Profesionální a etický přístup
v praxi bodyworkerů, masérů
a somatických terapeutů

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Je veden formou přednášky s besedou a se zapojením nácviků modelových situací, kde je vytvořen prostor pro zamyšlení nad konkrétními situacemi, které praxe přináší.


Cíl kurzu:

Rozšíření základních dovedností a klíčových kompetencí somatických pracovníků.

Obsah kurzu:

  • objasnění základních pojmů: etika a etický standard, kodex, morálka, zákon, kompetence atd…
  • nahlédnutí do základní problematiky týkající se pomáhajících profesí či služeb formou besedy
  • 4 stupně odpovědnosti a jejich naplňování při sezení
  • seznámení se s pravidly a vytvářením rámce sezení
  • seznámení se s principem techniky kruhu souhlasu
  • základní právní aspekty práce v oblasti praktické práce s intimitou a sexualitou klienta
  • legislativní ošetření problematiky spojené s etickými otázkami

Datum konání:

28. - 29. 4. 2018

Kurz je určen:

Pro praktikující odborníky, maséry, terapeuty, poradce a jiné...

Místo konání

Příběnická 8 Praha 3, Žižkov

Kurzem vás provede: Martin Plas, CSB

Sexological Bodyworker * Love and Live Coach * Terapeut

Martin Plas je zakladatel společnosti Love and Live s.r.o., autor a lektor Školy Intimního splynutí a praktykující Sexological bodyworker a partnerský terapeut. Dlouhodobě spolupracuje s partnerkou Mgr. Lucií Sitařovou, CSB. Realizuje se prostřednictvím sezení, kurzů a svými projekty. Ve své praxi se opírá o moderní poznatky koučování, základní principy psychologie i o bohaté zkušenosti z oblastí tantrických masáží,  sexuologické práce s tělem a partnerského poradenství. 

Více o mě

"Informace a techniky které budete moci poznat na tomto kurzu mi přinesly nejen pozitivní výsledky v mé práci s klienty, ale hlavně mi otevřely oči a jako pavučina propojily mnoho zdánlivě nesouvisejících informací, v mé práci vlastně nezbytných. Neopomínám ani osobní transformaci, kterou jsem díky uvědomování prošel a stále procházím. Každá informace, technika a postup, které vám chci zprostředkovat touto intenzivní formou mi do mé práce vnesla jistotu dobře odváděné práce.  Abych vám tyto informace mohl předávat, prošel jsem výcvyky a kurzy, jejichž ceny se pohybovaly v desítkách tisíc korun, stovky hodin jsem ztrávil učením a praxí jistě mnohem mnohem víc."

Martin P.Lektor kurzu

Organizace kurzu:

Termín: 28. - 29. 4. 2018

  • So: 10:00 až 19:00
  • Ne: 10:00 až 18:00

Místo: Příběnická 8, Praha 3, Žižkov
(Přespání možné ve vlastním spacáku, na madraci, na místě za příspěvek 100Kč/os)

Cena: 2900,-

Možnost supervize: kurzistům nabízíme rovněž supervizi s lektorem kurzu za zvýhodněnou cenu 990 Kč / hod. (původní cena: 1500 Kč.). V případě zájmu zaškrtněte tuto položku v přihlášce ke kurzu.

Pro tento kurz připravujeme pokračování, zaměřené na praktický trénink dovedností a rozšiřování klíčových kompetencí.

Co s sebou najdete ZDE!

Máte dotaz? Napište nám na email info@sexological-bodywork.cz

 

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Kalendář akcí

Žij svůj sen! Vytváření záměru pro rok 2019

Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2019. Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou.

Kurz Orgasmická jóga 5-ti den

9. - 10. 12. 2017 Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Kurz Smyslné masáže "pro milence"

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

Umění intimní masáže pro muže a ženy

Naučte se umění intimních masáží, technik a práci se sexuální energií.

Vaginální mapování (a práce s intimními jizvami)

Naučíme vás techniku Vaginálního mapování,díky které navážete hlubší kontakt se svou pánevní oblastí ,otevřete prostor k léčení a zvýšíte její citlivost.

Kurz Profesionální a etický přístup

Kurz je určen pro profese zaměřené na práci s intimitou a sexualitou klienta, ve kterých je profesionální a etické chování nezbytné pro vytvoření bezpečného prostoru pro klienta i poskytovatele pomáhající profese či služby.Umění intimní masáže pro muže a ženy: Masáž G-bodu a prostaty

Naučte se umění intimních masáží: masáž penisu a vagíny, masáž G bodu, masáž prostaty, ženská ejakulace, ale i energetický celotělový orgasmus a více...