Vaginální mapování

a práce s intimními jizvami

spoj se se svým ženstvím - kurz pro veřejnost

 

Naučíme vás, jak  svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce.
Vaginální mapování a práce s intimními jizvami je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

* Ač jsou tato témata velmi intimní, seminář je koncipován velmi jemnou a citlivou formou.


Cíl kurzu:

Naučíme vás, jak  svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce.

Vaginální mapování je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

Spolu s uvolněním starých bloků otevřete prostor k léčení svých ženských orgánů a získáte větší radost ze své sexuality a potažmo i z celého života. Naleznete tak ukotvení ve vlastním středu, které vám přinese hluboký pocit klidu a vnitřní svobody. Zároveň obnovíte kontakt sama se sebou a se svou sexualitou a vnesete hloubku a potěšení do svého sexuálního života.

V intimním prostředí malé skupiny za podpory profesionálních Sexological Bodyworkerů se můžete Vaginální mapování naučit dávat i přijímat. Tuto i další doprovodné techniky můžete nadále využívat sama i s partnerem pro prohlubování kontaktu s vaší intimitou a prohloubení vašeho vztahu k sobě i svému muži.

 

Vaginální mapování:

Tato technika je pro ženy, které touží otevřít prostor k léčení svých fyzických i psychických zranění, navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit citlivost intimních partií a uvolnit radost ze své sexuality.

Tato metoda je pak obzvlášť vhodná pro ženy s jizvami po porodu nebo jiných chirurgických zákrocích v intimních partiích nebo v oblasti břicha jako je císařský řez, nástřih hráze, laparoskopie a jiné. Jizvy totiž mohou způsobovat dlouhodobé stažení, přecitlivělost nebo úplnou necitlivost v pánevní oblasti. Podobnou technikou přitom můžete vyléčit všechny své jizvy kdekoliv na těle.

Jádrem této techniky je masáž konkrétních bodů v prostoru vagíny. Během jejich stimulace se aktivuje buněčná paměť těla, která vám vyvolá stejnou emoci, kterou jste si na základě konkrétního zážitku z minulosti do daného místa uložila a opakovaně jej prožívala při každém intimním kontaktu.

Může jít o pachuť z necitlivého sexu stejně tak jako o vzpomínku na chlad gynekologických kleští, traumatický porod nebo pocit zrady a bezmoci při odhalené nevěře. Při mapování se vám podobné prožitky zvědomí, dáte jim prostor je procítit a necháte je ze svého těla navždy odejít.

 

Průběh kurzu:

Kurz bude probíhat v bezpečném prostředí s respektem k vašim hranicím a potřebám.
 
Teorii protkanou zkušenostmi z osobního i profesního života prokládáme cvičeními, která vám pomáhají se uvolnit, vytvářejí důvěru či vás učí dovednosti, které využijete v hlavních tématech kurzu.
Praktická cvičení dle své volby, můžete, ale nemusíte provádět. Podstatnou součástí kurzu se stává i prostor pro společné sdílení, komunikaci mezi partnery či otázky a odpovědi.
 
Kurz je koncipován pro ženy a dvojce. Na kurz se mohou hlásit:
  • žena
  • 2 ženy
  • muž + žena
  • muž - mužům, kteří se přihlásí sami, nezaručujeme ženu do páru při praktické části výuky

 

  • ženy si partnera/partnerku pro praxi volí samy

Datum konání:

14. - 15. 4. 2018

Kurz je určen:

pro ženy, pro dvojice

Místo konání

Příběnická 8 Praha 3, Žižkov

Přes první obavy, které díky citlivému vedení brzy opadly, jsem si to úžasně užila. Vše byl zážitek, včetně masáže. Spoustu z toho, co jsme se naučili, si odnášíme a můžeme to používat a tak zlepšit náš vztah. Užila jsem si to úžasně.

Janaučitelka

Autoři a lektoři kurzu:

Martin Plas, CSB & Mgr. Lucie Sitařová,CSB

Certified Sexological Bodyworkers

 

Martin a Lucie jsou dlouholetí partneři, kteří na profesionální úrovni vzdělávají veřejnost v oblasti intimity, sexuality a partnerství. Jejich jedinečnost je v jejich přirozenosti a odvaze pravdivě sdílet své intimní zkušenosti s dalšími lidmi.

Více informací

Organizace kurzu:

Termín: 14. - 15. 4. 2018

  • sobota: 10:00 - 19:00 hod
  • neděle: 10:00 - 18:00 hod

Místo konání: Příběnická 8 Praha 3, Žižkov

Kurzovné:

  • osoba: 2 490 Kč
  • dvojice: 3990 Kč (2. osoba platí pouze 1 500 Kč)
  • možnost přespání v místě konání kurzu ve vl. spacáku (100 Kč)
Co s sebou najdete ZDE!

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Kalendář akcí

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Intimní splynutí 5-ti den

Techniky sexuologické práce s tělem jsou nástroji, jejichž prostřednictvím můžete navázat spojení s vlastním tělem. Na základě ohlasů účastníků našich kurzů jsme do tohoto (velkého velikonočního) kurzu vybrali ty nejoblíbenější a nejúčinnější tecniky (masáže, erotickou meditaci, orgasmickou jógu, kolo souhlasu atd...), které v partnerství a životě rádi používáme. Kurz je pro jednotlivce i páry.

Kurz Smyslné masáže

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže pro muže a ženy

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Vaginální mapování (a práce s intimními jizvami)

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Kurz Profesionální a etický přístup

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...

Intimnight - Valentýnský rituál lásky

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.