Retreat kurz pro páry

termín bude upřesněn

Vysočina

Pro jednotlivce i pro páry

Masáže * erotická meditace * orgasmická jóga – vědomá erotická praxe

Oslavte počínající jaro společně s námi na tomto jedinečném kurzu. Techniky sexuologické práce s tělem nejsou mechanickými návody rozkoše, ale jemnými nástroji, jejichž prostřednictvím můžete navázat spojení s vlastním tělem. Na základě ohlasů účastníků našich kurzů jsme do tohoto (velkého velikonočního) kurzu vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější metody, které v našem partnerství a v práci s klienty používáme. Kurz nezahrnuje pouze párové techniky, ale i sólovou praxi.

 

Intimní splynutí:

kurz pro jednotlivce i páry

Zveme vás na společnou cestu,
která je klíčem ke zdroji potěšení i osobního růstu.

 

masáže* erotická meditace * orgasmická jóga – vědomá erotická praxe

Oslavte počínající jaro společně s námi na tomto jedinečném kurzu. Techniky sexuologické práce s tělem nejsou mechanickými návody rozkoše, ale jemnými nástroji, jejichž prostřednictvím můžete navázat spojení s vlastním tělem. Na základě ohlasů účastníků našich kurzů jsme do tohoto (velkého velikonočního) kurzu vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější metody, které v našem partnerství a v práci s klienty používáme. Kurz nezahrnuje pouze párové techniky, ale i sólovou praxi.

Sólová praxe

Protože praxe se sebou samotným je nejlepší cesta, jak můžeme rozvinout a prohloubit svou intimitu a sexualitu, osvobodit se od studu a předsudků a objevit své erotické já. Sexualitu můžeme přirovnat k ohni: “V sexu je třeba soustředit se nejprve na sebe, abychom dokázali rozhořet svůj vlastní sexuální oheň a pak ho mohli spojit s ohněm partnera. Síla plamene se potom násobí.“ Budeme mapovat a poznávat své vlastní intimní touhy a potřeby. Budeme se učit přijmout svou sexuální jedinečnost.

Párové a skupinové techniky

Na kurz můžete přijet v páru nebo i jednotlivě. Páry podporujeme aby praktikovali cvičení spolu. Pokud nepřijedete na kurz v páru, nic se neděje. Podle vašich preferencí si můžete vybrat, zda (příp. do jaké míry) si budete chtít techniky vyzkoušet s někým, kdo přijel na kurz také sám, nebo zda budete chtít cvičit sami. I tato praxe v páru nebo ve skupině silně podporuje osobní růst a sebepoznání. Praxe též podpoří a prohloubí partnerskou intimitu. Na kurzu vždy respektujeme vaše osobní hranice a vy sami si můžete vybrat, jakým způsobem chcete techniku provést či neprovést.

"Čeho si opravdu vážím, je to, že jsem poznala sexualitu jako takovou... S vámi při různých cvičeních jsem prožila orgasmus, i když muž byl na druhým konci místnosti. Tak silnou vášeň jsem neprožívala ani, když jsem se uspokojovala sama...bylo to překrásný...:-) Určitě bych chtěla pochválit všechna cvičení. Každé cvičení mělo něco za úkol. Poznat ostatní, poznat sebe, poznat bolest, poznat lásku... Co cvik to něco nového a já si z každé lekce něco odnesla"...

Verčaúčastnice kurzu
intimní splynutí, zamilovanýpár, láska, vášeň, ložnice

OBSAH KURZU

 

 • trénink zaměření pozornosti
 • techniky práce s dechem, pohybem a hlasem
 • výuka masáží, včetně intimních masáží
 • Erotickáá meditace
 • Orgasmická jóga, obrácení pozornosti k vlastní intimitě a prozkoumání její svobody a hloubky
 • neintimní techniky zvyšování vašeho orgasmického potenciálu

CO VÁM KURZ UMOŽNÍ

 

 • objevit nové dimenze v prožívání vlastní sexuality
 • zvýšit vitalitu, lásku a radost ve svém životě
 • navrátit vášeň i hloubku do svého sexuálního života
 • objevit a přijmout své sexuální touhy a potřeby
 • objevit svou vlastní sexuální jedinečnost
 • naučit se milovat své tělo
 • rozšířit svůj orgasmický potenciál
 • prohloubit blízkost v intimitě se svým partnerem
 • uvolnit proud sexuální energie a odstranit sexuální dysfunkce
 • naučit se zacházet se sexuálním napětím
 • a možná i zažít rozšířené a extatické stavy vědomí

INFO

Datum konání:

termín bude upřesněn

Kurz je určen:

Pro páry i jednotlivce

Místo konání

Hotel Luna, Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavou

intimní splynutí, Lucie Sitařová, sexological bodywork

 

V rámci tohoto kurzu vás provedeme světem vědomého doteku a naučíme vás pracovat se svou sexuální energií. Zároveň vám předáme klíč k vašemu erotickému já a k vašemu prožívání intimity, v němž nejde primárně o vzrušení, ale o otevření se všem pocitům od radostných po bolestné. Všichni očekáváme, že naše intimní prožitky, většinou s partnerem, ale i se sebou samotnými, budou vždy jen pozitivní. Jenže stejně jako ostatní oblasti života, i sexualita je velmi pestrá – od totální extáze až třeba k nepovedenému „propadáku“. Ale to vše jsme my. Toto uvědomění vede k hlubokému odpuštění si a přijetí sama sebe, svých erotických potřeb a ve vztahu s partnerem potom k prohloubení blízkosti mezi vámi. Na fyzické úrovni se tím otevře cesta k větší smyslnosti a jiskření, na psychické úrovni dochází k většímu souladu a radosti ze vztahu a společného prožívání.

CO JE TO ORGASMICKÁ JÓGA

 

Co je Orgasmická jóga? „Myšlenka Orgasmické jógy je doslova jít sám do sebe. Naplň svou plnou pozornost sám sebou; přijď, staň se a buď svobodný.“ Je to pravidelná erotická praxe (pravidelnost je na místě, stejně jako v józe), nebo-li vědomá masturbace. Pomůžeme vám rozšířit pohled na to, co všechno je v sebedoteku možné. Partnera na Orgasmickou jógu shánět nemusíte – toho hlavního už máte a jste to vy sami 🙂 Jde vlastně o cvičení vědomé masturbace.

Slovo „masturbace“ zní poněkud tvrdě a při jeho vyslovení se kdekdo zježí. Fakt, že tolik lidí je odpuzováno myšlenkou na masturbaci a nikdy by si ani nepomysleli nebo nemluvili o masturbaci vášnivě a s láskou, je známkou síly, jaká je v ní ukryta. Dotýkání se sebe sama ukrývame pod závoj rozpaků a mlčení. Pod tím závojem je stud. Stud je velmi mocný, je jako dveře, které vedou ke svobodě a které si před sebou zavíráme: „Když cítíš rozpaky, držíš svou energii zpátky. Stud je mapou ke tvé síle. Jdi skrze ty dveře a zjisti, co je na druhé straně.“ V každém aspektu sexuality platí, že čím větší je stud, tím více potěšení a síly se pod ním skrývá. Sexuální stud skrývá často hlubší stud být naživu....

„Pokud překonáš studu a vinu, ve které jsme ohledně sexuality všichni vyrostli, začne se vytvářet dlouhotrvající vizuální a emocionální otisk na tvé psychice, začneš se vidět jinak a existovat pohodlněji a přirozeněji. Staneš se mnohem odolnější a budeš dýchat přirozeněji v rámci vlastního bytí. A to všichni zoufale potřebujeme. Když necháš za sebou svou vinu a stud ohledně milování sebe sama, začneš také odkládat všechny možné druhy psychologických resistencí ohledně toho, kdo jsi. Začneš cítit, kdo jsi, a že jsi silný a krásný. Experimentuj!“

Schopnost vzrušit sebe sama bez spoléhání se na nějaký vnější zdroj vzrušení (fantazie či porno) je zásadní pro vaši erotickou svobodu a sexuální zdraví. Pokud jste ztratili vaši schopnost vzrušit se pouhým dotýkáním a bytím v přítomnosti se svým fyzickým já, můžete se toto znovu naučit díky orgasmické józe.

Jak kurz probíhá?

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám. Cvičení se nemusíte účastnit nebo je můžete absolvovat v soukromí svého pokoje.

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a cvičení, inspirovaná naší osobní zkušeností.

Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními, která vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednosti, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata, jako jsou, masáže, orgasmická jóga, milostné techniky a další, vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak, dle své volby, můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje. Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.

Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

"Informace a techniky které budete moci poznat na tomto kurzu mi přinesly nejen pozitivní výsledky v mé práci s klienty, ale hlavně mi otevřely oči a jako pavučina propojily mnoho zdánlivě nesouvisejících informací, v mé práci vlastně nezbytných. Neopomínám ani osobní transformaci, kterou jsem díky uvědomování prošel a stále procházím. Každá informace, technika a postup, které vám chci zprostředkovat touto intenzivní formou mi do mé práce vnesla jistotu dobře odváděné práce.  Abych vám tyto informace mohl předávat, prošel jsem výcvyky a kurzy, jejichž ceny se pohybovaly v desítkách tisíc korun, stovky hodin jsem ztrávil učením a praxí jistě mnohem mnohem víc."

Martin P.Lektor kurzu

Organizace kurzu:

Termín: termín bude upřesněn

Místo konání: Hotel Luna, Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Kurzovné:

 • osoba: 3990 Kč
 • dvojice:  5990 Kč (tzn. 2 osoba platí pouze 2000 Kč)

* Ubytování a strava nejsou v ceně kurzu - ubytování je zarezervováno na dvoulůžkových pokojích, ale HRADÍ SI JE KAŽDÝ ÚČASTNÍK INDIVIDUÁLNĚ NA MÍSTĚ. Pro více informací o ubytování volejte na tel. 569 738 800 a uveďte prosím, že jste kurzisty Intimního splynutí.

 • UBYTOVÁNÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI PRO 1 OSOBU S PLNOU PENZÍ: 800 Kč / noc
 • UBYTOVÁNÍ V JEDNOLŮŽKOVÉM POKOJI PRO 1 OSOBU S PLNOU PENZÍ: 1000 Kč / noc

* Pokud máte zájem o jednolůžkový pokoj, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky v přihlášce.

* Do poznámky prosím uveďte, zda máte určité požadavky ohledně stravy.

Co s sebou najdete ZDE!
Časový harmonogram kurzu

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

Konferenční hotel Luna

Konferenční hotel Luna je největším hotelem v okolí Ledče nad Sázavou. Nachází se v krásném prostředí v lesích, na břehu rybníka. Díky své strategické poloze ve středu republiky je dobře dostupný jak z Prahy, tak z Brna.

Více informací naleznete na www.hotelluna.cz

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Přihlášky spustíme již brzy.

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Retreat pro páry

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Zranitelnost a intimita

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Kurz intimní masáže

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Kurz Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.