13. -15.12. 2019 - Kamenice u Prahy

 Kurz Probuzení vášně:

 BDSM partnerské hrátky

Svazování, plácání nebo dominance nepatří jen mezi příznivce BDSM. Tyto aktivity zpestřují intimní životy mnoha tisícům párů a mnoho lidí touží tyto smyslné hry vyzkoušet. Touha probudit své divoké nebo odevzdané já se může probudit v každém z nás.

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáž smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Na tento kurz můžete přijít ve dvojci (zvýhodněná cena) nebo sami. V průběhu kurzu i masáží dbáme na respekt k vašim hranicím a potřebám.

Kurz_BDSM_technik
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka

O tomto kurzu:

Hravé BDSM techniky zaručeně zpestří váš intimní život! Mnohému se naučíte a v mnohém se posunete, nejen v ložnici, ale i v osobním životě. Objevíte svou sílu, překročíte svůj strach, objevíte nový rozměr prožívání a potěšení.

Naučíte se probouzet sexuální energii a touhu v sobě i partnerovi třeba jen pouhým pohledem nebo gestem. Poznáte sami sebe i svého partnera v novém světle a posunete se o velký kus dál.

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám.

 

Datum konání:

13. -15.12. 2019

Kurz je určen:

pro jednotlivce i páry

Místo konání

Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

 

Proč zkusit BDSM?

Protože díky němu můžeme více poznat sami sebe i své partnery a obohatit náš život o větší hloubku, lásku a sílu, skrze práci s důvěrou a odevzdáním.

Naučíte se:

Základy BDSM

Základ, který je dobré znát, když chcete začít s BDSM hrami - pravidla a hranice pro bezpečnou BDSM hru, kdo je za co zodpovědný, jak připravit jednoduchý scénář, a několik dalších jednoduchých tipů, které vám pomohou užít si hru.

Práci s pomůckami

Jak držet důtky a jiné radosti a jak s nimi zacházet tak, aby: 1) hra neskončila příliš brzy 2) hra nebyla nejen o bolesti, ale i o potěšení a transformaci.

Využívat tělo pro prohloubení prožitku

Klíče k probuzení energie, aneb biodynamika a neuropsychologie v praxi.

Základy svazování

Základy, které je dobré umět, když chcete vnést více vášně do vaší ložnice za pomoci provázků.

Rolové hry

Lákají vás kostýmy a hra na přísného pana učitele a neposlušnou žačku, sekretářku a ředitele, herečku a jejího obdivovatele, policajtku a rošťáka, prostitutku a jejího klienta? Vyzkoušíte si, jaké je být dominantní a submisivní a ve které roli se cítíte lépe.

Propojení BDSM technik a smyslné masáže

Jak můžete oživit smyslnou partnerskou masáž elementy BDSM a získat tak úžasný program na celý večer.

 

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

 

 Kurz Probuzení vášně:

 BDSM partnerské hrátky

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klárapodnikatelka
Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.
Janaučitelka
Ahoj Lucko a Martine, moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s Vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší. Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si Vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky.
M.marketingová konzultantka
Děkuji vám oběma z celého srdce za to, co děláte a jak to děláte. Napsat, že absolvování tohoto kurzu nám přineslo mnoho nového, je neadekvátní. V našem dvacetiletém vztahu (17 let manželství) to udělalo doslova revoluci! Nikdy jsme podobný kurz neabsolvovali, takže jsme na něj odjížděli s obavami a nejistotou. Co tam bude za lidi, jací budou lektoři, co se tam bude dělat? Všichni účastníci kurzu byli fajn lidi, lektoři moc milí, přesto byl pro mě první večer docela šok. Byla jsem dosud značně bezdotyková s velkou osobní zónou a přijmout fakt, že mi něčí doteky (i manželovy) mohou dělat dobře, chtělo jednu probdělou noc plnou překonávání nedůvěry a pochopení bubáků z minulosti. Ráno jsem měla sto chutí ujet (naučený způsob řešení problémů), moje komfortní zóna byla úplně narušená. Ale protože mi to bylo trapné, řekla jsem si, že to nějak přežiju (já hodná holka). Hodně mi pomohla hned první technika orgasmická meditace, kdy se sice hladila intimní místa, ale pomalu a podle jasně daných pravidel, takže jsem se po chvíli cítila celkem komfortně a bezpečně. Pak už mě to všechno začalo vyloženě bavit a následující aktivity jsem si moc užila. S tréninkem nově naučených technik poctivě pokračujeme doma, vlastně se nemůžeme dočkat, až spolu budeme večer v posteli! Napsat na upoutávku ke kurzu, že páry se do sebe znovu zamilují, mi přišlo opravdu přehnané. Z vlastní zkušenosti to ale mohu potvrdit. Dokonce bych řekla, že je to nějaká vyšší forma zamilovanosti, kde je více důvěry a respektu k sobě i k partnerovi. Je to naprosto úžasné a děkuji za to!
Míšacvičitelka jógy

