Retreat pro páry

Intimní splynutí

... o lásce a potěšení, o otvírání se a prohlubování intimity ...

Navraťte své intimitě život

skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Další krásný kurz Školy Intimního splynutí vás provede hlubšími tématy, které postupně a nevyhnutelně krystalizují na povrch v dlouhodobém partnerském vztahu.

Ukážeme vám, jak skrze komunikaci, milování a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, a jak do vašeho života navrátit intimní plnohodnotnost a hloubku.

Kurz vás prakticky seznámí s tématem intimního léčení a navázání hlubšího vztahu prostřednictvím partnerských masáží a milostných technik, jako např. Vaginální mapování a vědomé léčivé milování, ale i technik vzájemného porozumění ve verbální i nonverbální komunikaci.

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.

Klárapodnikatelka

Kurz je určen všem, kteří...

 • chtějí hlubší i zábavnější sexuální život se svým přítelem či přítelkyní
 • chtějí posilovat vzájemnou intimitu a blízkost na partnerské úrovni
 • chtějí zařít skvělou dovolenou které současně prospěje vztahu
 • chtějí potkat další fajn páry, kterým na vztahu záleží

Datum konání:

18. - 21. 04.

Kurz je určen:

Pro páry

Místo konání

bude upřesněno

"Objevte rovnováhu mezi mužským vědomím a ženskou energií, láskou a sexem, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."

Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Na kurzu se naučíte:

Vzájemné porozumění a fáze vztahu.

Základem harmonického vztahu je porozumění, ale jsme toho schopni, když často ani nerozumíme tomu, co se děje v nás samotných? Nebo to neumíme sdělit partnerovi tak, aby to pochopil? Podíváme se na to, jak více porozumět sobě i partnerovi. Kromě jiných technik vám k tomu pomůže, když s námi odhalíte tří roviny intimity a sexuality a uvědomíte si, jakou pozici v nich zastáváte vy a jakou váš partner.

3minutová hra - nejlepší partnerská technika

Naučíme vás hru, která zábavnou formou přepisuje staré vzorce chování nejen v intimitě a pomáhá nám tak zlepšit vztah, komunikaci i intimitu v páru.

Celostní smyslné masáže

Masáže odlyšné v přístupu k mužům a ženám vám odhalí tajemství vašeho i partnerovo těla.

Vědomé milování (Slow sex)

Pomalé vědomé milování otevírá úplně nový svět intimního sdílení. Skrze pomalé vychutnávání si a prožívání sexu při plném uvědomění se stává prožívání citlivější, smyslnější a přináší více uvolnění. Budete se pak cítit mnohem více propojeni se svým partnerem i se sebou samými. Spíše, než aby vás sex vyčerpával, vás bude vyživovat. Vědomé milování je lék proti neustále se zrychlujícímu tempu moderního života.

Erotická meditace

Aby ti z vás, kteří na kurzu nebudete s partnerem, nebyli ochuzeni o vědomé milování, naučíme vás sólo orgasmickou meditaci (vědomé sebemilování) z Orgasmické jógy jako bonus k tomuto kurzu.

Jak kurz probíhá?

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová, masážní kurz, pro jednotlice, pro páry, skupina, osobní rozvoj, seberozvojTěšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a hry, inspirované naší osobní zkušeností.
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními - hrami, které vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednostem, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata, (jako jsou obecně na kurzech masáže, Orgasmická jóga, milostné techniky a další...) vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak dle své volby můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje (je-li kurz na hotelu). Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné (není li kurz certifikovaný)! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací
Martin Plas a Lucie Sitařová- lektoři partnerského tantrického kurzu na Tantrafestivalu

Organizace kurzu:

Termín: 18. 04 - 21. 04. 2019

Čtvrtek:

 • registrace  od 18:30  hod
  večeře od 19:00 hod
  program: 20:00 - 23:00 hod

Pátek a sobota:

 • program: 10:00 - 19:00 hod
  pátek večer: 20:00 - 22:00 hod dobrovolný wellness (sauna + bazén)
  sobota večer: 20:00 - 23:00 program s dobrovolnou účastí

Neděle:

 • program: 10:00 - 16:00 hod

Kurzovné:

 • dvojice: 6 900 Kč

Místo konání: upřesníme

Wellness večer:

Ubytování a strava: upřesníme

 • Ubytování i strava se platí na místě.
 • Ubytování + plná penze pro pár: 4 680 Kč / zahrnuje 3 noci a plnou penzi počínaje večeří v pátek a konče obědem v neděli pro 2 osoby.

Rezervace ubytování a stravy je automatická po zaplacení kurzovného!
Pokud jste vegetarián, nebo máte jinou dietu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.

TIP na dopravu z Prahy: doporučujeme přímé autobusové spoje ze zastávky Praha, Nemocnice Krč.

Co s sebou najdete ZDE!
Harmonogram kurzu

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Retreat pro páry

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Zranitelnost a intimita

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Kurz intimní masáže

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Kurz Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.