Zveme vás na

INTIMNIGHT SPECIÁL

Vytváření záměru pro rok 2016
a umění sexuální magie

"Smyslný prostor pro objevování hlubších intimních prožitků."

16. 1. Sobota od 10h do 23h

Inspirativní den na téma tvoření záměru pro rok 2016 a umnění sexuální magie pro začátečníky i pokročilé, kteří se prakticky chtějí zdokonalovat a inspirovat v umění sexuální magie. Přijďte citlivě ruzšiřovat potenciál vaší sexuální energie a realizace svých snů. Vědomé smyslné masáže a milostné techniky je nelepším způsobem jak se vnitřně naladit na své záměry a tak se jim velmi přiblížit! Z naší zkušenosti je účinek více než fascinující. Mnohému se naučíte a v mnohém se posunete... Připravte si svou budoucnost a otevřete se možnosti, že se vaše sny brzy stanou realitou.

* Cena: 1.500 Kč za osobu nebo 2.000 Kč za pár

Pro muže

Pro ženy

Pro páry

Víceruční masáže

nezaručujeme partnera na cvičení

Vážení přátelé, rádi bychom vás pozvali na smyslná magický workshopy v láskyplné atmosféře...

Jistě jste si dali novoroční předsevzetí, záměry a udělali plány do tohoto roku.

Často nám však postupně ubývá nadšení i schopnost udržet své záměry v ohnisku své pozornosti. Možná jste objevily i nové záměry, kterým by jste rádi dali silný energetický impulz pro jejich realizaci. Ať je to tak či onak, nabízí se vám skvělá příležitost využít podporujících energií začátku nového roku, skupiny stejně naladěných lidí a především umnění sexuální magie, se kterou se vás chystáme seznámit na tomto Intimnight SPECIAL.

Milování a sexuální magie? Sexuální alchymie?

"Malá smrt, tak říkají Francouzi orgasmu a ano, po aktu muži padají vysílení a "prázdní". Nepřijímají pak ani lásku své partnerky, prostě spí. Naučte se neztrácet tuto energii a lásku a využívat je pro splnění vašich snů, jako jsou: posílení vztahů, hojnost, zdraví, a mnohem víc."


Martin Plas & Lucie Sitařová

Certifikovaní Sexological bodyworkeři
Proč pořádáme tento večery? Protože sexuální magie funguje a velmi rychle. A nenechte se zmýlit názvem, nemusíte při ní mít nezbytně sex.... Obraz přání z loňského silvestra mám z 90% splněný. A jak? Chtěl jsem si vydělat na dovolenou v Thajsku a magie to za mě zařídila - byl jsem tam za téměř nulové náklady. Chtěl jsem se dostat do TV a zavolali sami, že dostali echo od spokojené klientky, chtěl jsem fotit a k žárovkám mi přišel poukaz na kurz focení Aktu. Náš první kurz splnil má očekávání, dvojnásobně a to nepopisuji drobnosti, které se splnili detailně!!! Dělám tyto techniky s Lucií i sám již 4 roky a kdybych jim nerozuměl, říkal bych, že to jsou "zázračné náhody". Já však vím, jak si přitáhnout do života to, po čem toužím a rád se s vámi o to podělím!" A na závěr můj oblíbený citát z Alchymisty: "Život je krásný právě proto, že v něm můžeme uskutečňovat své sny" Martin

Doporučujeme vám shlédnout tyto filmy..

Více obecných informací
o Intimnightech naleznete ZDE.

Informace:

Úvod do tématu

Každý Intimnight může mít jiné téma - v úvodu vás seznámíme se zvoleným tématem a vším, co zahrnuje. Seznámíme vás s technikami aktuálního tématu. Zopakujeme pravidla večera. Seznámíme se a uvedeme večer.

Inspirace

Otevřený prostor, ve kterém se můžete inspirovat a zdokonalovat v umění sexuální alchymie, smyslných masáží, hravém BDSM, tantrických technikách a technikách vědomého milování.

Pro koho je Intimnight určen?

Vítáni jsou začátečníci i zkušení,  páry i jednotlivci, bez ohledu na sexuální orientaci či preferenci. Podmínkou jsou srdeční lidé:-).

Kde?

Škola intimního splynutí, Kodaňská 432/15, Praha 10. Po domluvě možnost přespání na matraci za příspěvek 200 Kč. Případně lze využít nedalekých hotelů či hostelů.

Co s sebou & dresscode?

Na Intimnighty jsme plně vybaveni, proto můžete přijít třeba rovnou z práce, ale pokud je to možné, vítáme, když si ženy vezmou smyslné spodní prádlo, které podtrhuje atmosféru (například černé krajkové se smyslnou košilkou či saténovým župánkem, fantazii se meze nekladou). Mužům doporučujeme také pěkné spodní prádlo, kalhoty a košili. Dobrovolné předměty: můžete si přinést své oblíbené erotické proprietky, masážní pomůcky, oleje, důtky či květiny pro ženy...

Jak se k nám dostanete?

Z centra: na Náměstí Míru, odtud tramvají č. 4 nebo 22 na zastávku Ruská. První ulice vlevo je Kodaňská.

Cena

1500 Kč/osobu, 2000 Kč/pár, v ceně občerstvení a některé pomůcky.

Pravidla

Na kurzu se stanovují jasná pravidla, dříve než večer začneme. Rádi vám je sdělíme podrobně i po telefonu. Nejdůležitějším pravidlem je, že se nikdo nechová tak, aby překračoval komfortní zónu druhých.

Chci se přihlásit na kurz.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Po vyplnění údajů vám pošleme email s údaji k uhrazení zálohy. Rezervace míst je platná po přijetí této zálohy.

* Pokud účastník zruší účast méně než 3 dny před konáním, vzniká stornopoplatek ve výši 100% zálohy. V ostatních případech je záloha převedena na další Intimnight.

Máte dotaz?

Martin Plas & Lucie Sitařová

Certifikovaní Sexological bodyworkeři
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů