Kdo jsme?

Martin Plas, CSB a Mgr. Lucie Sitařová, CSB 

Jsme od roku 2011 partneři s dlouholetou praxí

v oblasti Sexological Bodyworku a smyslných (tantrických) masáží.

Jsme učitelé a průvodci v oblasti intimity, partnerství a osobního rozvoje.

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Jako účastníci i asistenti jsme společně prošli desítky rozvojových kurzů v oblasti intimity a osobního rozvoje u českých i zahraničních lektorů. Absolvovali jsme mimo jiné certifikované výcviky sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork), akreditovaný výcvik koučingu u školy Results Coaches a několik psychologických seminářů na Filosofické Fakultě FFUK.

Jsme učiteli, kteří inspirují svou autenticitou, otevřeností i bohatými osobními i profesními zkušenostmi. 

Co nabízíme?

Nabízíme kurzy, online výuky a individuální sezení

v oblasti partnerství, intimity a osobního rozvoje.

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

V naší Škole intimního splynutí nabízíme sezení, která pomáhají jednotlivcům i párům zlepšit jejich partnerský a intimní život. Současně pořádáme ročně desítky rozvojových kurzů zaměřených taktéž na prohloubení a oživení intimního života, zlepšení partnerských vztahů a obohacení života jako takového.  

Vše zašťiťujeme naší společností Love and Live s.r.o.

O AUTORECH ŠKOLY INTIMNÍHO SPLYNUTÍ A LEKTORECH KURZU

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

Martin Plas, CSB a Mgr. Lucie Sitařová, CSB jsou od roku 2011 partneři s dlouholetou praxí v oblasti Celostních smyslných (tantrických) masáží a Sexological Bodyworku. Jsou učitelé a průvodci v oblasti sexuality, intimity a osobní transformace.

Společně založili Centrum Certifikovaných Sexological Bodyworkerů a Školu intimního splynutí. Jsou u nás také prvními učiteli lekcí a kurzů Orgasmické jógy.  Do roku 2015 prošli společně asi 60 kurzů v oblasti intimity a osobního rozvoje jako účastníci, asistenti i lektoři u českých i zahraničních lektorů. Na kurzech se setkali s několika tisíci lidmi, kterým práce s intimitou výrazně změnila život. Za roky společné práce pomohli skrze individuální sezení stovkám jednotlivců a párů prohloubit vztah a objevit vášeň a obohatit jejich život skrze sexualitu.

Na základě všech těchto zkušeností sestavili Školu Intimního splynutí.

Pomáhají ženám, mužům i párům skrze praktickou, živou a prožitou osobní zkušenost.


Jsme pracovní i životní partneři s dlouholetou praxí v oblasti celostních smyslných masáží. Náš vztah byl od začátku jiskřivý a dynamický. Měli jsme skvělý sex, jenže mu chyběla hloubka. V jednu chvíli jsme dokonce stáli před rozchodem.
Díky metodám Sexological Bodyworku, které teď předáváme dál jako průvodci a učitelé, jsme se sami naučili v našem vlastním vztahu růst, vzájemně se jeden druhému otevírat a rozšiřovat sexuální i duševní prožitky.

Martin Plas, CSB

Zakladatel společnosti Love and Live s.r.o., autor alektor Školy Intimního splynutí, partnerský kouč a terapeut, profesionál v oblasti sexuologické práci s tělem a smyslných masáží, muž odhalující dynamiku potěšení.

Osobní příběh

„Sex mě sice vždycky bavil, ale zároveň jsem toužil po hlubším a intenzivnějším spojení. Když jsem to pak ve svém vztahu nenacházel, měl jsem sklony vyhledávat sexuální naplnění u dalších žen. Z rodiny jsem přitom měl vštípený ideál věrnosti, takže jsem cítil vinu, zklamání a frustraci vůči sobě i partnerce. Proto jsem začal pátrat po tom, jak fungují lidské vztahy a po hlubším významu sexuality. Odpověď jsem našel na kurzech tantry. Pochopil jsem, že pokud moje sexuální energie volně proudí, uspokojí mě jediná partnerka a mé srdce může zůstat otevřené i dalším ženám. V té době jsem se už živil jako masér a samovolně se mé nové směřování promítlo do vědomějšího doteku a péče o mé klienty.

Časem jsem tantrické masáže zařadil do své nabídky. Výcvik Sexological Bodyworku byl pak dalším logickým krokem. Již delší dobu jsem totiž u svých klientek pozoroval, jak se díky vědomému doteku při celostní smyslné masáži otevírají vlastní citlivosti a sexualitě a cítí větší radost ze svého těla. Zatímco u tantry jde o vedlejší účinek masáže, Sexological Bodywork přesně tyhle kvality záměrně rozvíjí. A protože mě moje vlastní sexualita baví, neznám lepší práci než umožňovat to samé i ostatním.“

Mgr. Lucie Sitařová, CSB

Spoluzakladatelka Školy intimního splynutí, lektorka v oblasti ženské a partnerské intimity, profesionálka v oblasti Sexuologické práce s tělem a smyslných masáží, žena „léčící vagíny“, lektorka smyslných technik a ženského sebepotěšení (orgasmické jógy). 

Osobní příběh

Před deseti lety jsem kromě duchovní cesty hledala také způsob, jak se stát lepší milenkou. Do té doby jsem nechápala, co lidé na sexu mají. Nikdy se mi nedařilo dosáhnout orgasmu, natož nějakých hlubších nebo spirituálních zážitků, a sex byl pro mě nezajímavou a povrchní záležitostí. Nikdy mě také nenapadlo, abych sama zkoumala své vlastní tělo. Kdykoliv došlo na intimní sbližování, prostě jsem si lehla a čekala, co můj partner předvede. Samozřejmě jsme se tak nikam nedostali a moje sebevědomí klesalo k bodu mrazu. Proto jsem začala navštěvovat tantrické kurzy, objevila orgasmus a v osobním životě naplno rozpoutala vášeň. Tehdy jsem si uvědomila, že čím víc jsem uvolněná v sexualitě, tím víc jsem uvolněná i v životě, a začala se konečně cítit sexy. Už ne díky tomu, že mi partner pochválil postelový výkon, ale díky tomu, že každá moje buňka tančila ve víru sexuální energie. Podobně léčivý proces jsem chtěla zprostředkovat i ostatním a objevila dotek jako svou cestu. Stala jsem se tantrickou masérkou.

Líbilo se mi vytvářet tichý a vědomý prostor, do něhož se klient či klientka může otevřít a společně můžeme podpořit a oslavit jeho nebo její sexualitu. Stále častěji ke mně však přicházely klientky, které si v sobě nesly nějaké trauma nebo zranění z minulosti spojené se sexualitou. Tehdy jsem narazila na hranice tantrické masáže. Jde o krásný prožitek, který sice může, ale ne vždy otevře i prostor k léčení. Proto jsem se posunula k Sexological Bodyworku, jehož prostřednictvím pomáhám růst v sexualitě nejen svým klientům, ale i sama sobě. Mým „podpisem“ je přivést klienta co nejvíc ke vnímání toho, co se děje TEĎ a uvědomění, že cokoliv se děje, je v pořádku. Stále jsem na cestě a velmi ráda objevuji a pomáhám objevovat hluboce léčivý potenciál naší vlastní sexuality.“