Pro účastníky festivalu

Kurz v hodnotě
4400 Kč/os
a 8800 Kč/pár 
pro vás jen za
3300 Kč/os a 5850 Kč/pár
Hodnota obsahu kurzu je však mnohem vyšší!

16. - 19. 11. 2017

Kurz

Zranitelnost a intimita

... o lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ...

Navraťte své intimitě život

skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Pro páry

i pro jednotlivce

Tyto ceny platí jen dnes a jen pro vás!
NEVÁHEJTE!

Ubytování a strava
1500 Kč
Vegetariánská sträva
Spaní na madracích ve vlastním spacáku
Jednotlivec
4400
3300 Kč
Ročně
Akce pro účastníky Tantrafestivalu
Ušetříte 1100 Kč

 

 

 Čtyři dny, které... 

 

 

 

...vám změní život!

 

Další krásný kurz Školy Intimního splynutí vás provede hlubšími tématy, které postupně a nevyhnutelně krystalizují na povrch v dlouhodobém partnerském vztahu.

 

Ukážeme vám, jak skrze komunikaci, milování a porozumění zvládat období, kdy vztah a sexualita slábne, a jak do vašeho života navrátit intimní plnohodnotnost a hloubku.

Kurz vás prakticky seznámí s tématem intimního léčení a navázání hlubšího vztahu prostřednictvím partnerských masáží a milostných technik, jako např. Vaginální mapování a vědomé léčivé milování, ale i technik vzájemného porozumění ve verbální i nonverbální komunikaci.

Nečekejte na zklamání - vyživujte radost!

 

 

Naše sexualita se přirozeně vyvíjí a mění. Je nevědomě ovlivňována předešlými zkušenostmi od dětství až do dospělosti. V určitých fázích vztahu se objevují "kostlivci ve skříni", u kterých si často nejsme ani vědomi jejich pravé příčiny. Vnímáme jen jejich projevy na fyzické úrovni, které nám nejsou příjemné.

Může to být nechuť se milovat, pocit stažení, bolesti, ale i chronické gynekologické potíže, rezignace či popudlivost a u mužů navíc erektilní dysfunkce či předčasné vyvrcholení.

Pokud se začne sexualita a blízkost zvolna vytrácet ze vztahu, zcela jistě si jeden z partnerů začne někde nějakou aférku, nebo vnitřně rezignuje, stane se zahořklým a deprimovaným, nebo se nechá pohlcovat jinými věcmi. Počítačem, televizí, prací, sportem a už si ani neuděláme čas na svého partnera.

Brání i vám tyto projevy prožívat plnohodnotný partnerský život? Pomůžeme vám to změnit! Ukážeme vám, jak využít a změnit vše, co vám brání v prožívání naplňujícího intimního života.

Co vám přinese tento kurz?

Vzájemné porozumění a fáze vztahu.

Základem harmonického vztahu je porozumění, ale jsme toho schopni, když často ani nerozumíme tomu, co se děje v nás samotných? Nebo to neumíme sdělit partnerovi tak, aby to pochopil? Podíváme se na to, jak více porozumět sobě i partnerovi. Kromě jiných technik vám k tomu pomůže, když s námi odhalíte tří roviny intimity a sexuality a uvědomíte si, jakou pozici v nich zastáváte vy a jakou váš partner.

Léčivé ženské masáže - základy vaginálního mapování

Naučíme vás masáž, která pomáhá ženám uvolňovat vše, co si ve spojení se svou intimitou nesou. Pro ženy je totiž vagína, děloha a celá pánev psychosomatickým mostem mezi vnějším a vnitřním světem a cokoliv, co na ženu vytvářelo v životě nátlak či překračovalo její hranice (např. porod a jizvy, nátlak při milování, nepříjemné gynekologické prohlídky a zákroky, zneužívání, ale i nátlak na ni jako ženu obecně a mnohem více...), se ukládá v pánevní oblasti a později se projevuje jako bolest, necitlivost, stažení-vaginismus, frigidita, anorgasmie či chronické gynekologické potíže, atd.... Tak mohou intimní masáže pomoci ženě podobně, jako klasické masáže pomáhají uvolňovat stres usazený na šíji.

Masáž rozetky a prostaty - prevence i potěšení

Napětí z neustále se zrychlujícího tempa moderního života a zvyšujících se nároků se ukládá v různých částech těla. Uvědomte si, jak často prožíváme stres a stahujeme svěrače. Není divu, že mnoho mužů má problémy s erekcí, předčasnou ejakulací či prostatou. Například zbytněním, jako by se všechny ty stresy v ní ukládaly... Naučíme vás citlivým přístupem tuto oblast uvolnit a najít v ní potěšení. Současně je masáž prostaty ideální prevencí zdravotních potíží a podporuje správné fungování erekce.

