3 minutová hra
Hra která sbližuje...

Získejte kurz v předprodeji
za skvělou cenu!

Věděli jste, že intimita je nezbytnoá pro
duševní zdraví a pohodu?

Mnoho párů zapomíná budovat opravdovou partnerskou intimitu.

Intimita v partnerském vztahu vyjadřuje pocit blízkosti, spojení, pouta, ale také prožívání štěstí s milovanou osobou, vzájemné porozumění a ohleduplnost, poskytování si emocionální podpory a ocenění, intimní komunikaci.

Zeptejme se ale sami sebe. 
Kdy naposledy jsme cítili ke svému partnerovi takovou blízkost?
Kdy naposledy jsme si s partnerem povídali o tom co nás těší nebo čeho se obáváme?
Kdy naposledy jsme sdíleli své potřeby a opravdu jim naslouchali?
Kdy naposledy jsme i v naší ložnici cítili opravdové intimní splynutí?

V této uspěchané době tuto blízkost často zastíní každodenní shon, partnerství vystřídá rodičovství, nebo práce a naše komunikace se omezuje na "provozní". Není divu, že si pak mnozí z nás pod pojmem intimita představí už jen sex, který i tak často bývá spíše účelový, než aby byl projevem opravdové blízkosti.

3 minutová hra je psychologická metoda, která efektivně rozvýjí naši schopnost vnímat své a partnerovy potřeby a hranice a pomáhá nám tak být si blíž. Tato "metoda" je však příliž zábavná a přirozená, než abychom ji nenazívali partnerskou hrou.

3 minutová hra je zatím nejlepší a nejúčinější partnerskou hrou, kerou známe.

Co získáte v online kurzu?

3 minutová hra je skutečně nejlepší nástroj pro opětovné nebo i nové objevování opravdové intimity jak v partnerství, tak v sexuálním životě.
Tato hra nám jednoduchými principy zprostředkovává hlubokou zkušenost důvěry, otevřenosti, sdílení, sounáležitosti a psychické i fyzické blízkosti. 

 • Videa s teorií
  Na základě našich zkušeností vám poradíme, jak hru vnést do své domácí praxe. Popíšeme vám psychologické pozadí metody. Řekneme vám, jak překonat překážky, na které při praxi můžete narazit.
 • Praktické ukázky z praxe
  Každá hra má svá pravidla. Díky nim se naučíte něco nového. V praktických ukázkách vás s těmito pravidli seznámíme. Provedeme vás celou hrou.
 • Praktické MP3 nahrávky s vedenou praxí
  Praxi je dobré se naučit, ale současně ji prožívat. Pomůžeme vám s tím, aby jste od praxe neutíkali k videím a nahrajeme pro vás MP3 nahrávku, která vás provede praxí podobně, jako by jste byli na našem kurzu. MP3 si pak můžete jen pustit a nechat se vést.
 • PDF návody
  Zezačátku si možná vše nezapamatujete a bude se vám hodit jednoduchý tahák, který vám první kroky ulehčí.

Reference

V páru s manželkou mi 3 minutová hra přinesla jednoduchou a strukturovanou možnost, jak sdílet intimitu a blízkost, příležitost naplňovat své i její potřeby a navzájem se lépe poznávat.

JirkaPsycholog

Získejte kurz v předprodeji za skvělou cenu!