Praha

Kurz
Sexual Power of The Man

Probuď svou vnitřní sílu a svět už nikdy nezůstane stejný.

 

Tento vyjímečný trénink pro muže - 1. ze série Soldier of Love™ - bude nabitý informacemi, cvičeními a díky účasti úžasných modelek i skvělou praxí, díky které se naučíte probouzet maximální potenciál vaší síly, vědomé práci se vzrušením a sexuální energií, sexuální magii, uvolňování vzrušení, techniku Velkého tahu a další taoistické techniky extatického milování...

Pro muže

Do kurzu zbývá:

 

 zbav se bolesti...

 

 

a otevři se potěšení a lásce!

CO VÁM PŘINESE TENTO KURZ?

Na prvním ze série kurzů Soldier of Love™ projdete tréningem vaší mužské sexuální síly, výkonnosti, odhodlání a schopnosti vydat ze sebe maximum pro naplnění naší "mise".

Vzpomeňte si, jak vám říkali, že správný muž si má jít za svými cíly a postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Pokud se k tomu nemůžete pořád dostat, stačí, když se propojíte se svou sexuální energií a získáte nejen sílu, ale i chuť to udělat. Svým penisem totiž penetrujeme kromě těla své ženy také celý svět a naplňujeme tak svou mužskou podstatu. Pokud ale vaše sexualita dynamicky neproudí, skomírá i vaše tvůrčí síla a schopnost seberealizace.

Tento vyjímečný trénink pro muže bude nabitý informacemi, cvičeními a díky účasti úžasných asistentek i skvělou praxí, díky které se naučíte probouzet maximální potenciál vaší síly, vědomé práci se vzrušením a sexuální energií, sexuální magii, uvolňování vzrušení, techniku Velkého tahu a další taoistické techniky extatického milování…

Rozšiřte své zkušenosti,

buďte tím mužem, kterým jste vždy toužili být.

Těšíme se na Vás.


NA KURZU SE NAUČÍTE:

Probouzení maximálního potenciálu vaší mužské sexuální síly a zlepšení výkonu

Uspokojíte nejen sami sebe a svou partnerku v posteli, ale posílíte i všechny ostatní aspekty svého života.

Techniky kontroly ejakulace a prodloužení prožitku při sexu

Díky umění kontroly ejakulace můžete předejít předčasnému vyvrcholení a zároveň zvýšit svou citlivost. Tyto techniky vám umožní dosahovat extatických prožitků, naučíte pracovat se svou sexuální energií, takže ji po vyvrcholení přestanete ztrácet a naopak ji začnete využívat pro osobní růst a zkvalitnění života.

Různé techniky milování

Techniky, při kterých využijete nabyté zkušenosti, jako jsou: probouzení maximálního potenciálu síly, vědomá práce se vzrušením a sexuální energií, sexuální magie, uvolňování vzrušení, technika velkého tahu, taoistická technika extatického milování a mnohem více.

Práce se záměrem

Sexuální energie je nejsilnější tvořivá energie, kterou dokáže naše tělo vytvořit. Často jí ze sebe prostě jen vybijeme a tak s ní nevědomě plýtváme. Naučíte se, jak můžete sexuální energii využívat pro posílení svých životních záměrů.

 

Těšit se můžete nejen na teorii,
ale hlavně na praktické ukázky a cvičení,
inspirovaná naší osobní zkušeností.

 

KOMU JE KURZ URČEN:

Kurz je koncipován pro muže a dvojice. Pokud je vám více než 18 let a zajímá vás téma osobního rozvoje skrze intimitu, je tento kurz určen právě pro vás!

 

Hlásit se může:

  • muž
  • žena jako asistentka - v případě zájmu se registrujte ZDE

REFERENCE

Cítil jsem, že jsem vnitřně zaujal takovou mužskou, drzou, divokou energii, které moc nedovoluji se projevit. Vnitřně jsem v tom projevu pociťoval radost a viděl jsem, že partnerce to dělalo také radost. Uvědomil jsem si, že bejt drzej, odvážnej, zařvat, popadnout lidi a "vrazit do nich", mi dovoluje taky předat do svého okolí více sám sebe a své lásky. Prostě, tohle jsem byl JÁ.

Alešprogramátor

PRAKTICKÉ INFORMACE

Autoři a lektoři kurzu

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB
Certified Sexological Bodyworkers

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací

Organizace kurzu

Termín:

  • sobota: 10:00 - 19:00 hod
  • neděle: 10:00 - 18:00 hod

Místo konání: Příběnická 8, Praha 3, Žižkov

Kurzovné:

  • 6990 Kč / jednotlivec

Možnost přespání na matraci přímo na místě konání.

  • 100Kč / jednotlivec

Strava není v ceně kurzu.

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Jedete-li na kurz ve dvojici, vyplňte prosím dvě přihlášky
(První s plnou cenou a druhá se zvýhodněnou cenou)

a do poznámky v přihlášce uveďte jméno svého partnera/partnerky.
(V našem systému se pak automaticky ukazuje počet přihlášených = počet účastníků)

Registrace na tento kurz je již uzavřena.

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Retreat pro páry

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Zranitelnost a intimita

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Kurz intimní masáže

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Kurz Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.