Kurz
Relaxační masáže pro uvolnění
a odpočinek

Na tomto kurzu se naučíte masážní techniky od konečků prstů až po konečky vlasů, milovaný protějšek vás za to bude zbožňovat! 

Tento kurz jsme vytvořili pro ty z vás, kteří milujete doteky, péči a společné chvíle, při kterých váš partner či partnerka vypne hlavu a užívá si vaši péči. Pokud chcete rozšířit svůj repertoár doteků a naučit se skvěle masírovat, tento kurz je skvělou volbou!

Možná vás lákají i naše další kurzy smyslných masáží, ale zatím se ostýcháte. Rozumíme vám. Tento kurz Relaxační masáže je ideálním začátkem série masážních kurzů, které vás jistě nadchnou!

Na tento kurz můžete přijít ve dvojci (zvýhodněná cena) nebo sami a najít si svého "maséra nebo masérku" mezi účastníky. V průběhu kurzu i masáží dbáme na respekt k vašim hranicím a potřebám. 

Ze srdce vám tento kurz doporučujeme. Proč? Díky osobní zkušenosti víme, že dokážeme-li věnovat čas a péči sobě, svému partnerovi nebo blízkým, potom se společně strávené momenty prohlubují.

partnerská relaxační masáž

Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.

Janaučitelka

O tomto kurzu:

Výuka relaxační masáže pro uvolnění a odpočinek prolíná prvky z různých masážních technik (thajské, tlakové, havajské, klasické atd.). Cílem kurzu je vás s těmito prvky esencialně seznámit a naučit vás intuitivně je využívat.

Základem výuky není primárně postavené na technickém naučení se přesných postupů a desítek hmatů (přestože jich dostanete zásobu), ale především na porozumnění vlivu různých doteků na tělo a mysl přijímajícího. Naučíte se také intuitivně volit a prolínat techniky, komunikovat s přijímající osobou o jejích potřebách a v neposlední řadě i zajímavé teoretické informace o psychologii masáže, neuropsychologii, etice, ale i anatomii a základních kontraindikacích.

Obsah:

výuka masážních relaxačních a regeneračních technik a hmatů

esenciální výklad vlivů masážních technik na tělesno, psychickou i energetickou rovinu

techniky prohlubující partnerskou polaritu - mužský a ženský princip

základy anatomie, kontraindikací, etiky a "masážní" psychologie

Datum konání:

23. - 24. 6. 2018

Kurz je určen:

pro jednotlivce
(dvojce: SLEVA 1000 Kč)

Místo konání

Příběnická 8 Praha 3

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací
intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Organizace kurzu:

Termín: 23. - 24. 6. 2018

  • sobota: 10:00 - 19:00 hod
  • neděle: 10:00 - 18:00 hod

Místo konání: Příběnická 8, Praha 3, Žižkov

Kurzovné:

  • 2900 Kč / jednotlivec
  • 4800 Kč / pár

Možnost přespání v hotelu přímo na místě konání.
Nutnost rezervovat individuálně co nejdříve zde:

Strava není v ceně kurzu.

Pomůcky:

  • Prostěradlo, větší a menší ručník, pohodlné oblečení, sárong (plážový šátek), kokosový olej.
Co s sebou najdete ZDE!

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Kalendář akcí

Kurz Relaxační masáže pro uvolnění a odpočinek

Tento kurz je zaměřen na relaxační a regenerační (neintimní) techniky, které zdokonalí vaše dovednosti. Naučte se masáže od konečků prstů po hlavu, milovaný protějšek vás za to bude zbožňovat.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže pro muže a ženy

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Vaginální mapování (a práce s intimními jizvami)

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Kurz Profesionální a etický přístup

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.