Reference: Kurz nám otevřel dveře do jiného světa

V dnešním příspěvku s velkou vděčností sdílíme nádhernou zpětnou vazbu od našich kurzistů Jany a Honzy. Děkujeme!

Ahoj Martine a Luci,

chtěla bych se vyjádřit k vašemu kurzu a myslím, že mluvím za oba, protože jsme si o tom cestou domů hodně povídali. Předčilo to mé očekávání, Honza netušil vůbec do čeho jde, ale tak nějak mi věřil, takže ten je z toho překvapený úplně. Píšu víc postřehů a myšlenek, protože třeba to v kurzu někomu pomůže, i když vidím, že jste hodně vnímaví a poradili jste nám přesně to co my jsme potřebovali vědět a slyšet. Nevím co ostatní z kurzu, možná to mají někteří jen vnitřně a styděli se. My vás každopádně už teď všude doporučujeme…

Moc se mi líbila celá struktura kurzu, že nejdřív překračujeme své komfortní zony a musíme poskakovat a tancovat před ostatními, blbnout a hlavně si sdělovat pocity, nebo zážitky z jednotlivých částí kurzu. To že se začalo první den ženou chápu, že mělo svůj obrovský význam, cítila jsem, jak jsem dostala pozornost, po které jsem toužila a že jsem se cítila v bezpečí, protože jsme neměli konečně žádný cíl (sex) ani jsem nemusela být vzrušená, nic, jen vnímat co se děje, bylo to hodně osvobozující. Bylo pro mě důležité si i uvědomit, že ze sebe mám dostávat emoce a když se mi chce brečet, tak můžu a není to špatně ani dobře…

Dostalo se mi první den přesně toho, co jsem potřebovala a když mi Honza několikrát i zopakoval, jak se při tom cítil on a že ho to moc bavilo a jak už chápe, proč se někdy cítím jak se cítím a odmítám jeho doteky, tak to byla pro mne úleva, že mě konečně chápe. Všechny pocity mi pomohla pochopit ukázková masáž, kde jste vše vysvětlovali. že žena potřebuje tu jistotu v tom pohybu, neměnit ho, nestrkat prsty tam, kde ještě není čas aby byly… fakt super. Proto jsem na druhý den mohla zase já vnímat potřeby svého muže a pochopit je, pochopit hlouběji jak to ten muž vlastně cítí.

Jo a Martine díky, žes mu plácl tak moc přes ty záda, probudilo to aj mne 🙂 úplně jsem si uvědomila jaká živočišná energie a síla v něm je a strašně moc jsem si ho začala vážit jako chlapa (takový lev – pán tvorstva, klidná silná energie-můj ochránce)Moc se mi líbilo to jak jste kreslili tu mužskou a ženskou energii a že by se měla střídat, to mi dává takový smysl. Když mě pořád sex bolel, tak jsem si totiž říkala, že asi potřebuji dlouho vzrušovat – cítit tu něžnost, ale někdy ani to nepomohlo a já už ani nevěděla co mě vlastně vzruší, už jsem si připadala divná, že to nevím, samozřejmě mě to frustrovalo, navíc přijít pozdě domů z práce unavená, že se jako máme 2 hodiny vzrušovat, abych byla připravená na sex, byla pro mne taky hrozná představa, proto radši jsem volila rychlejší variantu i přes bolest.

Proto je skvělé, že teď vím, že se ty živly musí střídat a není to jen o tom soustředit se, aby to partnera vzrušovalo, ale o to hraní si se sebou, střídání země, ohně, vody vduchu, nebo jen tak vnímat tu energii co mezi námi proudí a nic chvíli nedělat.

Ten druhý den, pro Honzu prý velice intenzivní okamžik byl, když se na mě jen díval, a při té písničce You are so beautiful mu prý taky vyhrkly slzy do očí a mluvil o tom, jak si uvědomil jak mu na mě záleží a proč jsem pro něj důležitá, proč si mě vybral, že to bylo prostě spoustu pocitů, které najednou ke mě cítil ( to jsem teda hleděla, že tohle mu může obyčejné pozorování způsobit, takže vám děkuji za tuto vsuvku) nakonec přes prvotní ostych mě to taky bavilo a už včera padly i nějaké další pokračovací přání jen skrz to dívání se.

Přijde mi hrozně fajn, že jste dělali vždy názornou ukázku bez ostychu, je hezké se na vás dívat a hodně to pak inspiruje. Jinak samozřejmě boss masáže, super nápad! a i to, když si synchronizujeme dech, velice důležitý a hluboký prožitek.

No a k tomu druhému dnu a masáží pro muže, to jsem si skvěle užila, moc nás to bavilo, shodli jsme se, že takhle bez cíle můžeme se masírovat častěji. A co byl pro mne zlomový okamžik, tak to bylo v momentě,kdy muži měli oplatit ženám tu masáž. Můj Honza mě hladil přesně tam, kde jsem potřebovala, úplně to věděl, hladil po vlasech, tváři, hlavě a bylo to moc krásné, šak jsem se pak zase rozbrečela, když jste říkali, že můžeme otevřít oči a on se na mě upřeně podíval a jen mi zašeptal miláčku, ještě si zavři oči…jak to měl vše pod kontrolou a věděl, co potřebuji. jako by mi do duše viděl.

Kurz byl prostě úžasný, otevřelo nám to dveře do úplně jiného světa…

Jo a doma potom, to si nedokážete představit za gelík moc děkujeme, ale nebyl vůbec potřeba, spíš jsme si pod sebe měli dát ručník Bylo to úplně to nejúžasnější milování, všechny ty živly a energie se tam střídaly, nic mě nebolelo ani v jednom jediném okamžiku, možná pomohlo i to, že když už jsem si moc přála ho v sobě mít, tak mě Honza vůbec neposlechl a udělal to opravdu způsobem toho vaginálního mapování, jen pomaličku kroužil a tlačil a tohle trvalo několik minut.

Jako nemám slov, fakt jsem to nikdy nezažila a moc vám oba děkujeme.Zajímavé, že jsme si oba řekli, že přesně tohle jsme potřebovali, přitom každý měl před kurzem jiné potřeby a očekávání co se týče sexu a najednou jsme společně zjistili, že oba to chceme tak jak to probíhalo včera… Najednou jsme si dokázali všechny potřeby splnit a možná uvědomit, že na některých nemusíme lpět vždy, že se to může střídat. Mě se hrozně líbí, že mě někdo hýčká a chrání a pak najednou v něm je i ta živočišná vášeň a v sobě jsem to objevila taky… teda ještě je co objevovat, jak říkám, teprve se nám otevřely dveře do jiného světa, ale společně nás to moc baví a těšíme se. Příští kurz jsme tam zas, držte nám místo na 100%.

Děkujeme.

Zajímají vás naše kurzy? Navštivte náš Kalendář akcí a vyberte si kurz přímo pro vás!

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry, vainální mapování, léčení pro ženyKURZ: Probuzení a léčení ženské sexuality – vaginální mapování a masáž intimních jizev

Naučíme vás, jak svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce. Vaginální mapování a práce s intimními jizvami je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páryKURZ: Smyslné (tantrické) masáže – jak nažhavit svůj protějšek – relax, něha, vášeň

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné „masáže“, která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů