16. - 17. 12. 2017, Praha

Kurz
Umění intimní masáže pro muže a ženy

Vol. 2

Od erotické meditace k extatickým prožitkům

 

Pro muže

Pro ženy

Pro milující se páry

Do kurzu zbývá:

 

 Dva dny, které... 

 

 

...vám změní život!

CO VÁM PŘINESE TENTO KURZ?

Umění intimní masáže - Martin Plas a Lucie Sitařová

Umění intimních masáží, to je víc než jen skvělý intimní zážitek. Je to probuzení svého těla, vědomí i mysli. Je to navázání kontaktu se sebou. Je to příležitost projevit se a být sám sebou. Odhoďte předsudky a přijďte prožít něco výjimečného. Máte možnost získat úžasné informace, vidět inspirativní ukázky a budete-li chtít, můžete zažít i srdce otvírající a tělo oživující cvičení a momenty dávání a přijímání masáží.

Většina lidí zná jeden až dva způsoby jak uspokojit sebe a jeden až tři způsoby jak uspokojit partnera. Většinou je tento postup výsledkem nejefektivnějšího způsobu, jak nejrychleji a nejsilněji “udělat” sebe či svého partnera. Při přicházejícím orgasmu je často celé tělo v napětí, aby sexuální energii natlačilo do pohlaví a dosáhlo tak příjemného, ale vyčerpávajícího vrcholu.

Poznáváte se v něčem z toho co zde popisuji? Pokud toto čtete, nepochybně už i víte, že od sexu a vzrušení můžem dostat mnohem víc. Můžeme z něj čerpat energii, můžeme se cítit extaticky, můžeme  se dotknout svých nejniternějších témat, můžeme milovat celý vesmír, nebo v sobě probozet divokost šelmy. Ženy mohou ejakulovat, muži prožívat celotělové multiorgasmy. Můžeme své tělo léčit, nebo si jej užívat. A můžeme tyto zážitky sdílet i sprostředkovávat s milovanou osobou.

Rozšiřte své zkušenosti, těšíme se na Vás.


NA KURZU SE NAUČÍTE:

Umění intimních masáží a rozdíl mezi mužským a ženským vnímáním - sexuální polarita

Tantrické a taoistické techniky masáží lingamu-penisu a joni-vagíny

Techniky pro energetický celotělový orgasmus, multiorgasmus

Techniky práce se sexuální energií

 

Na kurzu zažijete spoustu legrace a zážitků,

které vedou k osobnímu i partnerskému růstu

a páry se do sebe znovu zamilují.

 

KOMU JE KURZ URČEN:

Pokud je vám více než 18 let a zajímá vás téma osobního rozvoje skrze intimitu, je tento kurz určen právě pro vás!

Můžete být zadaní či ne, čerstvě zamilovaní nebo v dlouhodobém vztahu, bez ohledu na sexuální orientaci a preferenci. Každému ze srdce tento kurz doporučujeme. Proč? Díky osobní zkušenosti víme, že rozumíme-li sobě i svému partnerovi, je vše mnohem snadnější a krásnější!

 

Pro ženy, muže a páry, které:

  • chtějí prostřednictvím svého těla uvolnit mysl, otevřít svá srdce a dopřát si více potěšení a smyslných prožitků, jednoduše proto, že je to možné a obohacující
  • chtějí posílit svůj mužský či ženský princip
  • chtějí více porozumět mužům a ženám, jejich chování a sexualitě
  • jsou stažení, uzavření, neumí se bezprostředně a vědomě otevřít dotekům, stimulaci či lásce
  • touží zkvalitnit svůj život objevením toho, co jim schází nebo přináší radost

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem
k vašim hranicím a potřebám.

Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme zábavnými cvičeními, která vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednosti, které využijete v hlavních tématech kurzu.
Hlavní témata, jako jsou, masáže, orgasmická jóga, milostné techniky a další, vám přibližujeme skrze smělé ukázky, při kterých nic neskrýváme. Naše otevřenost pak velmi rychle inspiruje i ostatní a vede je k přirozenosti a jádru daného tématu.
Následná praktická cvičení hlavních témat pak, dle své volby, můžete, ale nemusíte provádět a to buď se svým nebo s vybraným partnerem. Praxe ani střídání "partnerů" nejsou povinné! Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.

Těšit se můžete nejen na teorii, ale hlavně na praktické ukázky a cvičení, inspirovaná naší osobní zkušeností.

Při práci ve skupině vzniká podporující atmosféra s vysokým potenciálem pro osobní rozvoj.

REFERENCE

Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.

Janaučitelka

Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.

Klárapodnikatelka

Cítil jsem, že jsem vnitřně zaujal takovou mužskou, drzou, divokou energii, které moc nedovoluji se projevit. Vnitřně jsem v tom projevu pociťoval radost a viděl jsem, že partnerce to dělalo také radost. Uvědomil jsem si, že bejt drzej, odvážnej, zařvat, popadnout lidi a "vrazit do nich", mi dovoluje taky předat do svého okolí více sám sebe a své lásky. Prostě, tohle jsem byl JÁ.

Alešprogramátor

PRAKTICKÉ INFORMACE

Autoři a lektoři kurzu

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB
Certified Sexological Bodyworkers

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací

Organizace kurzu

Termín: 16. - 17. 12. 2017

  • sobota: 10:00 - 19:00 hod
  • neděle: 10:00 - 17:00 hod

Místo konání: Příběnická 8, Praha 3, Žižkov

Kurzovné:

  • 2500 Kč / jednotlivec
  • 4000 Kč / pár

Možnost přespání na matraci přímo na místě konání.

  • 100Kč/ jednotlivec

Strava není v ceně kurzu.

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Jedete-li na kurz ve dvojici, vyplňte prosím dvě přihlášky
(První s plnou cenou a druhá se zvýhodněnou cenou)

a do poznámky v přihlášce uveďte jméno svého partnera/partnerky.
(V našem systému se pak automaticky ukazuje počet přihlášených = počet účastníků)

 

REGISTRACE NA KURZ BUDE SPUŠTĚNA JIŽ BRZY.

Kalendář akcí

Školení pro profesionální masérky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Retreat pro páry

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Zranitelnost a intimita

O lásce a strachu, o otvírání se a prohlubování důvěry ... Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.

Kurz Probuzení vášně

Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Kurz intimní masáže

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Kurz Probuzení a léčení ženské sexuality

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Intimnight - Večer smyslných masáží

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Na tomto intenzivním kurzu jsme vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.