4 přístupy, které zaručeně potěší ženu

Zajímalo by vás, proč jsou ženy někdy velmi odtažité a jindy se rozplývají jako sněhulák na slunci?

Možná je to tím, že jste se zachoval nebo nezachoval podle jednoho z přístupů, který zmiňujeme v následujícím článku a podrobněji ve videu.

Je určitý způsob chování, který v ženách probouzí pocity důvěry a bezpečí. Důvěra a bezpečí jsou dvě základní potřeby žen pro to, aby se vám otevřely a odevzdaly.

Proč důvěra a bezpečí?

Důvod můžeme hledat už v pravěku. Když se samička chtěla odevzdat samci, stávala se velmi zranitelnou. Když totiž chcete dostat ženu do extáze, nemůžete po ní současně chtít, aby kontrolovala situaci. To platilo dřív a platí to dodnes. Geneticky si ženy všechny své základní potřeby přenesly i do současnosti a jaké to tedy jsou?

1. přístup, který ženy milují:

Když něco trvá. Když se něco nemění a je to dlouhotrvající.

Ženám chvíli trvá, než se do prožitku uvolní. Když už se uvolní, potřebují čas na to, aby si prožitek vychutnaly. Například při objetí nestačí ženě 10 vteřin, ale ocení, když bude trvat minutu a déle. Až poté se ženy začnou uvolňovat a otevírat se do hlubších emocí.

2. druhý přístup, který ženy milují:

Když je muž duchem přítomný tady a teď. Ženám vadí, pokud zjistí, že jejich muž je nepozorný a pouští vše jedním uchem dovnitř a druhým ven. Jsou na to opravdu velmi citlivé. Mají šestý smysl na to, aby rozpoznaly, zda je jejich partner při milování přítomný či ne. Většina žen mnohem více ocení, když s nimi jejich muž tráví raději kratší chvilku, ale plně přítomný, nežli delší čas, ale duchem jinde.

Když muž dokáže ženě věnovat 10 minut své plné pozornosti, většinou pak není třeba, aby milování předcházela dvouhodinová předehra :).

3. přístup, který ženy milují:

Když žena touží. Když jste o krok za ženou a žena se těší na to, co přijde.

Ženy milují, když očekávají, že přijde překvapení a mohou po něm toužit. To je to, co je pro ženu vzrušující. Ženská roztouženost a žádoucnost je pro ženu nejlepším způsobem, jak v sobě probouzet přirozené vzrušení.

Vzpomeňte si na tolik oblíbené telenovely s neurčitým koncem, který si ženy mohou vysnívat v desítkách variant. To je přesně to, po čem ženy touží i v posteli. Muži, dejte si výzvu a vytvářejte v ženě touhu.

4. přístup, který ženy milují:

Nezacílenost – když se na ženu netlačí. Ženy mají rády, když nejsou tlačeny k cíli, když dostanou prostor a mohou svou energii probouzet libovolným směrem.

Ženy se s neuvolní, pokud jsou tlačeny k vyvrcholení, naopak potřebují prostor pro to, aby mohly prožívat to, co se právě děje.

Například muž nabízí ženě masáž a doufá, že se po masáži dostanou k sexu. To je ale od muže skrytá manipulace. Je to způsob, jak ženu dostat někam cestou, o které ona neví. Pokud se to ženě nelíbí, tak si to zapamatuje a příště začne odmítat i prostou masáž.

Když tedy využijete smyslné techniky, jako je např. vřelé objetí, smyslná masáž aj., k tomu, abyste ženu následně dotlačil k sexu, může se stát to, že s vámi žena už nebude chtít praktikovat vůbec nic. Muži se potom diví a říkají, že jsou jejich ženy nedůtklivé, přitom si to často zavinili sami. Je možné, že žena v budoucnosti bude odmítat veškeré pečující doteky. Řekne si „objímá mne“ = chce sex.

Tím, že se muž takto nezachová, ukáže ženě svoji mužskou sílu a nezištnost v intimitě. Když se v intimitě snažíme ženě dát lásku, je úplným základem, aby se žena cítila dobře. Zkuste rozvíjet tento vzorec tím, že uděláte občas pro ženu něco nezištně, bez záměru mít s ní sex, což je pro muže výzva.

Uvádíme pravidla především z masáží proto, že vyučujeme často masážní a partnerské kurzy. Můžete si ale všimnout, že se se tato pravidla odrážejí i v každodenním životě, v komunikaci i třeba v klasickém objetí. A to je přesně to, co se snažíme předat účastníkům našich kurzů a partnerům – pochopení sebe sama i vzájemné pochopení partnerů.

Výsledkem je sblížení se, prohloubení důvěry mezi partnery a celkově více radosti a vášně v intimním životě.

Velmi nás naše práce baví a věříme, že způsob, jakým předáváme naše zkušenosti, baví i vás. Těšíme se na vás v našem dalším videu. Pokud se vám toto video líbilo, sledujte náš YouTube kanál, lajkujte Facebook, případně přijeďte na náš kurz. Budeme se na vás těšit :).

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů