Jak ve vztahut udržovat intimitu,
která naplňuje a baví oba partnery?

Naučte se, jak zlepšit váš intimní vztah, aby vás skutečně naplňoval a bavil a stal se tak základním kamenem vašeho partnerství.

Cítíte, že váš sexuální život není takový, jaký byste si přáli?
Vaše představy o intimitě se rozchází a nemůžete najít k sobě cestu? 
Bojíte se, že už to lepší nebude a vy se s tím buď smíříte, nebo o vztah přijdete?

V poslední době se na nás obrací čím dál více žen a mužů, kteří jsou nespokojení s jejich intimním životem a frustrace ovlivňuje i jejich vztah.

 

"Já to chci méně, skoro už vůbec a jemu to nvestačí. Někdy mu vyhovím, ale..."
"...když chci sex, musím se jí doprošovat a cítím se jak škemral."
"Nevíme co dělat..." svěřují se.

 

Ženy, které ztrácejí chuť na sex se často bojí že zklamou. Bojí se, že jejich partneři opustí rodinu, nebo že je začnou podvádět. Často pak vyhoví portnerovým sexuálním potřebám a mnohdy jsou i rády, že to netrvalo dlouho. Takový sexuální život jim nepřináší potěšení a ony pociťůjí stále více a více vnitřní prázdnotu, který se pomalinku dere na povrch. 

Muži se často cítí nepřijatí v sexu. Často to dávají za vinu ženě a jsou podráždění. Mají pocit, že mají tři možnosti, sex si nárokovat, hledat jinde, nebo volit vztah bez sexu. Ani jedna ale není příjemným řešením! 
Při snížené výkonosti či předčasné ejakulaci se naopak cítí pod tlakem muži. Často se snaží vyhovět ženě, ale neví jak a komunikace vázne. Nejistota se občas nemile projeví i na jejich erekci. Muži mají pocit že selhávají v roli milence.

 

Existuje nejaká jiná a příjemná možnost jak společně intimitě vrátit život?

 • Jaké by bylo, kdybyste každý večer cítili radost z blízkosti svého partnera,aniž by jste se museli doprošovat?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že je váš intimní i partnerský vztah nezlomný a hluboký?
 • Co kdyby jste měli nástroj, který umí přepsat nepříjemnou zkušenost na příjemnou realitu? Nástroj, který Vám pomůže poznat sebe, svého partnera, probudit přitažlivost a zažívat intimní chvíle, na které jste zatím snad ani pomyšlení neměli?
 • Jak by vypadal do roka váš vztah, kdybyste opravdu slyšely co jeden od druhého potřebujete a uměli si v vyhovět v životě i v posteli?

Ano, my už víme, že tohle vše je možné a jak toho dosáhnout...

Od r. 2012 prošlo našimi sezeními a kurzy stovky párů, kterým jsme pomáhali najít zpestření jejich intimního života a prohloubení partnerského vztahu.

V momentě kdy jsme si uvědomili, že největší překážkou v radostném prožívání intimity a vztahů jsou hluboce zakořeněné návyky a vzorce chování vycházející z výchovy, nevhodných vzorů a informací nebo i nepříjemných zkušeností, začali jsme pracovat nejen s potěšením ale současně a především s přepisem těchto návyků.

Začali jsme propojovat práci s tělem a psychologické metody tak, aby to naše klienty současně bavilo i jim to efektivně pomáhalo. 

Poté co jsme před 3 roky zehrnuli novou "dotekově-psychologickou" metodu do naší práce, zaznamenali jsme mnohem znatelnější přínos pro páry, které nás vyhledaly.

 

Při pozorování jsme si začali všímat několika shodných kroků u klientů, kteří hodnotili výsledky naší spolupráce slovy "Zase jsme se do sebe zamilovali!".

 

Odhalili jsme 3 věci, které ze vztahu na pokraji sil dokáží udělat hluboce intimní a silné partnerství.

 • Společná činnost -"praxe" 
  Dělají si na sebe čas, který je  pro ně důležitý a při kterém si věnují pozornost!
 • Láska nad Egem 
  Jsou spolu schopní komunikovat i když se pohádají. Problém nevnímají jako  něco, co je odděluje, ale jako společnou výzvu.
 • Berou se s humorem!
  Uvědomují si, že ani jeden není dokonalý a chybě se častěji zasmějí, než aby se zahrnovali výčitkami a stížnostmi.

Málokdo však tyto 3 věci dělá. Nejsme tak vychovaní. Vztah často považujeme za bezůdržbový mechanismus, pokud není po našem, snadno se urážíme a rozčilujeme a velmi, velmi rádi svalujeme vinu na druhé. Toto jsou opačné 3 věci, které intimitu i vztahy ničí a propadá jim dle statistik stále více a více lidí...

Naštěstí vy nemusíte mít takto snadno zranitelný vztah, protože se tyto zlozvyky dají přepsat na nové 3 návyky...

PROČ VY?

PROČ VY?

Proč vám mají věřit, jaký je váš příběh a co máte za sebou, jaká je vaše kredibilita a pověst, proč jste považováni za autoritu a v čem, co jste zvládli, dokázali, naučili se, váš osobní expertní příběh, čemu věříte, za čím si stojíte

Dnes už vím, že abych v čemkoliv uspěl, potřebuju dělat tři věci:

1. Poznat sám sebe
2. Učit se od nejlepších
3. Nikdy se nevzdávat

Dnes je to můj recept na úspěch. Otázka zní, co je za slovem úspěch? A zatím nejlepší odpověď, kterou mám je štěstí. Děkuju za ni. Mnoho věcí se v mém životě odehrálo za poslední roky a část mého poslání je sdílet můj osobní i podnikatelský příběh, protože právě to má moc inspirovat druhé. Má vděčnost tak směřuju k této chvíli. Děkuji za tuto příležitost. Nadechněte se, je čas začít život žít...

Davidův příběh

Milion na účtě vás změní. Dojde vám, že je to skvělé, svobodné, zábavné, ale není to to, co jste skutečně hledali. :) Dnes si pořád ještě myslím, že plně pochopit to lze až ve chvíli, kdy ten milion máte. Do té doby jsem to vnímal jako řečičky a byl si jistý tím, že u mě to bude jinak. Že opravdu to jediné, co mi teď chybí ke štěstí, je pár mega na účtu. 

A tak, abych tento pocit zažil, založil jsem v roce 2009 vlastní firmu — SmartEmailing s.r.oMěl jsem plán a jasno. Do 5 let 5.000 klientů a prodej firmy za 100 miliónů. Tabulka v excelu mluvila jasně. Dám to!

Leč, jak už to bývá, věci se vyvíjely jinak, než byl můj plán. Po dvou letech jsem byl na hraně. Na účtě pořád nic, výsledky hluboce pod plánem v excelu a sílil můj pocit: Hej, možná toto ještě není ono!

Naštěstí jsem dostal ještě šanci. Narazil jsem na videa nějakého Brendona Burcharda. Týpek mluvil hodně zajímavě a hlavně, to, co říkal, mi dávalo obrovský smysl. Až tak moc, že jsem si koupil jeho kurz. Pro mě, tehdy, za šílených 1.970 dolarů. 4 měsíce na to, jsem už seděl v letadle do San Fracisca. Mělo se stát něco velkého.

Po třech dnech toho semináře jsem seděl na parkovišti hotelu a věděl jsem: "Od teď bude vše jinak!". A bylo! Mým návratem začala skutečná jízda a nádech do podnikatelského života.

Baví mě ukazovat na věci, které dělají v životě a podnikání rozdíl. V roce 2009 jsem začal ukazovat na moc email marketingu v podnikání - výsledkem byla EmailAcademy. V roce 2012 jsem se toužil podělit se všemi o to, jak dělám marketing online a zavedl pojem info marketing - výsledkem bylo Miliónové impérium. Poslední tři roky jsou tyto dva pojmy se mnou a byly u zrodu naší nové firmy: Firmy 2.0 s.r.o.

Zjednodušte si život.

- David Kirš

nadpis

text

Co mají často partneři společného?
Touhu spolu zůstat, nebo to alespoň zkusit!
Touhu, aby jim 2. partner rozuměl!
Touhu si být nějak blíž!
Touhu po intimním životě, který jim bude objema vyhovovat a naplňovat jejich potřeby.
...a důvěru v nás...

A i když zatím neví jak a vypadá to zatím, že jejich sexuální potřeby se lyší, tyto společné cíle jsou společné a dají se naplňovat!

Jak? Čtěte dál...

 • Jaké by bylo, kdybyste každý večer cítili radost z blízkosti svého partnera,aniž by jste se museli doprošovat?
 • Jak by vypadal do roka váš vztah, kdyby váše intimita jiskřila jako v pubertě?
 • Kolik byste ušetřili energie, kdybyste si dokázali říci co jeden od druhého potřebujete, po čem touží a opravdu to slyšeli a uměli si vyhovět? / Co kdyby jste přesně věděli, po čem ten druhý touží?
 • Co kdyby jste měli sex, který vás nevyčerpává, ale je zdrojem vaší energie a radosti?
 • Co kdyby jste měli nástroj, který umí přepsat nepříjemnou zkušenost na příjemnou realitu? Nástroj, který Vám pomůže poznat sebe, svého partnera, probudit přitažlivost a zažívat intimní chvíle, na které jste zatím snad ani pomyšlení neměli?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že je váš intimní i partnerský vztah nezlomný a hluboký? 

Cítíte, že váš sexuální život není takový, jaký by jste si přáli?
Záleží vám na vašem vztahu, ale v ložnici to není ono?
Rozchází se vaše představy o intimitě a nemůžete k sobě najít cestu? Bojíte se, že už to lepší nebude a vy se s tím buď smíříte, nebo o vztah přijdete?

(V posledních letech se na nás obrátily desítky párů a často řešily ten stejný problém)

Často za námi chodí páry, a svěřují se, že jejich
představy o intimním životě jsou úplně odlyšné.
A) muž chce víc sexu než žena
B) žena chce sex a muž má ED

"Já to chci méně, skoro už vůbec a jemu to nestačí. Někdy mu vyhovím, ale nebaví mě to tak jak bych chtěla, nebo je mi to nepříjemné. Jindy odmítnu a manžel je naštvaný a dotčený. Bojím se o vztah a mám pocit, že za to můžu já." Říkávají ženy (nejčastěji 2-3 roky po porodu dítěte).

Muži zase často říkají. "...když chci sex, musím se doprošovat a cítím se jak škemral. A když už je, tak to dlouho nevydržím a manželka z toho nic nemá...
Nechci ji nutit, ale také mám potřeby. Nechci být nevěrný, ale vztah bez sexu také ne, někdy jsem zoufalý jindy to ve mě vře a nevím co mám dělat."

Někdy za námi chodí i páry, které řeší opačnou situaci kdy
žena touží po lepším sexu a muž "stagnuje".

Říkají: "Chtěla bych od toho něco víc, než jen rychlé uspokojení a vybití se. Chtěla bych prožívat orgasmus a blízkost, ale nejde to a je to spíš vyčerpávající."
Muži zase říkají: "Cítím se pod nátlakem, a bojím se že selžu. Jsem unavený a nervózní a už mám ze sexu sám obavy a občas se to nemile projeví i na mé erekci. Nyní se sexu raději vyhýbám..."

Jak můžete vzbudit opravdovou touhu po vzájemné intimitě v sobě nebo ve svém partnerovi?

Když najdete potěšení ze vzájemné intimity, tak nebudete mít pocit, že vás do ní někdo tlačí, že o ni škemráte, že si ji vynucujete a pravděpodobně nebudete mít často důvod ji odmítat, naopak ji začnete vyhledávat.

Faktem je, že odpor k intimitě, který vznikl na základě nepříjemných zkušeností můžete proměnit na základě příjemných zkušeností na touhu po intimitě.

Podle odborníků se řada lidí rozchází proto, že považuje manželství za "bezúdržbový mechanismus", nechce na něm pracovat a případné konflikty řešit.

 

Pokud chcete mít šťastný intimní život a harmonický partnerský vztah, musíte obojí udržovat, rozvíjet, prohlubovat a zpestřovat.

 • Jaké by bylo, kdybyste každý večer cítili radost z blízkosti svého partnera,aniž by jste se museli doprošovat?
 • Jak by vypadal do roka váš vztah, kdyby váše intimita jiskřila jako v pubertě?
 • Kolik byste ušetřili energie, kdybyste si dokázali říci co jeden od druhého potřebujete, po čem touží a opravdu to slyšeli a uměli si vyhovět? / Co kdyby jste přesně věděli, po čem ten druhý touží?
 • Co kdyby jste měli sex, který vás nevyčerpává, ale je zdrojem vaší energie a radosti?
 • Co kdyby jste měli nástroj, který umí přepsat nepříjemnou zkušenost na příjemnou realitu? Nástroj, který Vám pomůže poznat sebe, svého partnera, probudit přitažlivost a zažívat intimní chvíle, na které jste zatím snad ani pomyšlení neměli?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že je váš intimní i partnerský vztah nezlomný a hluboký? 

Vyberete si 45,2% šanci na rozvod, nebo 54,8% šanci na trvalý vztah?

Podle odborníků se řada lidí rozchází proto, že považuje manželství za "bezúdržbový mechanismus", nechce na něm pracovat a případné konflikty řešit.

Pokud chcete mít šťastný intimní život a harmonický partnerský vztah, musíte obojí udržovat, rozvíjet, prohlubovat a zpestřovat.

(Nic neriskujete - pokud se během 30ti dní nenadchnete pro MioWeb, bez ptaní vám peníze vrátíme)

NEZAHAZUJTE 67% VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ
DO KOŠE

Příležitost dneška leží v tom, odlišit se od prodejců, kteří stále prodávají podle "staré školy". Určitě se s tím sami setkáváte - navolávání studených kontaktů, otravné a neefektivní schůzky, nabídky mailem, telefonáty...
Výsledek? Když dobře, tak 2% konverze za cenu stresu a časem vyhoření.

Oproti tomu možnosti, které dnes nabízí chytré prodejní aplikace. Popsat konkrétně příležitost, co se může stát, když do toho půjdou (PŘÍLEŽITOST).

(Nic neriskujete - pokud se během 30ti dní nenadchnete pro MioWeb, bez ptaní vám peníze vrátíme)

SNADNÉ POUŽITÍ A RYCHLÉ VÝSLEDKY

Vysvětlete a popište snadnost používání
Ukažte a dokažte rychlé výsledky
Technika před a po
Proč to dokáží i oni, i když teď nevěří

Dnes už vím, že abych v čemkoliv uspěl, potřebuju dělat tři věci:

1. Poznat sám sebe
2. Učit se od nejlepších
3. Nikdy se nevzdávat

Dnes je to můj recept na úspěch. Otázka zní, co je za slovem úspěch? A zatím nejlepší odpověď, kterou mám je štěstí. Děkuju za ni. Mnoho věcí se v mém životě odehrálo za poslední roky a část mého poslání je sdílet můj osobní i podnikatelský příběh, protože právě to má moc inspirovat druhé. Má vděčnost tak směřuju k této chvíli. Děkuji za tuto příležitost. Nadechněte se, je čas začít život žít...

Davidův příběh

Milion na účtě vás změní. Dojde vám, že je to skvělé, svobodné, zábavné, ale není to to, co jste skutečně hledali. :) Dnes si pořád ještě myslím, že plně pochopit to lze až ve chvíli, kdy ten milion máte. Do té doby jsem to vnímal jako řečičky a byl si jistý tím, že u mě to bude jinak. Že opravdu to jediné, co mi teď chybí ke štěstí, je pár mega na účtu. 

A tak, abych tento pocit zažil, založil jsem v roce 2009 vlastní firmu — SmartEmailing s.r.oMěl jsem plán a jasno. Do 5 let 5.000 klientů a prodej firmy za 100 miliónů. Tabulka v excelu mluvila jasně. Dám to!

Leč, jak už to bývá, věci se vyvíjely jinak, než byl můj plán. Po dvou letech jsem byl na hraně. Na účtě pořád nic, výsledky hluboce pod plánem v excelu a sílil můj pocit: Hej, možná toto ještě není ono!

Naštěstí jsem dostal ještě šanci. Narazil jsem na videa nějakého Brendona Burcharda. Týpek mluvil hodně zajímavě a hlavně, to, co říkal, mi dávalo obrovský smysl. Až tak moc, že jsem si koupil jeho kurz. Pro mě, tehdy, za šílených 1.970 dolarů. 4 měsíce na to, jsem už seděl v letadle do San Fracisca. Mělo se stát něco velkého.

Po třech dnech toho semináře jsem seděl na parkovišti hotelu a věděl jsem: "Od teď bude vše jinak!". A bylo! Mým návratem začala skutečná jízda a nádech do podnikatelského života.

Baví mě ukazovat na věci, které dělají v životě a podnikání rozdíl. V roce 2009 jsem začal ukazovat na moc email marketingu v podnikání - výsledkem byla EmailAcademy. V roce 2012 jsem se toužil podělit se všemi o to, jak dělám marketing online a zavedl pojem info marketing - výsledkem bylo Miliónové impérium. Poslední tři roky jsou tyto dva pojmy se mnou a byly u zrodu naší nové firmy: Firmy 2.0 s.r.o.

Zjednodušte si život.

- David Kirš

ROZEPIŠTE VÝHODY A VLASTNOSTI:

VLASTNOST

Výhoda a přínos

Info-podnikatelský web

Pro vaši expertní značku a prodej know-how, konzultací, vzdělávání a online kurzů.

Blog

Získejte pozornost a nové návštěvníky a pište pro ně zajímavé články.

Registrační “Squeeze” stránky

Vstupní stránky pro vaše kampaně včetně webových formulářů a napojení na SmartEmailing a jiné služby.

Prodejní stránky

Jednoduše si vytvořte účinné stránky, kde budete prodávat vaše produkty a služby včetně napojení na platební bránu FAPI.

Členské sekce

Sdílejte se zákazníky placený obsah v uzamčené členské sekci.

Kampaně

Vytvořte tzv. Big Launch video kampaň postavenou na info marketingu pro mega prodej vašeho produktu.

Obsahové stránky

Umístit a vytvořit video stránku, vložit audio mp3 nebo text nebylo nikdy tak snadné.

Webinářové stránky

Uspořádejte vysílání webináře přímo na vašich webových stránkách.

a vše plně responzivní

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

NAPIŠTE OSTATNÍM VAŠE REFERENCE:

Jsem nadšená. Konečně nemusím otravovat grafika s každou prkotinou a každý nový web dokážu graficky nastavit a vytvořit úplně sama. S MioWebem je radost pracovat, většina věcí je intuitivní a sama jsem byla až překvapená, jak mi web roste hezky pod rukama.

Stanislava Mrázkováexpertka na online marketing, autorka kurzu Podnikanizplaze.cz

Díky Miowebu dnes spouštím nový web ten samý den. Když připočtu ty spousty vychytávek, které jsou v jiných řešeních za příplatek, jednoduché ovládání a suprovou zákaznickou podporu k tomu, upřímně nechápu, proč někdo nemá svůj web postavený na Miowebu.

Martin Kalinaspecialista PPC reklamy, spoluautor kurzu Znulynasto.cz, připadové studie webu, vytvořeného za 24 hodin a výnosem přes 100 000 korun

Na MioWeb prechádzam so všetkými predajnými webmi a našiel som na ňom to, čo mi chýbalo v LeadPages či v Kajabi. Vieme tam spraviť všetko, čo ku kvalitnému infopodnikaniu potrebujeme. Takže za mňa palec hore!

Michal Kopeckýbloger a online marketér, provozovatel uspesneho blogu Akozbalit.sk

(Nic neriskujete - pokud se během 30ti dní nenadchnete pro MioWeb, bez ptaní vám peníze vrátíme)

UKAŽTE, ŽE JSTE SKUTEČNÍ

Ukažte fotky a videa vás s vašimi produkty a klienty

UDĚLEJTE NABÍDKU

CO JE TO, CO PRODÁVÁTE

Jakou hodnotu nabízíte, co vše obsahuje, z čeho se skládá, jak vypadá, jakou formou bude doručena

ŠIROKÝ VÝBĚR ELEMENTŮ ZE KTERÝCH MŮŽETE VYTVÁŘET OBSAH STRÁNEK

Obsah stránek je vytvářen z jednotlivých elementů, které můžete na stránky vkládat jak potřebujete. Každý element má svoje nastavení, které ovlivňuje nejen obsah, ale i jeho vzhled.

