Kalendář akcí

Kurzy a akce pro lidi, kteří milují splynutí těl, otevírání srdcí a osvícení myslí.

9. 5.

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na tomto kurzu budeme skrze vzrušující a napínavé dráždění smyslů probouzet citlivost těla, nabíjet sexuální polaritu a připravovat naše tělo na smyslný a hluboký intimní zážitek. Večer bude postaven na základech tantrické masáže, na vaší intuici i zkušenostech. Také se můžete těšit na krásnou ukázku rituálu, který zahrnuje tantrické techniky, dechové i energetické techniky. Dále vám Intimnigt nabídne prostor pro vaši praxi.

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry

12. - 13. 5.

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na tomto kurzu vás seznámíme s pokročilými technikami intimních masáží.

K základním masážím lingamu-penisu a joni-vagíny přidáme techniky masáží prostaty a ženského G-bodu. Naučíte se prožitky využívat k uzdravování těla i k rozšiřování jeho orgasmického potenciálu. Odhalíme vám i další možnosti práce se sexuální energií a dalšími masážními technikami.

Kurz je volným pokračováním kurzu “Intimní masáže pro muže a ženy”, účast na 1. kurzu ale není podmínkou.

partnerská relaxační masáž

2. - 3. 6.

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na tomto kurzu se naučíte kompletní masáž těla, techniky zbavující bolesti i stresu, milovaný protějšek vás za to bude zbožňovat! Tento kurz jsme vytvořili pro ty z vás, kteří milujete doteky, péči a společné chvíle, při kterých váš partner či partnerka vypne hlavu a užívá si vaši péči. Pokud chcete rozšířit svůj repertoár doteků a naučit se skvěle masírovat, tento kurz je skvělou volbou!

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry

termín bude upřesněn

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na kurzu vám odhalíme tajemství sexuální polarity. Naučíme vás intimní masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám. Dostanete základy tantrické a taoistické masáže lingamu-penisu a joni-vagíny. Naučíte se, jak využívat svou sexuální energii. Jak rozšiřovat a objevovat svůj orgasmický potenciál a jak čerpat ze sexuální energie sílu pro jiné oblasti v životě. Také se naučíme, jak se vzájemně otevírat důvěře, lásce a potěšení.

  • Kurz vhodný i pro naprosté začátečníky.

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry

termín bude upřesněn

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

  • Kurz vhodný i pro naprosté začátečníky.

intimní splynutí, kalendář akcí, kurz prop páry

termín bude upřesněn

Vysočina

Pro jednotlivce i pro páry

Masáže * erotická meditace * orgasmická jóga – vědomá erotická praxe

Oslavte počínající jaro společně s námi na tomto jedinečném kurzu. Techniky sexuologické práce s tělem nejsou mechanickými návody rozkoše, ale jemnými nástroji, jejichž prostřednictvím můžete navázat spojení s vlastním tělem. Na základě ohlasů účastníků našich kurzů jsme do tohoto (velkého velikonočního) kurzu vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější metody, které v našem partnerství a v práci s klienty používáme. Kurz nezahrnuje pouze párové techniky, ale i sólovou praxi.

intimní splynutí, pro profesionály, pro odborníky, profesní etika, kurz pro odborníky

termín bude upřesněn

Praha

Pro jednotlivce

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Je veden formou přednášky s besedou a se zapojením nácviků modelových situací, kde je vytvořen prostor pro zamyšlení nad konkrétními situacemi, které praxe přináší.

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry, vainální mapování, léčení pro ženy

termín bude upřesněn|

Praha

Pro ženy i dvojice

Naučíme vás, jak  svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce.

Vaginální mapování a práce s intimními jizvami je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

Ač jsou tato témata velmi intimní, seminář je koncipován velmi jemnou a citlivou formou.

intimní splynutí, kalendář akcí, kurz pro páry

Zranitelnost a intimita

termín bude upřesněn|

bude upřesněno

Pro páry

Další krásný kurz vás provede hlubšími tématy, která se objevují v intimních vztazích. Kurz vás prakticky seznámí s tématem intimního léčení a navázání hlubšího vztahu prostřednictvím partnerských masáží a milostných technik, jako např. Vaginální mapování a orgasmická meditace, či vám přiblíží vědomé milování, ale i technik vzájemného porozumění ve verbální i nonverbální komunikaci.

VÍCE INFORMACÍ JIŽ BRZY.

kurz, pro jednotlivce, pro páry, osobní vize, jantra, workbook,intimní splynutí

2018

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

 Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2018.

Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou. Z naší zkušenosti je účinek více než fascinující. Mnohému se naučíte a v mnohém se posunete... Připravte si svou budoucnost tak, jak si ji přejete a otevřete se možnosti, že se vaše sny brzy stanou realitou.

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

2019

Praha

Pro páry

Valentýn je den, kdy můžeme oslavit vzájemnou lásku a ačkoliv ji rádi slavíme kdykoliv, je to jediný den, kdy víme, že v tom nejsme jen my dva, ale tisíce lidí na Zemi. Proč tedy této příležitosti nevyužít a nezažít něco neobvyklého společně s dalšími stejně naladěnými lidmi?

Máte dotaz? Kontaktujte nás na email info@sexological-bodywork.cz.