Cesta k objevení vnitřního orgasmu

intimní splynutí, článek, pro ženy, vnitřní orgasmus, jak na vnitřní orgasmus, ženský orgasmus, návod na orgasmus

Může každá žena dosáhnout vnitřního orgasmu?

Mnoho žen za námi chodí s tématem nepřítomnosti orgasmu. Většinou znají orgasmus na klitorisu, ale touží prožívat i orgasmus vnitřní. Některé jej už v minulosti prožily a jiné jej ještě nepoznaly. Každá žena je však anatomicky stvořena k tomu, aby orgasmus prožívala.

Jak ale probudit orgasmus v těle?

Jedna z nejjednodušších cest, jak objevit vnitřní orgasmus, je prostřednictvím G-bodu, který je velmi vzrušivý. Teď si možná říkáte, že ten váš není. Nebojte se. Toto si myslí většina žen, které svůj G-bod důkladně neprozkoumaly.

Na našem kurzu “Intimní masáže, vol.2: Masáž G-bodu a mužské prostaty” učíme, že první pocity spojené se stimulací G-bodu si spíše spojujeme s pocitem čůrání. To je důvod, proč mnoho žen zastaví stimulaci dříve, než dojde k většímu vzrušení. Dalším souvisejícím pravidlem, jak prožít orgasmus na G-bodu, je tedy umět se uvolnit i s rizikem, že se při orgasmu trochu počuráte.

Pokud byste objevovala G-bod se svým partnerem, věřte, že většinou si muži nestěžují, naopak jsou nadšeni z ženského prožitku a intenzivního uvolnění se a odevzdání.

Je to moč nebo bájná ženská ejakulace?

Někdy se při ženské ejakulaci stane, že se spolu s ejakulátem uvolní i moč. Poznáme to podle barvy – ženský ejakulát může být čirý, nažloutlý nebo mléčně bílý, podobně jako sperma.

Co to je tedy ta ejakulace?

G-bod je houbovitá tkáň obklopující močovou trubici (podobně jako prostata u muže, ale měkčí s nekonkrétním tvarem), při jejíž stimulaci se v ní hromadí tekutina známá jako ženská ejakulace. Dle chemického složení je podobná semenné tekutině produkované u mužů předstojnou žlázou (prostatou). Při stimulaci a intenzivním uvolnění se se tato tekutina v různém množství uvolňuje. Když říkáme různé množství, myslíme tím množství od pár kapek a zvlhlé vaginy až po velmi mokré prostěradlo.

Kde začít?

Začít s objevováním svého G-bodu můžete už dnes za pomoci masáže, erotických hraček nebo se svým partnerem. Často jde o delší cestu. Objevování vlastního G-bodu většinou vyžaduje trpělivost a zkoušení. Když jej ale jednou objevíte, už vám tato zkušenost zůstane. Velmi rychlá cesta je nechat se inspirovat a navštívit některý z našich kurzů nebo se objednat na soukromé sezení s Lucií Sitařovou, CSB, která ženy učí techniky sebepotěšení, nebo s Martinem Plasem, CSB, který tuto techniku rád učí muže či páry a také nabízí Tantrickou masáž, která může masáž G-bodu zahrnovat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů