8. 8. 2017, 20:00

Live vysílání
Jak na ženy smělé i nesmělé

Inspirace pro muže i pro ženy

Pro muže

Pro ženy

Pro milující se páry

Jste žena a chcete zjistit, jak v sobě probudit více radosti a smělosti?

Jste muž a chcete zjistit, jak toto v ženě probudit, aniž by se žena cítila do intimností tlačena a naopak po nich toužila?

 

Jmenuji se Martin Plas a jsem Sexological bodyworker, partnerský a intimní kouč, tantrický masér a v neposlední řadě partner neméně náročné ženy než jsou ty vaše - Lucie Sitařové, průvodlyně ženskou intimitou, se kterou vám odhalíme tajemství ženské smělosti.

V posledních letech jseme se setkal se stovkami žen, které hledaly více potěšení, lásky či radosti ve svém životě. A i se zástupem mužů, kteří se drželi za havu a chtěli tomu porozumět...

„Jednou chce hladit, jindy zas abych byl pořádný chlap. Jednou mě odmítá a pak z ničeho nic máme vášnivý sex. Nerozumíme tomu…“ Stěžují si muži. Ale vlastně ani ženy neví, co přesně chtějí, ale ví přesně, když to nedostávají… a pak je oheň na střeše, tichá domácnost či egoistické souboje…

 

Není těžké probudit lásku, vášeň a radost v ženě, když ji pochopíte, asi jako není těžké otevřít dveře, když máte klíč…

 

Já ten klíč mám a rád ho nakopíruji každému muži a ženě. Porozumnění jeden druhému je totiž cesta k trvale krásnému a hlubokému vztahu. Hluboké intimitě a vzájemné lásce.

Vysílat budeme zde: 

https://www.facebook.com/intimnisplynuti.ccsb/?fref=ts

 

DOZVÍTE SE...

  • Na tomto LIVE VYYSÍLÁNÍ ZDARMA vám s Lucií odhalíme principy proměnlivosti ženské duše.
  • Ukážeme vám některé příklady ze života a odpovíme vám na otázky jako: Kdy a jak se v ženě probouzí touha po vášnivém milování? Co potřebuje žena, která „na sex není“?
  • Společně s Lucií vřele zveme na LIVE VYSÍLÁNÍ ZDARMA všechny kdo máte zájem více porozumnět ženám.

 

PS: Dokud ženám nerozumíme, je to jako otevírat zámek kancelářskou sponkou 🙂

PRAKTICKÉ INFORMACE

Lektoři

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB
Certified Sexological Bodyworkers
 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

 

Kdy: 8. 8. 2017, 20:00

Kde: Facebook stránka Intimní splynutí

Cena: ZDARMA

 

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže pro muže a ženy

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Kurz Profesionální a etický přístup

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.