3minutová hra
Hra, která sbližuje...

MP3 nahrávky

Videa

Společné intimní zážitky

KURZ JE PRO VÁS V PŘEDPRODEJI
POUZE ZA 990KČ
Z CENY 2.990KČ

Rozhodli jsme se původní kurz rozšířit a proto je nyní v předprodeji jen pro vás jen za 990 Kč.
Pokud vstoupíte do kurzu nyní, můžete rovnou začít s praxí, která se skládá ze cvičení, které tvoří 1. polovinu 3minutové hry.
Také vás v kurzu již čekají videa s psychologickým pozadím hry a s návodem, jak překonat nezdary při společné praxi.
Další cvičení a videa se v kurzu budou postupně oběvovat.

Jak ve vztahut udržovat intimitu,
která naplňuje a baví oba partnery?

Naučte se, jak rozvíjet váš intimní vztah, aby vás skutečně naplňoval a bavil a stal se tak základním kamenem vašeho partnerství.

Cítíte, že váš intimní život není takový, jaký byste si přáli?
Vaše představy o intimitě se rozchází a nemůžete najít k sobě cestu? 
Bojíte se, že už to lepší nebude a vy se s tím buď smíříte, nebo o vztah přijdete?

V poslední době se na nás obrací čím dál více žen a mužů, kteří jsou nespokojení s jejich intimním životem a frustrace ovlivňuje i jejich vztah.

 

"Já to chci méně, skoro už vůbec a jemu to nestačí. Někdy mu vyhovím, ale..."
"...Když chci sex, musím se jí doprošovat a cítím se jak škemral."
"Nevíme, co dělat..." svěřují se.

 

Ženy, které ztrácejí chuť na sex, se často bojí, že zklamou. Bojí se, že jejich partneři opustí rodinu, nebo že je začnou podvádět. Často pak vyhoví partnerovým sexuálním potřebám a mnohdy jsou i rády, že to netrvalo dlouho. Takový sexuální život jim nepřináší potěšení a ony pociťují stále více a více vnitřní prázdnotu, která se pomalinku dere na povrch. 

Muži se často cítí nepřijatí v sexu. Často to dávají za vinu ženě a jsou podráždění. Mají pocit, že mají tři možnosti, sex si nárokovat, hledat jinde, nebo volit vztah bez sexu. Ani jedna ale není příjemným řešením! 
Při snížené výkonnosti či předčasné ejakulaci se naopak cítí pod tlakem muži. Často se snaží vyhovět ženě, ale neví jak a komunikace vázne. Nejistota se občas nemile projeví i na jejich erekci. Muži mají pocit, že selhávají v roli milence.

 

Existuje nějaká jiná a příjemná možnost, jak společně intimitě vrátit život?

 

Představte si... 

 • Jaké by bylo, kdybyste každý večer cítili radost z blízkosti svého partnera, aniž byste se museli doprošovat?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že je váš intimní i partnerský vztah nezlomný a hluboký?
 • Co kdybyste měli nástroj, který umí přepsat nepříjemnou zkušenost na příjemnou realitu? Nástroj, který vám pomůže poznat sebe, svého partnera, probudit přitažlivost a zažívat intimní chvíle, na které jste zatím snad ani neměli pomyšlení?
 • Jak by vypadal do roka váš vztah, kdybyste opravdu slyšeli, co jeden od druhého potřebujete a uměli si v vyhovět v životě i v posteli?

Ano, my už víme, že tohle vše je možné a jak toho dosáhnout...

Martin a Lucie

Od r. 2012 prošlo našimi sezeními a kurzy stovky párů, kterým jsme pomáhali najít zpestření jejich intimního života a prohloubení partnerského vztahu.

V momentě, kdy jsme si uvědomili, že největší překážkou v radostném prožívání intimity a vztahů jsou hluboce zakořeněné návyky a vzorce chování vycházející z výchovy, nevhodných vzorů a informací nebo i nepříjemných zkušeností, začali jsme pracovat nejen s potěšením, ale současně a především s přepisem těchto návyků.

Začali jsme propojovat práci s tělem a psychologické metody tak, aby to naše klienty současně bavilo i jim to efektivně pomáhalo. 

Poté, co jsme před 3 roky zahrnuli novou "dotekově-psychologickou" metodu do naší práce, zaznamenali jsme mnohem znatelnější přínos pro páry, které nás vyhledaly.

 

Při pozorování jsme si začali všímat několika shodných kroků u klientů, kteří hodnotili výsledky naší spolupráce slovy: "Zase jsme se do sebe zamilovali!".

