Martin Plas & Lucie Sitařová
Vás zvou na sbližující online kurz ZDARMA

Sex (nejen) po porodu?

ONLINE Kurz

sbližujících technik pro páry

Jak po porodu udržet intimní blízkost,
abychom nemuseli později řešit to co 73% párů?

Kurz pro páry-sex po porodu

Nenechte rodičovství, aby zcela zastínilo partnerství.

Naučte se 3 účinné techniky, díky kterým vnesete do intimity s partnerem nový rozměr prožitků.
Tímto přístupem se partneři velmi přiblíží a zároveň se povzbudí ke společným zážitkům a upevňování partnerského vztahu. 
Probuďte v sobě touhu udržovat partnerství a touhu dosáhnout změny.

Lektoři:

Mgr. Lucie Sitařová, CSB
Mgr. Lucie Sitařová, CSB
Sexological Bodyworker ∗ Učitelka v oblasti ženské intimity a sexuality
Martin Plas, CSB
Martin Plas, CSB
Sexological Bodyworker ∗ Terapeut ∗ Love and Life Coach™

Co vám kurz přinese?

  • Zlepšení partnerské komunikace - Partnerská komunikace není povídání si o tom, kdo zaveze děti do školy, co říkala babička nebo co bude k jídlu... vzájemná komunikace, která partnery sbližuje je o sdílení svých pocitů, naslouchání a empatii... ne každý však ví jak na to. 
  • Poznat potřeby svého partnera/partnerky je základ šťastného intimního života dvou lidí. Mnohdy však své potřeby neumíme sdílet, nebo je neznáme - pojďte se sbližovat hravou a transformativní formou "cvičení" - která pomohla vzájemně se přiblížit desítkám našich klientů!
  • Potřeby mužů i žen jsou velmi důležité a právě jejich nerespektování, nebo nenaplňování může vést k poškození partnerství. Co dělat, když se v páru začíná objevovat rozdílná chuť na sex?
    Společné řešení této situace je jediná cesta, která pár může sblížit a učinit vztah pevný a krásný.

Kurzem vás provedou

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie SitařováMartin Plas a Lucie Sitařová jsou pracovní i životní partneři s dlouholetou praxí v oblasti sexuologické práce s tělem. Od roku 2012 spolu i každý jednotlivě vedou individuální sezení, skupinové lekce a kurzy a pomohli tak stovkám klientů v objevování hlubších intimních prožitků a v prohlubování jejich partnerských vztahů.

"Díky metodám, které teď předáváme dál jako průvodci a učitelé, jsme se sami naučili v našem vlastním vztahu růst, vzájemně se jeden druhému otevírat a rozšiřovat sexuální i duševní prožitky."

Chytněte si své místo hned a moc se těším na viděnou!