ŠIROKÝ VÝBĚR ŠABLON STRÁNEK, PŘEHLEDNĚ ROZDĚLENÝCH PODLE
JEJICH ÚČELU

Díky širokému množství šablon, můžete nové stránky vytvářet snadno a rychle. Stačí je potom jen doupravit podle svých představ.

PLNĚ RESPONZIVNÍ DESIGN

MioWeb 2.0 automaticky vytváří plně responzivní webové stránky. To znamená, že Vaše stránky budou vždy vypadat dokonale, ať už si je budou Vaši klienti prohlížet na počítači, tabletu či mobilu. Nepřizpůsobujte se webu Vy, web se přizpůsobí Vám tak, aby načítání Vašeho webu bylo rychlé a příjemné.

K OBJEDNÁVCE NYNÍ BONUS ZDARMA:

Dejte bonus, který má hodnotu celé nabídky, přidejte bonus, který není možné nemít / nejde získat jinde

Trénink obsahuje tato videa:

 • Jak tvořit neodolatelný obsah - magnet na zákazníka
 • Vstupní stránka - squeeze page – brána k vyšším prodejům
 • Probuďte v sobě génia video marketingu
 • Návštěvnost – voda na váš mlýn
 • Jak efektivně budovat zlatý důl mého podnikání - databázi
 • Blog – dálnice důvěry a prodeje
 • 10+1 chyba, když jde o email marketing
 • Mistrovství Facebooku pro podnikatele
 • Prodejně neprodejní strategie
 • Pilíře mega-úspěšného webináře
 • Neporazitelný prodejní text a video
 • Affiliate – jak a proč na něj
 • Administrativa

+ bonusy:

 • Jak zvládnout za rok tolik, co jiní ne za život
 • 2-miliónová případová studie Digital Summit

UKAŽTE A OBHAJTE CENU

udělejte cenové srovnání, kolik touto investicí získají a ušetří, 
přirovnejte cenu k běžným spotřebním věcem

Podpora a aktualizace pro

MioWeb 2.0 START

990 Kč/rok

Podpora a aktualizace pro

MioWeb 2.0 BUSINESS

1.990 Kč/rok

Podpora a aktualizace pro

MioWeb 2.0 PREMIUM

3.990 Kč/rok

UVEĎTE SEZNAM FUNKCÍ A PŘÍNOSŮ

(neprodáváme produkt, ale změnu)

A/B TESTOVÁNÍ

Bez jakýkoli dalších nástrojů můžete stránce nastavit více variant a testovat, která nejlépe konvertuje.

VYSKAKOVACÍ OKNA

MioWeb obsahuje editor a šablony vyskakovacích oken, pomocí kterých můžete podpořit prodej svých produktů.

SEO

Web i každá stránka má své SEO nastavení, které posílí vaše pozice ve vyhledávačích

FACEBOOK

Každé stránce lze nastavit facebook atributy, které ovlivňují zobrazení stránek na facebooku.

PLNĚ RESPONZIVNÍ DESIGN

Vaše stránky budou vypadat skvěle na všech typech zařízení (mobily, tablety atd.)

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

MioWeb si svámi bude povídat kompletně v češtině. Chystáme i další jazyky.

SLOVENŠTINA

Pokud si MioWeb nainstalujete na slovenský wordpress, budou stránky ve slovenštině.

ČESKÁ PODPORA

Vstřícná a rychlá uživatelská podpora vám vždy ochotně pomůže s každým problémem.

AFFILIATE

Sledovací, konverzní ale i další kódy můžete nastavit pro celý web nebo pro každou stránku.

SMARTEMAILING FORMULÁŘE

Na dva kliky teď vložíte web formulář ze SmartEmailingu přímo do stránky bez kopírování HTML kódu.

FAPI FORMULÁŘE

Jednoduše vložíte prodejní formulář z FAPI přímo do stránky bez kopírování HTML kódu.

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE NA MioWeb.cz

Pošleme vám přístupy do členské sekce na mioweb.cz, kde najdete videonávody a další bonusove materiály.

