Videa

Videa z kurzů, záznamy živých vysílání, přednášky,...

Mít sen nestačí: 5 pravidel na cestě k úspěchu

Nestačí ležet na trávě a snít, je třeba vstát a za sny si jít. Poznejte 5 pravidel, která vám pomohou proměnit vaše sny ve skutečnost. Sami jsme před rokem prošli osobní transformaci a zjistili jsme, co nám chybělo k tomu, abychom se posouvali mnohem rychleji. A s těmito kroky vás chceme seznámit.

Multiorgasmická žena

Poznejte všechny druhy ženského orgasmu! Martin Plas – Sexological Bodyworker – vás ve videu seznámí s jednotlivými druhy orgasmu, s tím, jak jednotlivé preference vznikají a co vše vám může přinést, pokud vystoupíte z komfortní zóny a vyzkoušíte zcela nové prožitky! Seznámíte se i s několika druhy erotických hraček, které vám při objevování nových prožitků mohou pomoci.

3 + 1 zásada pro profesionální sezení

Při sezeních se vždy řídím několika pravidly, které vytvářejí bezpečný prostor vhodný k osobní pozitivní transformaci. Jako příklad jsem vybral průběh tantrické masáže, ale stejně tak by se tato pravidla a příklady daly nahradit například sezením Sexological Bodyworku, vaginálním mapováním, somatickou terapií nebo masáží. Přichází za vámi klientka s žádostí o pomoc… Co jí doporučíte?

Další videa naleznete na našem blogu.