kGoal

KGoal, ač vypadá jako erotická hračka, hračkou není. Je to pomůcka na posílení svalů pánevního dna a zcitlivění vagíny.

Je to ideální pomůcka pro ženy s uvolněnými svaly pánevního dna, ať už po porodu nebo v pokročilém věk, tak i pro ženy, které trápí necitlivost či anorgasmie.

kGoal je přímo propojený s mobilní aplikací, na které vidíte, jak jemně nebo silně svalem pohybujete. Nejde tedy jen o “Zatni a drž!!!”, ale o “Vnímej a hraj si”. A pozor “hraj si” je doslovné. Svaly pánve totiž ovládáte jednoduché mobilní hry, které vám 5ti minutové pravidelné cvičení velice zpříjemní.

  • Určeno pro: ženy
  • Výrobce: Minna Life
  • Zásilka: diskrétní balení

kGoal je chytrá pomůcka sloužící k posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který pomocí bezplatné mobilní aplikace v českém jazyce poskytuje informace o průběhu cvičení. Podává zpětnou vazbu o Vaší výdrži, kontrole a síle.

Je to, jako mít osobního trenéra, se kterým posilujete své pánevní dno. Díky historii cvičení můžete poté sledovat průběh Vašeho zlepšování nebo se zaměřit na ten atribut, na který potřebujete.

To vše formou zábavných her, které ovládáte použitím Vašich svalů.

Použití je velmi jednoduché. Po zavedení polštářku do vagíny zapnete mobilní aplikaci a následujete instrukce pro cvičení. Při něm dostáváte okamžitou zpětnou vazbu z ovládání hry, jak vědomě používáte svaly pánevního dna, kdy si máte odpočinout a kdy můžete pokračovat ve cvičení.

Po skončení cvičení vidíte výsledek, který Vám dá přehled o síle a výdrži Vašich svalů a přesnosti jejich ovládání. Také máte přístup k historii cvičení, kde vidíte postup Vašeho zlepšování.

V aplikaci lze nastavit připomenutí cvičení, aby jste na něj během hektického dne nezapomněla. Cvičení pánevního dna se tak může stát prospěšnou relaxací na závěr dne.

Proč jsou cvičení pánevního dna důležitá?

Pánevní dno je systém svalů nálevkovitého tvaru, který spolupracuje s břišními svaly a svaly zad. Tyto svaly podpírají orgány v pánvi, drží dělohu ve správné poloze, dále drží uzávěrový sval konečníku apod.

Nejčastěji se s povolenými svaly pánevního dna setkávají lidé po operacích pánve, ženy po porodech, případně ženy a muži po 40. roce života.

Je obecně známo, že cvičením lze předcházet a vylepšit mnoho zdravotních problémů (například inkontinenci, neplodnost, únik stolice, nefunkčnost břišních svalů po operací nebo těhotenství, bolesti zad). Posílené pánevní dno vylepšuje sexuální prožitek a přispívá ke správnému držení těla a formování bříška.

Obsah balení

• kGoal

• Nabíjecí USB kabel

• Lubrikační gel 5 ml

• Látkový pytlíček pro uchovávání

• Manuál v českém jazyce

Používání

kGoal je měkký jako polštářek a bezvadně se přizpůsobí Vašemu tělu. Je vyroben z lékařského silikonu, 100% bez obsahu ftalátu.

V pánevním dnu jsou uloženy příčně pruhované svaly, které jsou vůlí ovlivnitelné stejně jako ostatní kosterní svaly. Reagují na přetížení a únavu, takže stejně jako po navštívení posilovny i po cvičení s kGoal můžete cítit mírnou únavu svalů.

Udržujte kGoal v čistotě. Po každém použití doporučujeme očistit dezinfekčními ubrousky nebo omýt žínkou, mýdlem a vodou.

kGoal je omyvatelný, ne však vodotěstný. Vyhněte se jeho ponořování. Voda by mohla tlakovým ventilem nebo led diodou natéct do přístroje tím způsobit jeho poškození.

Používejte pouze lubrikanty na vodní bází. Olejové a silikonové lubrikanty by mohly poškodit povrch cvičební pomůcky.

Nepoužívejte v období těhotenství a šestinedělí. Pokud trpíte gynekologickými problémy, hypertonií, anebo si nejste jista vhodností použití, konzultujte s lékařem.

V případě, že je cvičení nepříjemné, cítíte pálení nebo bolest, s cvičením přestaňte. Pokud se problém opakuje, konzultujte se svým lékařem.

Ukázky cvičení

Technické udaje

Materiál: lékařský silikon třídy VI bez obsahu ftalátů
Napájení: zabudovaná nabíjecí baterie, napájecí USB kabel
Výdrž baterie na jedno nabití: minimálně 2 hodiny
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Rozměry: 9 x 6,5 x 4 cm
Kompatibilita: telefony s podporou Bluetooth 4.0 a systémemem iOS (8 a novější) anebo Android (od verze 4.3 „Jelly Bean“).
Výrobce: Minna Life

Vrácení a záruka

kGoal je cvičební pomůcka nikoli léčebný prostředek. Používejte pouze způsobem, pro který je zařízení určeno.

Na výrobek se vztahuje zákonem stanovená dvouletá záruční doba. Tato záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným použitím nebo údržbou.

Vzhledem k osobní povaze výrobku není možné provést jeho vrácení v zákonem dané lhůtě 14 dnů od zakoupení, pokud již došlo k jeho rozbalení nebo použití.

Zkušenosti uživatelek

 

Po porodu jsem začala trpět problémy s občasnou inkontinencí. Fyzioterapeutka mi doporučila provádět kegelovy cviky, ale nevěděla jsem, jestli je provádím správně, nakonec jsem to vzdala, když jsem ani po několika týdnech neviděla výsledek. Nakonec jsem našla tuto cvičební pomůcku a je skvělá! Největší výhodou je, že okamžitě vidím, jestli cvičení provádím správně. Cvičím 10 minut každý večer a už po 3 týdnech jsem začala pozorovat znatelné zlepšení.
Hanka36let
Už dříve jsem vyzkoušela podobné produkty, ale nevydržela jsem cvičit pravidelně - prostě mě to nebavilo, na cvičení jsem zapomínala a nakonec mi pomůcka zůstala jen jako výplň šuplíku. kGoal jsem dostala před 2 týdny od přítele k výročí a musím říct, že je to něco úplně jiného. Nemusím se do cvičení nutit, je to prostě zábava..
Monika32 let
kGoal mám teprve krátce, takže zatím nemohu hodnotit objektivně. Zaujalo mě balení a celkové velmi kvalitní zpracování, které obhajuje vyšší cenu. Cvičení je zábavné a vypadá, že bude i účinné.
Zuzana43 let
Cvičení mě baví a cítím po něm únavu svalů. Při používání venušiných kuliček nebo jiných pomůcek jsem nic takového nezaznamenala. Takže myslím, že kGoal funguje velmi účinně. Nevýhodou je trochu vyšší cena, ale kvalitou i funkčností za to stojí.
Romana28 let

kGoal