Kalendář akcí

Kurzy a akce pro lidi, kteří chtějí prohlubovat intimitu a zlepšovat vztahy.

Vaginální mapování žena

23. - 25. 11.

Kamenice u Prahy

Pro ženy a páry

Naučíme vás, jak svou intimitu zbavit bolesti a otevřít ji potěšení a lásce. Vaginální mapování a práce s intimními jizvami je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti.

Přehled kurzů na rok 2019

Zamilovaný pár na kurzu tantry pro páry

18. - 20. 1.

Kamenice u Prahy

Pro jednotlivce i páry

Na tomto kurzu vás seznámíme s nádherným umění smyslné "masáže", která může být předehrou, ale i vrcholným intimním zážitkem. Ženy se dozví o mužích více, než mnohdy oni sami ví a muži se naučí otevírat ženská srdce lásce i potěšení. Odhalte tajemství sexuální polarity jako klíče k hluboké i hravé intimitě.

  • Kurz vhodný i pro naprosté začátečníky.

Zamilovaný pár na kurzu tantry pro páry

Valentýnský ONLINE KURZ
Co takhle si zpestřit svátek sv. Valentýna...

14. 1.

Online kurz z vašeho domova

Pro páry

Připravujeme pro vás valentánský online kurz, kterým si můžete zpestřit svátek lásky a to přímo z vaší ložnice.
Více informací doplníme již brzy.

Kurzy pro páry

15. - 17. 3.

Kamenice u Prahy

Pro jednotlivce i páry

Na kurzu vám odhalíme tajemství sexuální polarity. Naučíme vás intimní masáže odlišné v přístupu k mužům a ženám. Dostanete základy tantrické a taoistické masáže lingamu-penisu a joni-vagíny. Naučíte se, jak využívat svou sexuální energii, jak rozšiřovat a objevovat svůj orgasmický potenciál a jak čerpat sílu ze sexuální energie.

  • Kurz vhodný i pro naprosté začátečníky.

Retreat kurz pro páry

18. - 21. 4.

prodloužený víkend

Místo bude upřesněno

Pro páry

Krásný kurz pro páry vás provede hlubšími tématy, která se objevují v intimních vztazích. Na kurzu získáte mnoho praktických dovedností, jako např. efektivní komunikace ve vztahu, vyjadřování vlastních potřeb a porozumění potřebám partnera, intimní léčení a navázání hlubšího vztahu prostřednictvím partnerských masáží a milostných technik, jako např. Orgasmická meditace, či vám přiblíží vědomé milování a další techniky podporující rozvíjení intimity v páru.

Kurz pro pry Probuzení vášně

17. - 19. 5.

Kamenice u Prahy

Pro jednotlivce a páry

Svazování, plácání nebo dominance nepatří jen mezi příznivce BDSM. Tyto aktivity zpestřují intimní životy mnoha tisícům párů a mnoho lidí touží tyto smyslné hry vyzkoušet. Touha probudit své divoké nebo odevzdané já se může probudit v každém z nás.
Tento kurz je pro ty z vás, kteří se chcete naučit hrát si s důtkami, naučit se základy svazování, nebo jen zpestřit intimní život či erotickou masáží smyslnou rolovou hrou. Neváhejte a posuňte svůj intimní život o krok dál.

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry

termín bude upřesněn

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na tomto kurzu vás seznámíme s pokročilými technikami intimních masáží.

K základním masážím lingamu-penisu a joni-vagíny přidáme techniky masáží prostaty a ženského G-bodu. Naučíte se prožitky využívat k uzdravování těla i k rozšiřování jeho orgasmického potenciálu. Odhalíme vám i další možnosti práce se sexuální energií a dalšími masážními technikami.

Kurz je volným pokračováním kurzu “Intimní masáže pro muže a ženy”, účast na 1. kurzu ale není podmínkou.

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

termín bude upřesněn

Kamenice

Pro jednotlivce

Tento kurz je určen pro profesionální tantrické a erotické masérky. Budeme se věnovat teorii i praxi. Naučíte se lépe rozumnět mužským potřebám, zdokonalíte se v masážních technikách a práci s mužským vzrušením, ale i v diplomatickém vymezení si svých hranic. Kurz budeme ladit dle potřeb skupiny.

intimní splynutí kalendář akcí, kurz, pro muže, pro ženy, pro páry

termín bude upřesněn

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

Na tomto kurzu budeme skrze vzrušující a napínavé dráždění smyslů probouzet citlivost těla, nabíjet sexuální polaritu a připravovat naše tělo na smyslný a hluboký intimní zážitek. Večer bude postaven na základech tantrické masáže, na vaší intuici i zkušenostech. Také se můžete těšit na krásnou ukázku rituálu, který zahrnuje tantrické techniky, dechové i energetické techniky. Dále vám Intimnigt nabídne prostor pro vaši praxi.

kurz, pro jednotlivce, pro páry, osobní vize, jantra, workbook,intimní splynutí

termín bude upřesněn

Praha

Pro jednotlivce i pro páry

 Inspirativní den, během kterého si vytvoříte svůj záměr pro rok 2018.

Přijďte se vnitřně vyladit pro uskutečnění svých snů a přispět k jejich realizaci. Naučíme vás jednoduché, ale silné nástroje, které vám pomohou. Z naší zkušenosti je účinek více než fascinující. Mnohému se naučíte a v mnohém se posunete... Připravte si svou budoucnost tak, jak si ji přejete a otevřete se možnosti, že se vaše sny brzy stanou realitou.

intimní splynutí, Martin Plas, Lucie Sitařová

termín bude upřesněn

Praha

Pro páry

Valentýn je den, kdy můžeme oslavit vzájemnou lásku a ačkoliv ji rádi slavíme kdykoliv, je to jediný den, kdy víme, že v tom nejsme jen my dva, ale tisíce lidí na Zemi. Proč tedy této příležitosti nevyužít a nezažít něco neobvyklého společně s dalšími stejně naladěnými lidmi?

Máte dotaz? Kontaktujte nás na email info@sexological-bodywork.cz.