Vědomé milování (Slow sex)

Pomalé vědomé milování otevírá úplně nový svět intimního sdílení. Skrze pomalé vychutnávání si a prožívání sexu při plném uvědomění se stává prožívání citlivější, smyslnější a přináší více uvolnění. Budete se pak cítit mnohem více propojeni se svým partnerem i se sebou samými. Spíše, než aby vás sex vyčerpával, vás bude vyživovat. Vědomé milování je lék proti neustále se zrychlujícímu tempu moderního života.

Orgasmická meditace

Aby ti z vás, kteří na kurzu nebudete s partnerem, nebyli ochuzeni o vědomé milování, naučíme vás sólo orgasmickou meditaci (vědomé sebemilování) z Orgasmické jógy jako bonus k tomuto kurzu.


"Objevte rovnováhu mezi mužským vědomím a ženskou energií, láskou a sexem, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem."

Martin & Lucieautoři a lektoři kurzu

Na kurzu se naučíte:

Otevřeně sdílet své potřeby, techniky harmonické komunikace a vzájemného porozumění.

Smyslné masáže a dechové techniky nacítění se na partnera/partnerku

Základní princip Vaginálního mapování

Techniky pomalého vědomého milování


Jak kurz probíhá?

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám. Cvičení se nemusíte účastnit nebo je můžete absolvovat v soukromí svého pokoje.

Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními, která vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednosti, které využijete v hlavních tématech kurzu. Hlavní témata, jako jsou, masáže, orgasmická jóga, milostné techniky a další, vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu. Následná praktická cvičení hlavních témat pak, dle své volby, můžete provádět s vybraným nebo svým partnerem ve skupině či v soukromí svého pokoje. Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a cvičení, inspirovaná naší osobní zkušeností.

Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

Komu je kurz určen:

Pokud je vám více než 18 let a zajímá vás téma osobního rozvoje skrze intimitu, je tento kurz určen právě pro vás! Je určen všem. Můžete být zadaní či ne, čerstvě zamilovaní nebo v dlouhodobém vztahu, bez ohledu na sexuální orientaci a preferenci. Každému ze srdce tento kurz doporučujeme. Proč? Díky osobní zkušenosti víme, že rozumíme-li sobě i svému partnerovi, je vše mnohem snadnější a krásnější!

 

Pro páry i jednotlivce, kteří:

  • chtějí otevřít prostřednictvím svého těla i své srdce. Jednoduše proto, že je to možné a obohacující
  • se neumí bezprostředně otevřít dotekům, stimulaci
  • zažily nepříjemné sexuální zážitky a nyní nedokážou prožitek cítit tak intenzivně, jak je to možné a přirozené
  • řeší partnerskou krizi nebo nedorozumění, pocity nepochopení z jednání ve vztahu
  • touží zkvalitnit svůj život objevením toho, co jim schází nebo přináší radost
  • se chtějí naučit komunikovat v páru vhodným a jasným způsobem ohledně svých sexuálních potřeb

REFERENCE

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.

Klárapodnikatelka

Cítil jsem, že jsem vnitřně zaujal takovou mužskou, drzou, divokou energii, které moc nedovoluji se projevit. Vnitřně jsem v tom projevu pociťoval radost a viděl jsem, že partnerce to dělalo také radost. Uvědomil jsem si, že bejt drzej, odvážnej, zařvat, popadnout lidi a "vrazit do nich", mi dovoluje taky předat do svého okolí více sám sebe a své lásky. Prostě, tohle jsem byl JÁ.

Alešprogramátor

"Čeho si opravdu vážím, je to, že jsem poznala sexualitu jako takovou... S vámi při různých cvičeních jsem prožila orgasmus, i když muž byl na druhým konci místnosti. Tak silnou vášeň jsem neprožívala ani, když jsem se uspokojovala sama...bylo to překrásný...:-) Určitě bych chtěla pochválit všechna cvičení. Každé cvičení mělo něco za úkol. Poznat ostatní, poznat sebe, poznat bolest, poznat lásku... Co cvik to něco nového a já si z každé lekce něco odnesla"...

Verčakurz Zranitelnost a intimita

PRAKTICKÉ INFORMACE

Autoři a lektoři kurzu

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB
Certified Sexological Bodyworkers

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací

Organizace kurzu

Termín: 16. - 19. 11. 2017

Místo konání: Řevnice (u Prahy) Slunečná 292

Kurzovné pro jednotlivce: 4400 Kč ( 1100 Kč/osoba/den)

Kurzovné pro milenecký pár: 
SLEVA PRO PÁR 1000 Kč
7800 Kč 8800 Kč (975 Kč/osoba/den)

Ubytování: 200 Kč/osoba/den
Na místě matrace + vlastní spacák 

Plná vege. penze: 300Kč/osoba/den

Ubytování a strava se doplácí na místě: 1500 Kč/os/pobyt+strava.

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Vyplňte prosím do poznámky v přihlášce jméno a email svého partnera/partnerky.

PŘIHLÁŠKY SPUSTÍME JIŽ BRZY!

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže pro muže a ženy

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.