Jak kurz probíhá?

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvojTěšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata (jako jsou obecně na kurzech masáže, Orgasmická jóga, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není-li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Základy svazování

Základy, které je dobré umět, když chcete vnést více vášně do vaší ložnice za pomoci provázků.

Základy svazování

Základy, které je dobré umět, když chcete vnést více vášně do vaší ložnice za pomoci provázků.

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací
intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Organizace kurzu:

Termín: 13. -15.12. 2019

Pátek:

 • registrace  od 18:00  hod
  večeře od 19:00 hod
  program: 20:00 - 23:00 hod

Sobota:

 • program: 10:00 - 19:00 hod
  sobota večer: 20:00 - 22:00 hod dobrovolný wellness (sauna + bazén)

Neděle:

 • program: 10:00 - 17:00 hod

Kurzovné:

 • osoba: 3.400 Kč
 • dvojice: 6.800 Kč pro pár

Místo konání: Wellness hotel Valnovka, Benešovská 102, Ládví, 251 68 Kamenice

sobotní Wellness večer:

 • wellness se platí na místě a je dobrovolný
 • zájem se potvrzuje v sobotu ráno
 • cena činí 250Kč/os za 1h bazén 31°C a 1h saunování

Ubytování a strava

 • Ubytování i strava se platí na místě.
 • Ubytování + plná penze: 1 560 Kč / osoba - zahrnuje 2 noci (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli), večeři v pátek, snídani, oběd a večeři v sobotu, snídani a oběd v neděli

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného!
Pokud jste vegetarián, nebo máte jinou dietu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.

TIP na dopravu z Prahy: doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč.

TIP na ubytování: Singl pokoj je za příplatek cca 100 až 200 Kč, lze nahlásit, že chcete spolubydlení s jiným účastníkem.

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky
Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.
Retreat pro páry
O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.
Kurz PARTNERSKÉ SBLÍŽENÍ - Polarita muže a ženy
Tajemství sexuální a partnerské polarity je klíč k vzájemné lásce, porozumění, hluboké i hravé intimitě. *Tento kurz nezahrnuje techniky vyžadující nahotu.
Kurz Zranitelnost a intimita
O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.
Kurz Probuzení vášně
Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.
Kurz Smyslné masáže
Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.
Kurz intimní masáže
Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...
Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty
Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...
Kurz Probuzení a léčení ženské sexuality
Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.
Intimnight - Večer smyslných masáží
Prožijte jedinečný večer! Naučte se smyslnou masáž, rituál potěšení smyslů a mnoho dalších technik, které potěší vás i vašeho partnera/partnerku.
Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019
Chcete se v roce 2018 posunout o velký kus dál? Zlepšit vztahy, finance, zdraví, cestování? Pokud toužíte naplňovat své sny, žít svobodněji v souladu se sebou, znát více sebe i svého partnera, pak nesmíte chybět na kurzu, který vám pomůže žít život, po kterém vaše srdce touží!
Kurz Intimní splynutí 5-ti den
Objevte tajemství spokojeného vztahu i spokojeného života!
Intimnight - Valentýnský rituál lásky
Prožijte jedinečný večer! Naučte se smyslnou masáž, rituál potěšení smyslů a mnoho dalších technik, které potěší vás i vašeho partnera/partnerku.