PŘIDEJTE OMEZENÍ

proč je důležité jednat teď, omezený počet kusů, omezený čas této nabídky, 
není to pro všechny (proč?), jaké zákazníky chceme a jaké ne

Už jen 0 stažení je k dispozici se slevou 25% ještě

30 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, protože tak jako na každý náš produkt, tak i na MioWeb 2.0 a SmartSelling se vztahuje 100% garance vrácení peněz. 30 dní máte na to, abyste vše vyzkoušeli a použili. Pokud zjistíte, že MioWeb (SmartSelling) není pro vás, vaše peníze dostanete zpět.

VÝZVA K AKCI

Nyní klikněte níže na červené tlačítko a získáte:

 • Tvorba webu bez prográmatora
  Nezávislost na programátorech a graficích – na nikoho nečekejte, web zvládnete nyní udělat sami. Web si jednoduše pomocí námi vytvořeného vizuálního editoru skládáte jako puzzle z jednotlivých dílků – žádné programování!
 • Propojení se SmartEmailingem a FAPI
  Jednoduché propojení emalmarketingovým nástrojem Smartemailing, díky kterému můžete na svém webu sbírat kontakty a také s fakturační a prodejním systémem FAPI, který vám umožní snadno generovat prodejní formuláře a automatizovat celý proces prodeje.
 • Responzivní design
  Plně responzivní design pro mobily a tablety.

+ bonus v hodnotě 3.990,-

 • SmartSelling - modul komunikace - pro 3000 kontaktů na 6 měsíců
  Pokud chcete aby váš web uměl vybírat kontakty, budovat databázi a rovnou posílat chytré kampaně a posílat lidi na obsahové a prodejní stránky, pak si do objednávky níže přidejte položku SmartSelling. Získáte funkce SmartEmailingu + navíc hromadné posílání SMS a mnoho dalších funkcí

Nyní víte vše o tom, proč a jak tento produkt transformuje váš život.
Po vyplnění objednávky na další stránce vám přijde zálohová faktura a po jejím zaplacení
vám dojdou přístupové údaje do aplikace.
Hned poté můžete začít aplikovat postup, který jsem zde ukázal, ve vašem oboru.

UPOZORNĚNÍ

co se stane, pokud nepůjdou do akce, logické upozornění a emoční upozornění, 
náklady a ohrožení, které nastanou, pokud nepůjdou do akce

PŘIPOMENUTÍ

PS: nebo informace “pod čarou” - shrnutí v několika větách:
pro koho, proč, co získají, přínos a akce

Nejčastěji kladené otázky

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro Wordpress. To znamená že po zaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný Wordpress.

Platí se MioWeb 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: MioWeb si zakoupíte jednorázově a pak je navždy váš. Žádné měsíční/roční poplatky za využívání jako to mají některé konkurenční systémy. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem (990 / 1990 / 3990 Kč dle tarifu výše). První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Umí MioWeb mailovat resp. prodávat?

Sám o sobě ne. Abyste mohli dělat profesionálně emailmarketing a prodávat pomocí automatických prodejních formulářů, je třeba si dokoupit SmartEmailing a FAPI (nebo obdobné nástroje). Smart a FAPI jsou na dva kliky propojitelné s MioWebem. Jako majitelé MioWebu máte na oba nástroje nárok na slevu. Řekněte si o ni mailem na pomoc@platforma20.cz

Co znamená v ceníku "možno použít na X webů"?

Šablona MioWebu, kterou si po zaplacení stáhnete je svázána s vaší doménou. Pokud si koupíte např. MW Start pro 1 web, znamená to, že šablonu budete moct použít jen na jedné doméně.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je Wordpress šablona kterou je potřeba nainstalovat na váš hosting. Prvním krokem je tedy zřízení domény a hostingu. Na hosting je potřeba nainstalovat Wordpress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení MioWebu obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody, jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web resp. weby, které jste si vytvořili na MioWebu, budou samozřejmě fungovat dále. Volitelně si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok.

(Nic neriskujete - pokud se během 30ti dní nenadchnete pro MioWeb, bez ptaní vám peníze vrátíme)

Pokud si nejste jistí tím, zda je MioWeb vhodný pro váš typ podnikání,
nebo máte jiné dotazy, volejte ještě kdykoliv do půlnoci na 111 222 333.