 

Odhalili jsme 3 věci, které ze vztahu na pokraji sil dokáží udělat hluboce intimní a silné partnerství.

 • Společná činnost -"praxe" 
  Dělají si na sebe čas, který je  pro ně důležitý a při kterém si věnují pozornost!
 • Láska nad Egem 
  Jsou spolu schopní komunikovat, i když se pohádají. Problém nevnímají jako něco, co je odděluje, ale jako společnou výzvu.
 • Berou se s humorem!
  Uvědomují si, že ani jeden není dokonalý a chybě se častěji zasmějí, než aby se zahrnovali výčitkami a stížnostmi.

Málokdo však tyto 3 věci dělá. Nejsme tak vychovaní. Vztah často považujeme za bezúdržbový mechanismus. Pokud není po našem, snadno se urážíme a rozčilujeme a velmi, velmi rádi svalujeme vinu na druhé. Toto jsou opačné 3 věci, které intimitu i vztahy ničí a propadá jim dle statistik stále více a více lidí...

Naštěstí vy nemusíte mít takto snadno zranitelný vztah, protože se tyto zlozvyky dají přepsat na nové 3 návyky...

 

Jak?

Věděli jste, že intimita je nezbytná pro
duševní zdraví a pohodu?

Mnoho párů zapomíná budovat opravdovou partnerskou intimitu.

Intimita v partnerském vztahu vyjadřuje pocit blízkosti, spojení, pouta, ale také prožívání štěstí s milovanou osobou, vzájemné porozumění a ohleduplnost, poskytování si emocionální podpory a ocenění, intimní komunikaci.

Zeptejme se ale sami sebe. 
Kdy naposledy jsme cítili ke svému partnerovi takovou blízkost?
Kdy naposledy jsme si s partnerem povídali o tom, co nás těší nebo čeho se obáváme?
Kdy naposledy jsme sdíleli své potřeby a opravdu jim naslouchali?
Kdy naposledy jsme i v naší ložnici cítili opravdové intimní splynutí?

V této uspěchané době tuto blízkost často zastíní každodenní shon, partnerství vystřídá rodičovství nebo práce a naše komunikace se omezuje na "provozní". Není divu, že si pak mnozí z nás pod pojmem intimita představí už jen sex, který i tak často bývá spíše účelový, než aby byl projevem opravdové blízkosti.

3 minutová hra je psychologická metoda, která efektivně rozvíjí naši schopnost vnímat své a partnerovy potřeby a hranice a pomáhá nám tak být si blíž. Tato "metoda" je však příliš zábavná a přirozená, než abychom ji nenazývali partnerskou hrou.

3 minutová hra je zatím nejlepší a nejúčinnější partnerskou hrou, kterou známe.

Co získáte v online kurzu?

3 minutová hra je skutečně nejlepší nástroj pro opětovné nebo i nové objevování opravdové intimity jak v partnerství, tak v sexuálním životě.
Tato hra nám jednoduchými principy zprostředkovává hlubokou zkušenost důvěry, otevřenosti, sdílení, sounáležitosti a psychické i fyzické blízkosti. 

 • Videa s teorií
  Na základě našich zkušeností vám poradíme, jak hru vnést do své domácí praxe. Popíšeme vám psychologické pozadí metody. Řekneme vám, jak překonat překážky, na které při praxi můžete narazit.
 • Praktické ukázky z praxe
  Každá hra má svá pravidla. Díky nim se naučíte něco nového. V praktických ukázkách vás s těmito pravidly seznámíme. Provedeme vás celou hrou.
 • Praktické MP3 nahrávky s vedenou praxí
  Praxi je dobré se naučit, ale současně ji prožívat. Pomůžeme vám s tím, abyste od praxe neutíkali k videím a nahrajeme pro vás MP3 nahrávku, která vás provede praxí podobně, jako byste byli na našem kurzu. MP3 si pak můžete jen pustit a nechat se vést.
 • PDF návody
  Ze začátku si možná vše nezapamatujete a bude se vám hodit jednoduchý tahák, který vám první kroky ulehčí.

Reference

V páru s manželkou mi 3 minutová hra přinesla jednoduchou a strukturovanou možnost, jak sdílet intimitu a blízkost, příležitost naplňovat své i její potřeby a navzájem se lépe poznávat.
JirkaPsycholog

Nečekejte, nenajdete lepší čas než TEĎ na to, aby jste zlepšovali svůj život a vztahy.