3 rady, aby se vám žena otevřela

V tomto článku bych vás chtěl seznámit se třemi pravidly, které by měl muž dodržet, aby se žena cítila při masáži nebo smyslném zážitku dobře. 

 

1. Dělejte to, co chce žena

Pokud ženě nabízíte masáž, měla by to být služba od vás pro ni. Zkuste zjistit, co žena opravdu chce. Mám pro vás jednoduchý tip: zeptejte se na to. Pokud žena nezná odpověď nebo ji neumí říci, zkuste jí dát dostatek času a prostoru a zkuste najít opravdu upřímnou odpověď.

Pokud máte pocit, že říká něco, aby uspokojila vaše potřeby, zeptejte se jí znovu: „co opravdu chceš, čím ti mohu udělat radost, co tě potěší, co osvěží tvoje tělo, u čeho si odpočineš?“

2. Dodržte vždy dohodu

Druhé pravidlo smyslné masáže, kterou vy nabízíte ženě zní: dodržte vždy dohodu. Nedělejte nic navíc, nepřekračujte hranice a opravdu dodržte to, co si žena přeje. Budujete si tím důvěru, prohlubujete váš vztah a zároveň tím ženě ukazujete, že ona má sama za sebe zodpovědnost a vy jí její zodpovědnost za její potěšení neberete.

Ženy občas mají pocit, že muž by měl vědět, co ony chtějí a tím, že byste vymýšleli něco jiného, než si žena řekla, byste jí utvrzovali v tom, že je to pravda. Aale potom to může pro vás být velmi těžké – my muži nejsme jasnovidci a nevíme, co ženy chtějí. Většinou se pouze domníváme.

3. Odložte své potřeby stranou

Nemyslím tím například to, že si potřebujete přesednout, když vás bolí záda 🙂 Myslím tím nutkání působit doteky a sahat na místa, na kterých jste se předem se ženou nedomluvili. Žena by například chtěla pohoupat a pohladit od hlavy k patě a vy byste jí chtěl raději mačkat zadeček – tuto svou potřebu dejte stranu. Uvědomte si, pro koho je tato masáž – masáž by měla být pro ženu a měla by jí dávat energii.

Takže zkuste své potřeby odložit stranou a splnit ženě přesně to přání, které chce. Tím, že respektujete její potřeby a hranice, dáváte jí najevo, že jí věříte a důvěřujete a že ona může věřit a důvěřovat vám.

Závěrem

Vím, že tato tři pravidla mohou vypadat na první pohled zvláštně – žena si vše vede, vy odkládáte potřeby a tak dál, ale tato tři pravidla jsou velmi důležitá a to především pro páry, kde je potřeba si předat zodpovědost sám za sebe, kde se žena potřebuje naučit říkat si své potřeby a potřebuje získat důvěru ve vás, že neuděláte něco jiného.

V citlivých vztazích je tato masáž zároveň určitým terapeutickým prožitkem pro oba. Muž dává ženě důvěru, že ona za sebe umí rozhodovat a žena si tím bere zpátky svou sílu a učí se říkat, co opravdu chce.

Doufám, že tento článek pro vás byl nějakým způsobem inspirující a že vám přinese do vašeho vztahu, případně do vašich doteků mnohem více radosti, lásky a hloubky.

Zajímá-li vás téma masáží více, těším se, že se uvidíme na některém z našich masážních kurzů. Více informací naleznete v našem Kalendáři akcí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů