3minutová hra
Hra, která sbližuje...

🎁 NEJLEPŠÍ DÁREK 🎁

pro Vašeho partnera nebo partnerku je vaše pozornost, péče aspolečné zážitky. 
To vše  Vám pomůže prožít tato unikátní hra.
1.990 Kč

MP3 nahrávky

Videa

Společné intimní zážitky

Nyní jen za 990 Kč

Věděli jste, že intimita je nezbytnoá pro
duševní zdraví a pohodu?

Mnoho párů zapomíná budovat opravdovou partnerskou intimitu.

Intimita v partnerském vztahu vyjadřuje pocit blízkosti, spojení, pouta, ale také prožívání štěstí s milovanou osobou, vzájemné porozumění a ohleduplnost, poskytování si emocionální podpory a ocenění, intimní komunikaci.

Zeptejme se ale sami sebe. 
Kdy naposledy jsme cítili ke svému partnerovi takovou blízkost?
Kdy naposledy jsme si s partnerem povídali o tom co nás těší nebo čeho se obáváme?
Kdy naposledy jsme sdíleli své potřeby a opravdu jim naslouchali?
Kdy naposledy jsme i v naší ložnici cítili opravdové intimní splynutí?

V této uspěchané době tuto blízkost často zastíní každodenní shon, partnerství vystřídá rodičovství, nebo práce a naše komunikace se omezuje na "provozní". Není divu, že si pak mnozí z nás pod pojmem intimita představí už jen sex, který i tak často bývá spíše účelový, než aby byl projevem opravdové blízkosti.

3 minutová hra je psychologická metoda, která efektivně rozvýjí naši schopnost vnímat své a partnerovy potřeby a hranice a pomáhá nám tak být si blíž. Tato "metoda" je však příliž zábavná a přirozená, než abychom ji nenazívali partnerskou hrou.

3 minutová hra je zatím nejlepší a nejúčinější partnerskou hrou, kerou známe.

Co získáte v online kurzu?

3 minutová hra je skutečně nejlepší nástroj pro opětovné nebo i nové objevování opravdové intimity jak v partnerství, tak v sexuálním životě.
Tato hra nám jednoduchými principy zprostředkovává hlubokou zkušenost důvěry, otevřenosti, sdílení, sounáležitosti a psychické i fyzické blízkosti. 

 • Videa s teorií
  Na základě našich zkušeností vám poradíme, jak hru vnést do své domácí praxe. Popíšeme vám psychologické pozadí metody. Řekneme vám, jak překonat překážky, na které při praxi můžete narazit.
 • Praktické ukázky z praxe
  Každá hra má svá pravidla. Díky nim se naučíte něco nového. V praktických ukázkách vás s těmito pravidli seznámíme. Provedeme vás celou hrou.
 • Praktické MP3 nahrávky s vedenou praxí
  Praxi je dobré se naučit, ale současně ji prožívat. Pomůžeme vám s tím, aby jste od praxe neutíkali k videím a nahrajeme pro vás MP3 nahrávku, která vás provede praxí podobně, jako by jste byli na našem kurzu. MP3 si pak můžete jen pustit a nechat se vést.
 • PDF návody
  Zezačátku si možná vše nezapamatujete a bude se vám hodit jednoduchý tahák, který vám první kroky ulehčí.

Reference

V páru s manželkou mi 3 minutová hra přinesla jednoduchou a strukturovanou možnost, jak sdílet intimitu a blízkost, příležitost naplňovat své i její potřeby a navzájem se lépe poznávat.

JirkaPsycholog

Získejte kurz v předprodeji za skvělou cenu!