonávání nedůvěry a pochopení bubáků z minulosti. Ráno jsem měla sto chutí ujet (naučený způsob řešení problémů), moje komfortní zóna byla úplně narušená. Ale protože mi to bylo trapné, řekla jsem si, že to nějak přežiju (já hodná holka). Hodně mi pomohla hned první technika orgasmická meditace, kdy se sice hladila intimní místa, ale pomalu a podle jasně daných pravidel, takže jsem se po chvíli cítila celkem komfortně a bezpečně. Pak už mě to všechno začalo vyloženě bavit a následující aktivity jsem si moc užila. S tréninkem nově naučených technik poctivě pokračujeme doma, vlastně se nemůžeme dočkat, až spolu budeme večer v posteli! Napsat na upoutávku ke kurzu, že páry se do sebe znovu zamilují, mi přišlo opravdu přehnané. Z vlastní zkušenosti to ale mohu potvrdit. Dokonce bych řekla, že je to nějaká vyšší forma zamilovanosti, kde je více důvěry a respektu k sobě i k partnerovi. Je to naprosto úžasné a děkuji za to!
Míša

Místo konání:

Ubytování a stravování

Wellness hotel Valnovka
Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

Ubytování + snídaně na 2 noci
1.600 Kč /osoba

- platí se na místě v hotovosti
- není v ceně kurzovného
- oběd a večeře se hradí dle útraty v restauraci

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného.
(Nelze absolvovat kurz bez ubytování bez předchozí domluvy!)

STORNOPODMÍNKY: V případě zrušení účasti méně než 14 dní předem je nutno uhradit 100% z ceny ubytování a stravy.
TIP na ubytování: Pokud jste singl a budete na pokoji sami, pokoj je za příplatek 200Kč. Lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem, ale spolubydlícího negarantujeme.
TIP na dopravu z Prahy: Doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč.

Wellnes v hotelu

V prostoru je vyhřívaný bazén a sauna.
Rezervujeme saunu na 2h druhý večer.
Bazén dle dohody na místě.
* wellnes není v ceně kurzovného!
Cena 1h bazénuje 100 Kč (min 4 osoby)
Cena 1h sauny je 150 Kč (min 2 osoby)
* ceny jsou orientační

Podrobnosti ke kurzu:

Datum konání: 11.12. až 13.12. 2020

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvoj

Program kurzu

Pátek: 18:00 až 19:00 registrace na hotelu
19:00 společná večeře 
20:00 zahájení kurzu 

Sobota: 10:00 až 19:00 program
nevedený večer - wellnes, víno, masáže, relax

Neděle: 10:00 až 17:00 program
přibližně v 18:00 úplný konec

Kurzovné:

 • jednotlivec: za 3990 Kč 
 • dvojice: za 6980 Kč původně za 7980 Kč

* dvojicí se rozumí pár lidí, kteří mohou cvičit spolu. 2 muži, 2 ženy, přátelé, partneři...
* ubytování a stravu rezervuje organizátor kurzu - účastník jej  hradí na místě.

Zrušení účasti

 • Zrušení účasti na kurzu dříve než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 100% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní před zahájením kurzu vzniká 50% nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.
 • Zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před zahájením kurzu zaniká nárok na vrácení uhrazené částky za kurz.