Zde si kurz můžete zakoupit a rovnou
se pustit do videí a praxe.
Čerpejte inspiraci a společné zážitky ještě dnes ...

Těšíme se na vás ve videích a nahrávkách. Martin a Lucie

Vlastnosti produktu

Popisná i ukázková videa

V kurzu najdete sekce s ukázkami, teorií, psychologickým pozadím i tipy co dělat, když se praxe nedaří.

PDF návody a materiály

Máte rádi věci na papíře a po ruce, 3minutová hra je jako každá jiná a její jednoduchá pravidla je dobré mít po ruce.

MP3 nahrávky

Mp3 návody jsou jednou z nejlepších věcí pro vaši praxi. Nemusíte si totiž nic zapsat a složitě pamatovat! My vás praxí provedeme, jako by jste byli na našem kurzu či sezení... Pohodlně se usaďte, pustťe přehrávač a zábava může začít...

Podílejte se na vývoji kurzu

Tento kurz budeme zdokonalovat a vy u toho můžete být od začátku. Pokládejte dotazy, přidejte se do FB skupiny a komunikujte... Bonusy a dodatečné materiály natočíme tak, aby vás co nejcíce podpořily.

Cena kurzu bude 2.990
Nyní v předprodeji jen

za 990Kč.

POUŽIJTE SLEVOVÝ KÓD
>> PREDPRODEJ << 

Rozhodli jsme se původní kurz rozšířit a proto je nyní v předprodeji jen za 990Kč.
Pokud vstoupíte do kurzu nyní, můžete rovnou začít s praxí, která se skládá ze cvičení, které tvoří polovinu 
3minutové hry. Také vás v kurzu již čekají videa s psychologickým pozadím hry a s návodem, jak překonat nezdary při společné praxi.  Další cvičení a videa se v kurzu budou postupně oběvovat.

 

V páru s manželkou mi 3 minutová hra přinesla jednoduchou a strukturovanou možnost, jak sdílet intimitu a blízkost, příležitost naplňovat své i její potřeby a navzájem se lépe poznávat.

Jirkapsycholog

Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší :o). Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky :o)

M. Novák

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@intimnisplynui.cz nebo volejte na 732 885 454

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.