Zvu Vás na WEBINÁŘ ZDARMA na téma:

O ženském potěšení 

Po čem ženy v intimitě touží a nemají to? Jak se k tomu dostat? Jak nabýt sebevědomí, jak si užívat vlastní intimitu a cítit se naplněná, šťastná a celistvá? 

WEBINÁŘ SE KONÁ:

30. 8. 2020 ve 20:00

Proč se registrovat na webinář o ženském potěšení?

Jsem Sexological Bodyworkerka, pracuji se ženami a jejich intimními tématy a téměř denně mám ve své praxi klientky, které řeší různá témata. Když jsem si vyhledala výsledky výzkumů o ženské intimitě, zjistila jsem, že 60% žen těžko dosahuje orgasmu, 50% žen není spokojeno se svým intimním životem,
7% žen cítí bolest při sexu, 30 % žen se miluje 2x za měsíc a 11% žen jen jednou za rok!

Myslíte, že je to málo? Přiznám, že přes mé bohaté zkušenosti i mě samotnou tato čísla překvapila! 

Ženy to většinou řeší tak, že...

Mnohé svá intimní témata zametou pod pomyslný koberec a čekají, že se to "nějak spraví samo". Jiné doufají, že bez uspokojivého intimního života nějak vydrží ony i vztah. Jenže tak věci nefungují - zázraky se nedějí, i když bychom si to všichni velmi přáli, a vztahy potřebují vyživovat a podporovat, stejně jako když pěstujete květinu. A tak můžete nakonec pěstovat i vaši intimitu 🙂

A jak to máte VY?...

Také patříte mezi ženy, které se svou intimitou nejsou spokojené a chtěly by to jinak?

 

Co se na webináři dozvíte?

 • Co ovlivňuje naši chuť na intimitu a milování?
  My ženy jsme trochu (více) komplikované, než muži. Ženská sexualita je mnohavrstvená a když není splněna některá z podmínek, nedokážeme si intimitu naplno užít.
 • Co je nejčastější příčinou toho, proč ženy ztrácejí chuť na sex?
  Když se dnes ale zeptáte žen, jaké intimní téma by je nejvíc zajímalo, dostanete často odpověď "jak se vyhnout sexu." To není moc povzbuzující, že? Kromě toho, že cítí, že jim kus sebe samotné chybí, způsobuje to potíže ve vztahu, protože vymlouvat se několik let na to, že nás "bolí hlava", našeho muže časem omrzí. Touží nejen po společné intimitě, ale také po blízkosti, která v intimních chvílích vzniká.
 • Co je nejčastější příčinou toho, že ženy při milování nic necítí?
  A nejčastější téma, se kterým za mnou ženy do mé praxe chodí, je "při sexu nic necítím, pomožte mi prosím". Proč dnes tolik z nás vůbec nic necítí, přestože jsme v minulosti třeba ani neprožily žádné sexuální trauma?
 • Co můžeme udělat hned teď pro to, abychom si dokázaly intimitu více užívat?
  Několik jednoduchých a praktických rad pro to, abychom se aspoň o pár krůčků posunuly blíže k naplňující sexualitě.

Webinář vede Lucie Sitařová, CSB

Lucie Sitařová

Jsem učitelka a terapeutka v oblasti ženské intimity a sexuality s mnoha praktickými zkušenostmi. S klientkami a především se svým vlastním tělem. Za posledních 10 let jsem byla průvodkyní pro stovky žen na cestě za vlastním potěšením. Odvedla jsem několik stovek individuálních praktických sezení se ženami. Mnoha klientkám jsem pomohla objevit své tělo, přijmout vlastní sexualitu a naučila je si milování užívat. Společně s Martinem Plasem jsem odvedla více než 60 kurzů o sexualitě a vztazích. Přednášeli jsme na Sexuologické konferenci nebo konferenci rodinných terapeutů, kde jsme mluvili o účinnosti praktické výuky v oblasti intimity mužů, žen a párů.  Měla jsem takto možnost 10 let pozorovat, co u žen funguje a co ne. 

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo na webináři.

Toto je živý webinář, kde si budeme zcela otevřeně povídat o tajemstvích ženské intimity a o tématech, která ženy v intimitě trápí. Účastnice získají mnoho cenných rad z praxe. Registrací získáte podmínky a výhody, které nebudou jinde dostupné.