Přehled kurzů

 

Škola intimních technik a masáží

Kurzy masáží a intimních technik
vhodné pro jednotlivce i páry.

 

Smyslné masáže
"pro milence"

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže
muže a ženy

Na kurzu vám odhalíme tajemství sexuální polarity. Naučíme vás intimní masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám. Dostanete základy tantrické a taoistické masáže lingamu-penisu a joni-vagíny. Naučíte se, jak využívat svou sexuální energii, jak rozšiřovat a objevovat svůj orgasmický potenciál a jak čerpat sílu ze sexuální energie.

Umění intimní masáže: Masáž G-bodu a prostaty

Na tomto kurzu se budeme učit pokročilé techniky intimních masáží. Masáž prostaty, anální masáž, masáž bodu G. Věnovat se budeme i tématu ženské ejakulace. Ukážeme si, jak lze tyto techniky využít pro probouzení celotělových extatických pocitů a pokročilejší práci se sexuální energií. Dále i k uvolnění napětí v těle, které může způsobovat somatické potíže

Orgasmická jóga 5-ti den

.

Jedinečný kurz Orgasmické jógy - vědomé erotické praxe - přepisuje špatné návyky a předsudky týkající se naší sexuality. Rozvíjí naši schopnost vnímat (užívat si), kontrolovat a rozšiřovat vzrušení, být ve spojení se svým tělem a se svou sexuální energií. Učí nás, jak probouzet potenciál naší sexuality i nás samotných...

Vaginální mapování
(a práce s intimními jizvami)

Naučíme vás, jak svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce. Vaginální mapování a práce s intimními jizvami je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

 

Partnerské kurzy
a skupiny

Kurzy a skupiny vhodné pro čerstvě zamilované
i mnohaleté páry.

 

Zranitelnost a intimita
.

Navraťte své intimitě život skrze uzdravující intimní masáže a vědomé milování.  Kurz vás provede hlubšími tématy, která se objevují v intimních vztazích. Prakticky vás seznámí s tématem intimního léčení a navázání hlubšího vztahu prostřednictvím partnerských masáží a milostných technik.

Rozvojová skupina
Partnerské sblížení

Skupina je zaměřená na dlouhodobý rozvoj páru, zkvalitnění vztahu a prohloubení partnerské intimity. Zahrnuje pravidelná setkávání, online výuku, domácí praxi a 2 víkendové kurzy. Je koncipována jako účinný, ale nenáročný způsob, jak docílit harmoničtějšího vztahu a krásné i vášnivé intimity.

 

Kurzy pro odborníky

Kurzy pro profesionály z řad sexological bodyworkerů, teraputů, masérů či poradců.

 

Profesionální a etický přístup v praxi bodyworkerů, masérů a somatických terapeutů

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby. 

Je veden formou přednášky s besedou a se zapojením nácviků modelových situací, kde je vytvořen prostor pro zamyšlení nad konkrétními situacemi, které praxe přináší.